Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-11-04 17:55:26

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Sai Tachibana

Imię: Sai
Nazwisko: Tachibana
Wiek: 23
Gildia: Blue Pegasus

Wygląd:
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120124074319/maid-sama/images/4/44/Usui_2.jpg

Charakter:
Sai jest zawsze spokojny i opanowany. Nawet w najbardziej niewygodnych sytuacjach potrafi zachować zimną krew. Jest świetnym strategiem, a fakt, że nigdy nie panikuje, pozwala mu spoglądać na rzeczywistość z dystansem i oceniać sytuację najlepiej jak to możliwe. Sai jest też ogromnym kobieciarzem.

Historia:
Urodził się w rodzinie magów, więc już od młodości uczył się posługiwania magią. Już w wieku 6 lat zaczął uczyć się magii grawitacji. Początkowo nauka nie szła mu idealnie, jednak jest to bardzo trudna magia do nauki, szczególnie w tak młodym wieku. Z czasem jego zdolności stawały się coraz lepsze i lepsze. Jego rodzice nie należeli do żadnej gildii, jednak on w wieku 17 lat postanowił dołączyć do Blue Pegasus. Od tego czasu jest członkeim tej gildii aż do teraz. Dołączenie do gildii nie przeszkodziło mu w najmniejszym stopniu w utrzymaniu ciepłych stosunków z rodzicami.

Magia:
Magia grawitacji.


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Darmowe gry jar java administracja tomasz greń opinie ćwiczenia z geografii puls ziemi 1 obraz ziemi sf game na win phone zagrożenia przy karmieniu sondą