Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-05-19 15:15:17

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Hideki

Imię: Hideki
Nazwisko: Yagura
Wiek: 16 lat (X870)
Miejsce znaku gildii: Prawa strona czoła(znak ukryty pod zaczesanymi włosami)
Stopień: I
Punkty Akcji: 25
Magiczna energia: 10'000

Wygląd:
- Chłopiec w wieku 16 lat. Od zawsze kiedy pamięta był zdecydowanie niższy od swoich rówieśników. Swoje filetowe oczy odziedziczył po matce, natomiast krótkie, jasnozielone, a wręcz oliwkowe włosy po ojcu. Zawsze zaczesywał kępkę włosów na prawą stronę swojego czoła, gdzie znajdował się znak gildii Fairy Tail. Chodził zawsze ubrany w krótkiej czarnej koszulce oraz długich spodniach o tym samym kolorze. Wokół ramion i szyi przewiązany był ciemnozielony pas, który zawsze powiewał lekko na wietrze. Był on na tyle długi i szeroki, iż tworzył swego rodzaju pelerynę. Nie było to jednak tak mocno widoczne, ponieważ talia chłopca była przewiązana pasem w kolorze jaskrawej zieleni, który przytrzymywała peleryno-szal.
Charakterystycznym znakiem chłopca była blizna pod lewym okiem, która przechodzi po całym policzku.
Z racji tego, iż Hideki był bardzo niski, rozmiar jego buta był tak mały, że musiał nosić specjalnie robione buty przez jego matkę. Zawsze było to brązowe obuwie, sięgające ponad kostki - z wyglądu przypominało nieco malutkie kozaki.

Charakter:
- Hideki od dziecka był dzieckiem, które miewało dwa różne charaktery. Jednego dnia chłopiec potrafił przeleżeć kilka godzin na łóżku nie ruszając się, jedynie wpatrując się w sufit. Natomiast innym razem było go wszędzie pełno. Szukał, dotykał, dopytywał się o wszystko swoich rodziców. Od zawsze był jednak dzieckiem, które miało solidną pamięć. Gdy mama obiecywała mu coś i nie dotrzymywała w określonym terminie, nie omieszkał jej o tym wyraziście przypominać. Był jednak także osobowością dość chciwą. Zawsze musiał mieć wszystko jedynie dla siebie. Gdy Hideki zaczął dorastać zaczął pomału ukazywać swoją odwagę. Między innymi, gdy pewnego razu dom starali się obrabować rabusie nie stracił zimnej krwi, szybko przeanalizował sytuację i zamykając rabusiów w piwnicy wezwał na pomoc swojego tatę, który był magiem. Jego mama zawsze mówiła, ze gdyby miała choć 1/4 jego cierpliwości to nigdy by nie musiała się denerwować. I rzeczywiście, w aspekcie cierpliwość, Hideki nie miał sobie równych. Spokojem i opanowanie przebijał, nie tylko swoich rówieśników, ale i osoby dorosłe, na głowę. Jednak największa wadą, która zawsze niesamowicie denerwowała znajomych i rodzinę Hidekiego był nawyk spóźniania. Nie ważne czy miał iść do szkoły, czy był z kimś umówiony. Wcześniej, niż po godzinie czasu chłopak się nie zjawiał. Jeżeli już pojawiał się na czas, sytuacja musiała być naprawdę wyjątkowa, bądź włączał mu się tryb ogromnej ciekawości.
Historia:
- Hideki był synem maga Kakashiego Yagury, który należał swego czasu do gildii Fairy Tail. Podczas jednej z misji spotkało go jednak nieszczęście w postaci tego, iż stracił lewą rękę podczas potyczki z magami wrogiej gildii. Od tego czasu obiecał swojej żonie, która była w siódmym miesiącu ciąży, iż porzuci ten niebezpieczny świat i pomoże się jej zająć domem. Tak też się stało. Po dwóch miesiącach kobieta urodziła Hidekiego. Matka chłopca, Inoue Yagura(pochodziła ona z rodu Hayate, który nie miał nigdy do czynienia z magią) nie potrafiła posługiwać się magią. Posiadała ona jednak przy swoim domu zakład szewski, w którym pracowała. Robiąc, naprawiając i sprzedając buty zarabiała na dom.
Hideki od małego był bardzo kochany i rozpieszczany przez swoich rodziców, ponieważ był ich jedynym dzieckiem. W wieku siedmiu lat poszedł do szkoły. Nie był on wybitnym uczniem, przynosił raczej przeciętne oceny. A to wszystko z racji tego, iż był niezwykle leniwy i zawsze wszystko odkładał na później. Z czasem chłopiec stawał się coraz starszy, jednak jego wzrost nie był adekwatny do wieku. Zawsze był niższy od swoich rówieśników, co go bardzo denerwowało. Starał się tego, jednak nie okazywać. W wieku 13 lat, podczas spaceru i zabawy w parku z rodzicami Hideki odkrył, że jest w stanie posługiwać się magią. Chłopak potrafił obracać kamieniami w powietrzu, jedynie siłą woli. Kakashi był niezwykle dumny ze swojego syna. Jednak Inoue nie była pocieszona tym, iż Hideki, tak jak jej mąż, potrafi posługiwać się magią. Widząc jednak iskierki w oczach swojego syna oraz to, iż z dnia na dzień jest coraz bardziej podekscytowany faktem, że jest on magiem tak jak jego ojciec, nie zabraniała mu czarować. W końcu w wieku 16 lat ziściło się największe marzenie Hidekiego. Został on zaprowadzony przez swojego ojca do gildii Fairy Tail. Kakashiego witano tam jak swojego, a gdy opowiedział on im o tym, że jego syn tak jak on, potrafi posługiwać się Magią Ziemi, wszyscy przyjęli chłopca jak swojego i od razu zaczęli tłumaczyć na czym polega przynależność do gildii. Po tygodniu od pierwszego pojawienia się w Fairy Tail, Hideki został naznaczony tatuażem gildii na prawej części czoła. Od tej pory, Hideki Yagura rozpoczął swoją przygodę w świecie magii, w szeregach Fairy Tail.Wady:
- Maluch (-1)
- Leń (-1)
- Ciekawski (-1)
- Chciwy (-1)

Zalety:
- Cierpliwy (+1)
- Dobra Pamięć (+1)
- Odwaga (+2)

Gildia: Fairy Tail
Grupa: Lider Tennin
Członkowie Tennin: Haru, Michi
Reputacja: 50%
Ekwipunek: -
Klejnoty: 7.000

Magie:Magia Ziemi
Umiejętności: -

Zaklęcia:
- Gipsowa sonata(3'000) [mała]
Zaklęcia specjalne: -

Witalność: 12
Szybkość: 10
Zręczność: 9
Koncentracja: 9

Offline

 

#2 2013-05-19 15:25:43

 Tomiji

http://i.imgur.com/3INhtpd.png

34016860
Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 100000031
Punktów :   14 

Re: Hideki

Sloty
Na zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 0
Statystyki: 40
Magiczna energia: 10'000

Magie
Punkty magii: 360
Wykorzystane: 360

Zwerbowani:
brak


http://fairy-tail-pbf.pun.pl/_fora/fairy-tail-pbf/gallery/2_1464021165.png

Offline

 

#3 2013-05-19 15:25:53

 Tomiji

http://i.imgur.com/3INhtpd.png

34016860
Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 100000031
Punktów :   14 

Re: Hideki

Osiągnięcia

Udział w konkursach: 0
Rankingowiec: 0
Siłacz: 0
Szybki: 0
Zręczny: 0
Skupiony: 0
Mistrz Eliksirów: 0

Ogarnięty spamer: 0
Waleczny: 0
Pomocna dłoń: 0
Udział w turniejach: 0
Skąpiec: 0
Kolekcjoner: 0


http://fairy-tail-pbf.pun.pl/_fora/fairy-tail-pbf/gallery/2_1464021165.png

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftrp.pun.pl www.bioajd.pun.pl e book easyway rzucenie palenia ogry Battelefielf 2 kod