Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-19 02:17:25

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Hororogiumu (srebrny)


http://i.imgur.com/M3QneZ2.png
Hororogiumu to gwiezdny duch, który przypomina wyglądem zegar. Jego tułów to puste pudło, w którym powinno być wahadło oraz tarcza zegara. Posiada dwie cienkie rączki, a przy nich po dwa palce. Na pudle ustawiona jest plansza, na której umieszczone są wzory na kształt ludzkiej twarzy. Hororogiumu jest to obronny gwiezdny duch. Jeżeli wyczuje większe zagrożenie, jest w stanie sam pojawić się w świecie ludzi, by obronić użytkownika lub jednego z jego sojuszników.

Zdolności
Hororugiumu to duch, którego zadaniem jest obrona jego właściciela. Może zamknąć w sobie jedną osobę, by samemu przyjąć na siebie atak i uchronić swojego właściciela od obrażeń. Jest dość wytrzymałym duchem, więc może obronić nawet przed bardzo silnymi zaklęciami, jednakże nie przed wszystkimi. Hororugiumu nie posiada żadnych zaklęć / zdolności ofensywnych.

Właściciel
Misaki Valliere


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 1 kod na miksture siły osobowość unikająca co to jest hijutsu chip tuning chip box opinie Show up logowanie