Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-07-11 15:06:21

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

[Raven Tail] Szefowanie

Gildia: Raven Tail
Start: Karczma RT
Nagroda: 7'000 Klejnotów
Miejsce: Małe miasto portowe - Mentan
Opis:

To zlecenie wysyłam magom z Raven Tail. Już nie jeden raz nie zawiodłem się na ich usługach. Potrzebny jest mag z dużą wytrwałością ducha. Potzrebuję, by zastąpił mnie podczas dwudniowego urlopu. Jego zadaniem będzie pilnować oraz prowadzić grupę osób, którzy obecnie naprawiają mój statek. Jest ich w sumie czterech, a do końca im nie ufam. Może nie płacę zbyt wiele, ale raczej jak na takie zadanie starczy idealnie. Z góry dziękuję.



Rezerwacja: Kylar

Offline

 

#2 2013-07-11 15:24:30

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

zgłaszam się

Offline

 

#3 2013-07-11 15:39:44

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Był to zwyczajny letni dzień, gdzie słońce lekko przypiekało w kark, gdy co jakiś czas wyłaniało się zza pięknych gęstych białych chmur. Kolor nieba tego dnia był niezwykle błękitny. Wiaterek lekko powiewał obok karczmy Raven Tail gdzie znajdował się jeden z magów imieniem Ryu.
Otóż chciał on podołać jednej z misji jaką znalazł na tablicy, lecz musiał się tam dostać pociągiem, około godziny jazdy przed nim. No cóż czas się zebrać i ruszać na peron. Najbliższy pociąg odjeżdża za 45 minut.

Offline

 

#4 2013-07-11 17:26:49

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Otworzyłem oczy i się przeciągnąłem. To była dobra drzemka. Podniosłem się i rozejrzałem po pokoju hotelu. Czas iść na misję. Wstałem założyłem kamizelkę spodenki a następnie kimono i związałem go w pasie białym sznurem. W tylnej części pasa włożyłem Uramase. Czas iść. Wyszedłem z mieszkania, zamknąłem go i kierowałem się na peron, do pociągu zostało 10 minut. Mijałem kolejne uliczki gdy po 6 minut dotarłem na miejsce. Nie było aż tak tłocznie ale też nie było pusto. Usiadłem na jednej z ławek i czekałem na przyjazd pociągu. Po 4 minutach za horyzontem zaczął pojawiać się pociąg. Wstałem i razem z resztą ludzi wsiadłem do pociągu i usiadłem sam przy oknie.

Offline

 

#5 2013-07-11 21:06:23

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Ryu usiadł przy oknie, a pociąg delikatnie rozpędzał się po szynach. Przed magiem długa podróż, lecz jak to powiadają w takich miejscach nie można się nudzić. Po około godzinie samotnej jazdy do przedziału wsiadła młoda kobieta. Na oko miała 19 lat, długie blond włosy oraz krótką spódniczkę, która podkreślała jej długie nogi.
- Witam, mogę się dosiąść.
Nie czekała na odpowiedź i usiadła obok mężczyzny. Co jakiś czas spoglądała prosto na twarz maga, lecz widać było na jej policzkach lekkie zawstydzenie kiedy chłopak ją na tym przyłapywał.
- Mam na imię Sakura, a ty?

Offline

 

#6 2013-07-11 21:33:46

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Siedziałem sobie spokojnie oparty o szybę patrząc przez okno na uciekające obrazy. Pociąg zatrzymał się a do niego wsiadali kolejni ludzie. Po chwili niespodziewanie usłyszałem kobiecy głos skierowany do mnie. Odwróciłem się i zauważyłem ładną dziewczynę o długich blond włosach. Kobieta... nie za młoda musi być w zbliżonym wieku co ja. Zapytała się czy może usiąść i nie czekając na odpowiedź usiadła obok mnie. Udało mi się pare razy przyłapać ją na przypatrywanie się mi. Rumieni się? Po chwili dziewczyna powiedziała mi swoje imię i spytała o moje. W razie czego będe uważał. Uśmiechnąłem się i spokojnym głosem powiedziałem.
-Ohayo, mam na imię Ryūkehoshi ale mów mi Ryu. Podałem jej rękę i spojrzałem jej prosto w oczy. W razie czego będe miał Uramase w pogotowiu.

Offline

 

#7 2013-07-11 21:51:37

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Cała dziwna sytuacja nabierała powoli kolorów. Nie wyglądała groźnie, jej delikatne rysy twarze nie mogły mówić o niej nic złego. Na dodatek ten jej niebański, wręcz idealny biust, który idealnie mieścił by się w prawdziwej męskiej dłoni, był na przekór odpowiedzią o jej anielstwie.
- Zatem może tak się spytam w jaką stronę zmierzasz oraz co zamierzasz hihi.
Jej śmiech był delikatny niczym poranna rosa w lesie, przy każdej okazji próbowała młodego chłopaka złapać za ramię lub delikatnie przechylić głowę i ją oprzeć na jego barku. Widocznie miała go na oku od pierwszego wejrzenia.
Pociąg zaś wolnym tempem kierował się w stronę Mentan.

Offline

 

#8 2013-07-11 22:15:26

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Spojrzał na nią zaskoczonym wzrokiem, kiedy próbowała oprzeć się o jego ramię. Co ona planuje iii czemu ja się rumienie?! Rumieniec wyskoczył mi na policzki a potem spojrzałem na nią i dopiero wtedy zauważyłem jej idealny biust. Natychmiast spojrzałem na swoje kolana. Co.. co się ze mną dzieje?! I padło to pytanie gdzie zmierzam. Natychmiast oprzytomniałem. A więc o to jej chodzi ale chwila, po co jej ta informacja chyba że jest magiem. Ale trzeba to sprawdzić, czyli muszę udawać zainteresowanie. Spojrzałem na nią i dałem się złapać za ramię po czym ująłem jej dłoń. Eeeh, znowu te uczucie musze je stłumić.
-Ja udaje się do Mentan. Chce odwiedzić krewnych. A co ty taka samotna ładna dziewczyna poszukuje? Spytałem ciągle patrząc na nią i uśmiechając się.

Offline

 

#9 2013-07-11 23:59:01

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Młoda dziewczyna spojrzała na ciebie wzrokiem pożądania. Pocałowała cię delikatnie w ucho po czym lekko ugryzła.
- Ja poszukuję wrażeń z młodymi, niedoświadczonymi chłopcami. Może to taki malutki fetysz.
Po tych słowach wszystko stało się jasne. Pociąg na razie się nie zatrzymywał, a dziewczyna usiadła w rozkroku na kolanach maga twarzą do niego. Delikatnie go całowała... Jej mini spódniczka lekko się podwinęła oraz okazywała jej kobiecość, która nie była przyodziana w bieliznę.
- To jak lubisz się zabawić. Mały nie zobowiązujący numerek?
Czekała na reakcję Ryu, który zapewne był zaskoczony zaistniałą sytuacją.

Offline

 

#10 2013-07-12 09:47:14

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Patrzyłem na nią ze zdziwieniem. Tak łatwo da się nabrać? Dziwne. Złapałem ją za plecy, przyciągnąłem do siebie i zacząłem odwzajemniać jej pocałunki. Następnie po kilku całusach chwyciłem ją za szyję i zacząłem ją po niej całować. Gdy skończyłem spojrzałem w jej oczy.
-Ostrzegam, jestem dość brutalny. Uśmiechnąłem się złowieszczo i czekałem na reakcje Sakury.

Offline

 

#11 2013-07-12 11:49:36

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Po wielominutowej grze wstępnej nadszedł czas na najważniejszą część tej przygody.
- To co ty zaczynasz czy ja? Hihi.
Kobieta rozebrała się od pasa w górę, nie ściągnęła swojej spódniczki mini. Również ściągnęła ze swych stup buty o lekkim konturze. Ponownie wskoczyła na faceta, by jego ręce prowadzić po jej aksamitnych piersiach, lewa ręka Ryu powędrowała w bardziej odległe rejony, wtedy lekki jęk wydobył się z kobiety...
- Zaczynaj!

Offline

 

#12 2013-07-12 12:27:12

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

theme: http://www.youtube.com/watch?v=TdnNnq7WOkw

Zaczęło się robić całkiem miło ale głód... Naglę się skrzywiłem i przebiegł mnie dreszcz podniecenia. Spojrzałem na nią wzrokiem żądnym mordu. Heh, głód w takim momencie? Bardzo dobrze się składa. Szybkim ruchem zdjąłem z siebie sznur, przyciągnąłem ją do siebie i związałem jej z tyłu ręce tak żeby nie mogła ich wyciągnąć ani ruszyć. Spojrzałem jej w oczy.
-Ostrzegałem że jestem brutalny. Zaszeptałem jej do ucha. Szybkim ruchem wyjąłem Uramase i ciąłem ją od prawej strony miednicy aż do lewego tricepsu. Rana jest płytka, poleciały delikatne stożki krwi. Prawą ręką uderzyłem ją mocno w brzuch, tak że poleciała na podłogę. Wstałem, przez nie zawiązane kimono było widać kamizelkę i krótkie spodenki. Po katanie zaczęły kapać krople krwi. Patrząc jej w oczy przystawiłem sobie do ust zakrwawioną katanę i zlizałem jej krew z uśmiechem.
-Chcesz się... zabawić? Powiedziałem to z morderczym uśmiechem patrząc na jej przerażenie. Czas zaspokoić głód.

Ostatnio edytowany przez Kylar (2013-07-12 12:32:21)

Offline

 

#13 2013-07-12 16:58:21

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Kobieta spodziewała się dobrej zabawy z młodym człowiekiem... Gdy została związana podnieciło ją to do granic możliwości, lecz to co potem mag wyczynił sprawiło jej niemiłosierny ból. Zaczęła się wydzierać na cały przedział, a na pewno ja było słychać w całym wagonie. Ona była praktycznie naga, więc Ryu może zostać przedstawiony w złym świetle.
Sakura jęczała, płakała i darła się jak ofiara najgorszej zbrodni, krew delikatnie spływała po jej pośladkach w dół przez nogi. Po chwili całe siedzenie miało kolor lekko szkarłatny.
W jednej chwili ktoś zaczął się dobijać do waszego przedziału, lecz był on zamknięty, zapewne jak dziewczyna wchodziła to go zamknęła od środka, jednakże mało masywny zasuw długo nie wytrzyma. Co zrobi chłopak w takiej sytuacji? Dopełni swe rządzę, czy może ucieknie? Czy postąpi jak prawdziwi mag Raven Tail?

Offline

 

#14 2013-07-12 17:18:48

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Było tak cudownie ale ona musiała zacząć się wydzierać. Spojrzałem na nią a potem na drzwi. Zamknąłem oczy a mina wykrzywiła mi się w brutalny uśmiech.
-Krzykliwa z ciebie dziewczyna co? Heh-podszedłem do dziewczyny i stanąłem tak żeby nie mogła mnie kopnąć po czym nachyliłem się i ująłem jej podbródek dłonią i uraczyłem jej oczy krwistym spojrzeniem - szkoda, a mogło by być tak pięknie. Wiem że tego chcesz, tylko pozbędę się tego faceta. Pocałowałem ją delikatnie w usta i rozerwałem połowę jej ubrania i zwinąłem w kulkę po czym z pozostałej części oderwałem cienki i długi pas. Wsadziłem jej tą kulkę do ust i zawiązałem tak żeby nie wypadła. Kulka była na tyle duża że jej nie połknie ale też nie wypluje. Zerwałem kolejną część i zawiązałem ją sobie na twarzy. Gdy wszystko było gotowe a drzwi wyraźnie zaczęły puszczać wziąłem ja za ramię i podniosłem. Stanąłem za nią tak żeby nie mogła mnie kopnąć, uderzyć ale też tak żeby móc ją obiąć prawą ręką a w lewej trzymać Uramase.
-Nie martw się kochanie, nie spadnie ci włos z głowy...-teraz szeptem-narazie. Uśmiechnąłem się i czekałem na wejście strażnika nadal trzymając Uramase przy jej szyi.

Offline

 

#15 2013-07-12 17:38:38

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Szefowanie

Nagle drzwi się otworzyły, zamek dłużej nie wytrzymał. W nich pojawił się dorosły facet niebieskim mundurze i dość gęstą czarną brodą, brzuch delikatnie wysuwał się przed niego całego.
- Co wy tu....
Wtedy ogarnął całą sytuację, nagą kobietę i Ryu, który trzyma katanę w swojej ręce.
Był to moment, w którym czas zwalnia, ochroniarz pociągu szybkim ruchem próbował wysunąć swój rewolwer i wycelować go w maga.
Teraz wszystko zależało od chłopaka jak potoczy się dalsza sytuacja. Pociąg powoli się zatrzymywał, a z daleko można było usłyszeć wozy policyjne. Czyli raczej cały pociąg już wie o tej sytuacji. Trzeba szczególnie zwracać uwagę na to, by nikt nie zobaczył twarzy osiemnastolatka.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sound4u.pun.pl www.earth2140.pun.pl www.poczatkidziejowkolonii.pun.pl www.tinq3.pun.pl www.prohax.pun.pl