Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-20 19:44:27

 Tsugaru

Mag niezrzeszony

43686503
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 373
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Tsugaru Hitsugaya
Wiek: dziewiętnaście
Partner/ka: tylko kobiety
Magia główna: Demonów i Aniołów
Umiejętności bojowe: Fechtunek
Umiejętności fabularne: wyczuwanie energii
Zręczność / Witalność: 61 / 17
Koncentracja / Szybkość: 30 / 17
Magiczna energia: 17.000 (łącznie)

Tsugaru

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Tsugaru

Nazwisko: Hitsugaya

Gildia: Raven Tail

~Znak: Na szyi, niebieski

Data urodzenia: X867

~Wiek:  19

Orientacja: HETERO

Wzrost: 170cm

Waga: 55kg

Wygląd:

Tsugaru jest bardzo niski jak na swój wiek. Większość ludzi śmieje się z niego, wytyka go palcami. Pomimo to nie wolno go ignorować. Jest raczej chudy, trochę umięśniony. Ma sterczące, śnieżno-białe włosy o średniej długości. Oczy jasno niebieskie, często spoglądają z radością na innych ludzi. Bywają jednak momenty kiedy Tsu zmienia się nie do poznania. Wtedy jego wzrok staje się poważny, wydaje się być nie do złamania. Uśmiechnięte usta na jego twarzy, możne ujrzeć prawie zawsze. Nos nieco bardziej zaokrąglony, zwyczajne uczy, brwi, rzęsy. Na sobie ma czarną koszulkę, zwykłe spodnie, oraz czarno-biały płaszcz, który ubiera kiedy jest zimno. Ogółem jest dość przystojny, aczkolwiek niski. Można również wspomnieć o bliźnie na szyi która została zadana podczas misji. blizna ciągnie się od środka, aż do okolic ramienia. Nosi dość długi zielony szal, który swobodnie zwisa sobie.

Charakter:

Tsugaru ma dziwny charakter. Potrafi się uśmiechać nawet gdy coś idzie nie po jego myśli. Tsu jest raczej pomocny ale na krótko(po prostu się nudzi). Lubi kiedy nie jest w centrum uwagi ale jego śmieszne odzywki powodują dokładnie odwrotny i nieoczekiwany skutek. Są jednak chwile kiedy Tsu staje się poważy, bądź chociaż tajemniczy. Ludzie wtedy są przytłumieni jego towarzystwem, można powiedzieć, że jest wtedy trochę przerażająco dziwny. Zawsze jest skoncentrowany na tym co robi, potrafi się zachować kiedy wie, że tego się wymaga. Nie lubi kiedy ktoś się z niego śmieje ale z czasem nauczył się jak wybrnąć z takiej sytuacji kolejnym żartem. Jest lojalny wobec najbliższych, rozumie ich uczucia. Pomimo tego iż jest otwartym człowiekiem, ciężko mu znaleźć naprawdę dobrych znajomych. Można również napisać, że jest… niecierpliwy. Lubi  szybko zdobywać nowe wiadomości jak i umiejętności.

~ Po mimo iż nie postarzał się zbytnio, jego charakter uległ lekkim załamaniom. Na pewno wciąż zachowuje się dziwnie i niedojrzale, jednak w jego głowie można znaleźć coś mądrzejszego od chomika który biega w specjalnej kuli. Następnie jak to powiedziała pewna osoba, JEGO GENY również dają czasem znać, i jak każdy facet miewa brudne myśli. Nie czuje również czegoś takiego jak... można powiedzieć, że nie chce wiedzieć co to rodzina i nie zależy mu na opinii innych.

Historia:

Historia chłopaka zaczyna się w niewielkim miasteczku, można rzec, że bardzo małym. Mieszkał w nim wraz z całą rodziną, która była… nie ciężko jest się domyślić, magami. Tak byli magami, a posługiwali się lodem. Miasteczko znajdowało się w dość śnieżnej części świata. Cały rok padał tam śnieg, a temperatura wynosiła poniżej zera. Mieszkańcy byli już przyzwyczajeni, potrafili normalni funkcjonować. Nie używali grzejników, piecy by ociepli domy.
Tsu również przyzwyczaił się do tego klimatu. Od najmłodszych lat, był zafascynowany magią. Dlatego ojciec próbował go uczyć. Ogółem całkiem sympatyczna rodzinka. Wydawało by się, że idealna, ale nie… Matka chłopaka nie pochodziła z tych regionów. Była bardzo surowa, i karna. Białowłosy Tsu bał się jej. Starał się przebywać tylko w towarzystwie ojca. I tak aż do lat 12. Kiedy podrósł był w magii coraz lepszy. Trenował z ojcem który wydawał się być coraz bardziej chory. Tak, choroba ojca powoli zabijała go. Tsu nic o niej nie wiedział dlatego kiedy nadszedł ten tragiczny dzień, był po prostu załamany. Nie wychodził z domu, prawie nic nie jadł. Jedyne co robił to trenował magię. W wieku 15 lat zdał sobie sprawę, iż nic go tu nie trzyma. Matka po śmierci męża stała się jeszcze bardziej brutalna. Nie raz zdawało się, że uderzyła chłopaka. Jednak on zawsze patrzał na nią z tym swoim uśmiechem. Może to właśnie on ją tak dręczył? Tak więc chłopak „uciekł” z rodzinnego miasteczka i ruszył w stronę… przed siebie.
Dotarł do Magnoli. Minęły trzy lata. Chłopak niewiele się zmienił. Trochę wydoroślał, nieco urósł, stał się przystojniejszy. Można było jednak dostrzec w nim coś nowego. Blizna. Na szyi, ciągnąca się aż do ramienia. Wyglądała bardzo niebezpiecznie. Chłopak wciąż odczuwa ból jakby ktoś ciągle ranił go na nowo. Pewnie jesteście ciekawi skąd się wzięła… Muszę was jednak zmartwić. Chłopak niewiele pamięta z tamtego dnia, a on sam nikomu o tym nie wspomina. W pamięci pozostały mu jednak przebłyski wydarzeń. Światło, dziwne kształty, i pewien znak.
Tak więc Tsu dotarł do miasta, w którym mieściła się siedziba gildii Fairy Tail. Nic początkowo o niej nie wiedział, właściwie to w ogóle go to nie interesowało póki nie ujrzał znaku który wydawał się być strasznie podobny do tego co widział tamtego dnia. Nie był identyczny, znacząco się różnił, ale coś miało to ze sobą wspólnego.
Białowłosy zapukał do drzwi, zza których słychać było wrzawę. Otwarł je powoli i zajrzał do środka. W pomieszczeniu było parę osób. Wszyscy mieli znak, gildii. Chłopak zapytał przechodniów co wiedzą o tym znak. Oni zaś patrzyli na niego dziwnie odpowiadając mu na pytania. Teraz, po tym co od nich usłyszał, stwierdził, iż chce do nich dołączyć. Tak po prostu. Miałoby było spędzi trochę czasu z innymi magami. A jeszcze jakby posiadał gildię… To już robi się ciekawie. Pomysł wydał się być trochę słaby. No ale chłopak i tak nie miałby co robić w przyszłości.
I tak Tsu dostał się do gildii… pomijam całą kwestię formalną. Po za tym chłopak upił się na całego… Aktualnie minęły dwa dni od przyjęcia go do gildii.
~Wiele się wydarzyło podczas jego dość krótkiego pobytu w Fairy Tail. Wybuchła sprzeczka między Raven Tail w której została zabita przyjaciółka chłopaka Katsumi. Chłopak po jakimś czasie doszedł do wniosku, iż FT nie jest takie jakie było opisywane i opowiadane. Obwinia siebie jak i pewną osobę o śmierć Katsumi.  Brak zainteresowania itp. Sprowokowały go do odejścia do Raven Tail. Tam szybko wykonał swoją pierwszą misję dla mistrzyni Sheryl oraz poznał Nilla i Maniego.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  Magie i zaklęcia

Magia główna: Aniołów i Demonów.

~Zaklęcia:
-Osiris Henkan
-Arbiter Henkan
-Niebiańskie Uniesienie
-Demoniczny podstęp

Magia wspomagająca:

~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  Zdolności

Umiejętności bojowe: Fechtunek

Umiejętności fabularne: Wyczuwanie energii

Zręczność: 61
~Predyspozycja: Walka bronią białą / Uniki

Witalność: 17
~Predyspozycja: Kondycja

Koncentracja: 30
~Predyspozycja:  Reakcja

Szybkość: 17
~Predyspozycja:  Trucht

Caster: 20
~Dodatkowe ME: 10000

Magiczna energia: 7000

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  Dodatkowe

Poziom: III

Klejnoty: 12000

Ekwipunek: 10x eliksir , No-Dachi

Reputacja: 50%

Wady i zalety:

- Fobia (koty -1)
- Fobia (utrata bliskich -1)
- Maluch (-1)
- Niecierpliwy (-1)
- Uraz fizyczny (rana na szyi, pozostała tylko blizna lecz ból wciąż powraca-2)
- Amnezja (-1)

- Lojalny (+2)
- Empatia (+1)
- Otwarty (+1)
- Dobra Pamięć (+1)
- inteligencja (+1)
- Dobra aparycja (+1)

Ostatnio edytowany przez Tsugaru (2013-10-25 18:29:04)


Theme Song ~ Fight Song

Karta Postaci


http://24.media.tumblr.com/1cd899102ae28bf38d103692ec1e848b/tumblr_mvf2xavGE11s1oyyao7_500.gif


NARESZCIE ZNALAZŁEM UŚMIECHNIĘTEGO *-*


Liczy się dobra zabawa, no nie?
Czy ty mnie zabijesz, czy ja ciebie, grunt, że nie będziemy się nudzić!

Offline

 

#2 2013-10-20 21:51:00

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Tsugaru

Zaklęcia: 4
Statystyki: 145
Magiczna energia: 7'000 (7'000 + caster)
Umiejętności bojowe: 1
Umiejętności fabularne: 1


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wierszyk o piesku pisanie skryptów bat jak ozywic konia na xenoxmt2 elfa leśna kobiety z swiecia z numerami tel