Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-09-05 15:39:10

Miyuki Nakayama

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Lars Alexandersson

http://i942.photobucket.com/albums/ad262/draconiforsx/tumblr_lm3mvzfVvr1qzlet8o1_500.gifImię: Lars
Nazwisko: Alexandersson
Wiek: 20 lat
Miejsce znaku gildii: Fioletowy na języku.
Stopień: I
Punkty Akcji: 0
Magiczna energia: 10'000

Wygląd: Lars jest wysokim 195cm mężczyzną z długimi blond włosami. Ma błękitne oczy niczym niebo w południe. Nosi czerwoną przewiewną kurtkę z kapturem barwy krwisto czerwonej, która zawsze jest rozpięta. Większość jego tułowia jest pokryta tatuażami, które także rozprzestrzeniają się na plecach, szyi, ramionach i na nadgarstkach w kształcie płomieni. Nosi ciemne długie  spodnie z pasem dwu rzędnym do którego przyczepione są długie łańcuchy. Na nogach ciężkie, a zarazem solidne buty zwane też glanami. Ważną też rzeczą w wyglądzie są jego uszy, które praktycznie w każdym miejscu są przekute kolczykami jednak takie zjawisko występuje tylko po prawej stronie, gdyż lewe posiada jeden czarny kolczyk.

Charakter: Lars jest mało inteligentnym osobnikiem i działa spontanicznie, gwałtownie. Jest bardzo sadystyczny w jego udziale zabójstw, ale wciąż ma kochające nastawienie do niektórych ludzi.  Jest strasznie naiwny niczym pięcioletnie dziecko chodź czasami ma te swoje przebłyski.  Często nazywa swoje obiekty zainteresowań od ''neko-chan''. Chodzi własnymi ścieżkami nawet jak owa droga jest nie właściwa nawet, gdy ktoś mu mówi z góry jak będzie przez, co porównywalny jest do osła. Nie wiadomo z jakich przyczyn, ale brzydzi się kobietami najchętniej to by je pierwsze pozabijał, a potem zajął by się stronę męską. Mimo to jest strasznie otwartym kolesiem potrafiącym wyjść nawet nago na miasto. Na dodatek samolub jeśli miałby możliwość komuś coś podarować to tylko w ryj.  Nie ma zbytniej kultury osobistej dlatego określenie ''buntownik'' najlepiej pasuje. Mimo to czasami posiada ten swój mały urok osobisty.

Historia: Lars urodził się późną jesienią, a został wychowywany przez swego starego wuja. Mieszkali w małej miejscowości, której nazwy już nie pamięta. Od dziecka wiedział, że jego magią są karty. Robił z nimi cuda takie, że inni stali i podziwiali. Zawdzięczał to limitowi krwi, bo od pokoleń jego rodzina maczała w tej magii palce. Wuj zwany też Toshi był dobry lecz bardzo leniwy przez, co porzucił magię, a został rolnikiem. Musiał zarabiać na życie by wychować swego jedynego siostrzeńca, który od zawsze sprawiał mu problemy finansowe jak i prawne. Rodzice chłopca zginęli w walce kilka lat temu, a wuj  był jako jednym prawnym opiekunem. Mimo, że znał prawdę traktował Toshi'ego jak ojca i matkę. Nie za bardzo lubił mówić o uczuciach, które darzył do wuja, gdy ten pytał czy go w ogóle kocha. Lecz pewnego dnia wuj zachorował i zmarł. Było to ciężkie przeżycie dla szesnastoletniego już chłopca, ale wiedział, że teraz jest panem swego losu. Wuj na szczęście nie pozostawił go z pustymi rękoma, a cały majątek przepisał już dawno na niego. Pierwszy tydzień był spokojny można byłoby rzecz, że sąsiedzi podejrzewali o zmianę zachowania na pozytywne lecz szybko się z tym przeliczyli. Bez opieki Lars robił to, co mu się podobało. Kradł, niszczył, a nawet pakował się w jakieś podejrzane hazardy. Spodobało mu się to dlatego siedział w tym przez kilka ładnych lat, aż ukończył dziewiętnaście lat. W tamtym okresie wieku przegrał wszystko, co miał. Dostał przydomek ''legendarny frajer'' znany tylko u ludzi hazardzistów. Nie ważne, że ciągle przegrywał bo i tak pchał się do gry mimo dużych strat. Gdy został bez niczego otrząsnął się z uzależnienia. Zaczął życie od nowa to w tedy rozniosła się pogłoska, że Fairy Tail szuka nowych członków. Bez zastanowienia podążył za pogłoskami, aż trafił do miasta Mangolia. Tam powłóczył się kilka dni, aż w końcu natrafił na kobietę, która uganiała się za nim od dnia gdy tu przybył. Było to strasznie żenujące, ale z drugiej strony wiedział, że ona posiada cenne informacje na temat gildii. Dał jej tego, co pragnęła. Przeleciał ją tego samego wieczoru, a tym samym dostał ową przepustkę do gildii. Biegiem uciekając od niej ruszył w stronę budynku, który znajdował się strasznie daleko od jego aktualnego pobytu jednak to nie było ważne bo być może tam zacznie od nowa swe życie. Jak myślał tak też się stało, gdy tylko stanął w progu gildii poprosił owego mistrza o przyjęcie go do szeregów. Dostał zezwolenie od tamtej pory minęło kilka dni, a on jest pełnoprawnym członkiem Fairy Tail.

Wady i zalety:

Wady
~ Dziki ( -1 )
~ Egoista ( -1 )
~ Głupota ( -1)
~ Leń ( -1 )
~ Mściwy (-1)
~ Sadysta ( -1)
~ Skąpiec ( -1)
~ Uległy ( -1)
~ Uzależnienie od lizaków ( -1).

Zalety
~ Cierpliwy ( +2)
~ Dobra pamięć ( +1)
~ Odwaga ( +2 )
~ Otwarty (+2)
~ Szczery ( +1 )
~ Precyzyjny ( +1 )

Gildia: Fairy Tail
Reputacja: 50%
Ekwipunek: Talia kart, paczka lizaków.
Klejnoty: 7.000

Magie: Archiwum
Umiejętności: Nie ma

Zaklęcia: Podmuch mocy
Zaklęcia specjalne: Nie ma

Witalność: 10
Szybkość: 10
Zręczność: 10
Koncentracja: 10


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8sw2l7YXp1rahaqzo2_500.gif

Offline

 

#2 2013-09-05 15:50:19

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: Lars Alexandersson

Sloty
Na zaklęcia: 1
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 0
Statystyki: 40
Magiczna energia: 10'000

Magie
Punkty magii: 360
Wykorzystane: 250

Zwerbowani:
brak


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 

#3 2013-09-05 15:50:45

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: Lars Alexandersson

Osiągnięcia


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
slub w zk www.pedagogika-pop.pun.pl www.thesims2.pun.pl powiedzenia o kobiecie cs horacy