Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-09-12 13:33:17

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Treser

Samotność może być uciążliwa. Walczenie bez przyjaciela u boku, przemierzanie krain Fiore, czy podczas wykonywania misji, zawsze lepiej mieć kogoś u swojego boku, kto będzie podążał za tobą i wspomagał podczas trudnych bojów. Na ludziach nie zawsze można polegać, jednak zwierzęta raz oswojone, zawsze będą ci wierne. Kiedy to będzie potrzebne, ochroni cię przed atakiem lub pomoże w ofensywie, zawsze będzie kroczył obok ciebie niezależnie od pogody. Trzeba dokładnie wiedzieć jak może się zachować i jak go zatrzymać w przypadku gdyby zrobił się agresywny. Aby stworzenie się do ciebie przywiązało potrzeba wiele czasu i cierpliwości, zanim stanie się twoim towarzyszem. Są dwie drogi aby podporządkować sobie zwierze. Można zrobić z niego swojego przyjaciela, który będzie cię wspomagał nawet bez twojego rozkazu lub zmusić go do posłuszeństwa i wykonywania każdego rozkazu bez mrugnięcia okiem. Na świecie żyje wiele stworzeń i w zależności, które z nich oswajamy musimy wybrać inną drogę. Nie z każdej żyjącej istoty da się zrobić swojego przyjaciela, niektóre okazy wymagają użycia siły do posłuszeństwa. Dbając o swojego towarzysza i pomagając mu w rozwoju, możemy stworzyć z niego silną broń do walki. Treser może podróżować tylko z jednym zwierzęciem.

Klasa: mag,

Wymagania:
Umieszczenie w historii = Można wziąć na start
Treningi z osobą, która posiada tą umiejętność oraz wyższy poziom = 8 postów
Treningi samotne = 14 postów


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najpiekniejsze kobiety jedynka a sukces numerologia www.animenarutomanga.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl wprowadz karte gry nordeus skad wziac