Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-19 02:29:54

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Libra (złoty)

http://i.imgur.com/tWxfmHq.png
Klucz do bramy Niebiańskiej Wagi
Libra, bo tak nazywa się ten duch wyglądem przypomina bliskowschodnią tancerkę brzucha. Ma ciemną karnację i czarne włosy spięte po bokach w dwa koki. Jej twarz, jest prawie całkowicie, poza oczami, przysłonięta tkaniną na której znajduje się astrologiczny symbol wagi. Złudzenie pozy lalkarza uzyskuje dzięki dwóm szalkom, które nosi w swych dłoniach. Jej strój składa się z zielono-żółtego bikini i długiej spódnicy, rozciętej po bokach. Jest niezwykle zgrabna i porusza się z niespotykaną gracją. Libra jest cichym duchem, walczących z zamiłowaniem dla swojego właściciela.

Zdolności
Libra jest typowym duchem wspomagającym. Jej magia manipulująca grawitacją, potrafi przysporzyć problemów, ale pokonanie nią przeciwnika jest problematyczne. Tylko gracz znający możliwości Libry jest w stanie odpowiednio pokierować jej mocami, tak by dosięgnąć zwycięstwa. Waga może oddziaływać swoją magią na jedną osobę tak samo jak i na całe otoczenie.

Statystyki
Zręczność 41
Witalność 23
Koncentracja 68
Szybkość 29


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
magia i zaklęcia jakie znaczenie miał druk dla renesansu www.gangsterlife.pun.pl www.animenarutomanga.pun.pl www.thesims2.pun.pl