Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-14 00:15:19

Nillion Rayra

Gość

[Magia cienia] Sługa Cienia

Opis:
Mag kumuluje tyle magicznej energii w otoczeniu, że jest w stanie za pomocą swojej magii ukształtować z niej sługę cienia. Ten magiczny twór ma zdolności kopiujące myśli swojego stwórcy. Może on przybrać postać każdego zwierzęcia oraz każdej osoby, którą poznał mag, lecz cień posiada tylko te zdolności oryginału, które zdążył sam zaobserwować. Atakując, zużywa energię swojego pana i jest w pełni mu posłuszny, a to za sprawą braku własnej woli i inteligencji. Cień ma niewielkie zdolności transformacyjne. Jest w stanie wydłużyć rękę, nogę czy też inną cześć ciała, a także zmniejszyć się do minimalnych rozmiarów. Dodatkowo mag może połączyć niektóre zmysły z cieniem i korzystać z nich, zamiast ze swoich.

Koszt ME:
Tutaj jest dylemat. Z jednej strony, koszt Gemini o podobnych właściwościach jest duży (chociaż one mogą trochę więcej), z drugiej strony magia cienia nie jest manożerna. Bliźnięta mają jednak własny zapas ME, tutaj sługa korzysta z ME maga. Proponuję więc taki koszt:

I poziom: 3000 ME Każde zaklęcie zabiera 200% podstawowego kosztu ME*.
II poziom: 2000 ME Każde zaklęcie zabiera 150% podstawowego kosztu ME.


_________
*Jeśli ktoś nie rozumie podam przykład - 3k to koszt stworzenia sługi. Jeśli mag stworzy kopię Megumi i sługa użyje Wodnego Cięcia (2'000 ME za ostrze), odjęte zostanie 4'000 ME za ostrze.

Ostatnio edytowany przez Nillion Rayra (2013-10-14 00:42:13)

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ufo.pun.pl wierszyki anty messi www.janeausten.pun.pl opowiadania erotyczne bella edward jakie znaczenie miał druk dla renesansu