Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-09-05 17:58:23

Julie Sakuma Dmitriyevich

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 2
Punktów :   

Julie Sakuma Dmitriyevich

Imię: Julie
Nazwisko: Sakuma Dmitriyevich
Wiek: 36
Miejsce znaku gildii: prawe ramię
Stopień: I
Punkty Akcji: 0
Magiczna energia: 10'000

Wygląd: Julie jest średniego wzrostu mężczyzną, mierzy on 178cm. Pod ciuchami skrywa bardzo dobrze zbudowane ciało. Posiada on kruczoczarne, zawsze rozczochrane włosy, które często musi odganiać z oczu. Julie ma błękitne oczy, niewielki zarost, oraz wiecznie poważną i surową twarz. Na co dzień ubiera białą koszulę, czarny, elegancki płaszcz, gdzie zawsze chowa ręce do kieszeni, brązowe sztruksy, oraz czarne eleganckie buty.

Charakter: Po stracie żony i córki stał się bardzo zimną i odizolowaną od świata osobą. Osoby, które go znają nazywają go zazwyczaj cholernym indywidualistą. Nie okazuje emocji, twierdzi, że został ich pozbawiony, ale czy w środku nie ostały się resztki jego prawdziwych uczuć, nikt nie wie. Jedyne co go kieruje to silna chęć zemsty. Zemsta to nie wszystko co pozostawiła w nim śmierć. Ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości, a żądzę wykonania egzekucji na sprawcy zbrodni tłumaczy dopełnieniem sprawiedliwości. Mogłoby się wydawać, że jest egoistą, jednak życie postawiło go w takiej sytuacji, że zawsze musiał wybierać mniejsze zło.

Historia: Kiedy Julie był młody i dorastał, nie działo się nic nadzwyczajnego w jego życiu. Był przeciętnym dzieckiem z przeciętnymi zdolnościami i przeciętnymi wynikami w nauce. W zasadzie, niczym się nie wyróżniał, dlatego nie będziemy się skupiać za bardzo na tej części jego, życia, a tylko pokrótce ją streścimy. http://oi39.tinypic.com/j8e1r4.jpgBył jedynakiem, wychowywanym przez obojga kochających go rodziców. Jego marzenie ukształtowało się w okresie dojrzewania. Chciał znaleźć kochającą żonę, która urodziłaby mu zdrowe dziecko. To marzenie zupełnie pasowało do przeciętnego chłopaka, którym był.
Najważniejsza część jego życia zaczęła się kiedy miał 23 lata. Wtedy to poznał kobietę, w której się zakochał. Kobieta ta nosiła imię Alfa i odwzajemniała jego uczucie. Poznał ją w gildii kupców, do której dołączył, szukając sposobu na zarobienie pieniędzy. Kilka lat potem Julie i Alfa pobrali się, siedem miesięcy potem na świat przyszło ich dziecko. Ai, gdyż tak została nazwana ich córka, była ostatnim elementem marzenia młodych małżonków.  Podobnie jak za młodych lat, teraz również nie wyróżniał się zanadto. Prowadzili spokojne życie, kochając się wzajemnie i obserwując ich dorastającą córkę, jednak ich spokojny żywot został zakłócony. Kiedy Julie załatwiał bardzo ważne sprawy związane z ich kupieckim życiem, jego żona została w domu wraz z dziesięcioletnią już córeczką. http://4.bp.blogspot.com/-sZMXaFOyo4s/UfUoBBwkF4I/AAAAAAADWuA/fOz5EYjklVQ/s320/Kaminai+-+04+-2.jpgWracając do domu, zauważył, w progu różowowłosą kobietę zamykającą za sobą drzwi. Miał złe przeczucia. Wszedłszy do pokoju zauważył swoją żonę i córkę, lezącą w kałuży krwi. Żona już nie oddychała. Ai otworzyła oczy i z trudem łapiąc ostatnie oddechy wyciągnęła dłoń w stronę swojego ojca. Julie musiał oglądać śmierć swojej córki trzymając ją w rękach. Motyw oraz tożsamość osoby, która to zrobiła pozostał dla niego nieznany. Od tego czasu zaczął uczyć się magii, by móc dokonać zemsty na kobiecie, która zamordowała dwie najważniejsze kobiety w jego życiu.

Wady:
Cynik (-1)
Nieczuły (-1)
Przebiegły (-2)
Samotnik (-2)
Uzależniony od papierosów (-1)

Zalety:
Cierpliwy (+1)
Dobra aparycja (+1)
Dobra pamięć (+1)
Odwaga (+2)
Pewny siebie (+2)


Gildia: Fairy Tail
Reputacja: 50%
Ekwipunek:
-Mauser K98: Ciężki magiczny karabin powtarzalny z trójkątną muszką, oraz celownika krzywkowego. Dzięki specjalnej nakładce na lufie, można do niego przymocować bagnet. Karabin jest wyposażony w drewnianą kolbę, ze stalowymi okuciami, którą także można użyć do walki. Do doły kolby, oraz lufy jest przymocowany pas, dzięki któremu można zarzucić broń na plecy, bądź ustabilizować broń.

Klejnoty: 7.000

Magie: Magia broni
Umiejętności: Perfekcyjna celność

Zaklęcia: Strzał Tornada (1.500)
Zaklęcia specjalne: -

Witalność: 6
Szybkość: 15
Zręczność: 15
Koncentracja: 4

Ostatnio edytowany przez Julie Sakuma Dmitriyevich (2013-09-05 17:58:54)

Offline

 

#2 2013-09-05 18:32:32

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: Julie Sakuma Dmitriyevich

Sloty
Na zaklęcia: 1
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 0
Statystyki: 40
Magiczna energia: 10'000

Magie
Punkty magii: 360
Wykorzystane: 250

Zwerbowani:
brak


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 

#3 2013-09-05 18:32:48

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: Julie Sakuma Dmitriyevich

Osiągnięcia


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
29 lvl trop eq nieuzasadnione stany lękowe czy dziewczyny lubią hłopcow 185cm www.kupujtanio.pun.pl Numery telefonu do dziewczyn chetnych zrobic loda