Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-05-19 02:22:14

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Relacje - Michi

Przyjazne


Yagura Hideki: Pierwsza osoba, którą potraktowałem jak "Jako-takiego Przyjaciela". Mały, w sumie bywa zabawny, czasem niepoważny. Byłem w jego drużynie (zwała się Tennin), ale nam się nie ułożyło i odszedłem. Od tamtej pory słuch o nim zaginął.

Namikaze Mikaboshi: Mistrz Fairy Tail, w sumie najprzyjaźniej mnie potraktował po powrocie z mojej długiej wyprawy, za co go polubiłem na start. Czasem dziwnie się zachowuje, ale każdy ma swoje dziwactwa. Jak na Mistrza Przystało, stara się pomagać każdemu, kto prosi go o pomoc.

Mikkelson Thorn: Nietypowe nazwisko dla nietypowego człowieka. Obcokrajowiec zza morza, Kruk. Zdaje się, że ma coś wspólnego z Wikingami, o których czegoś tam mnie w szkole uczyli. Mocny w łapie, co widać na pierwszy rzut oka, bo ma je wielkie i sam jest niemały, ale w magii mu nie idzie zbyt dobrze. Lubi pić i chyba nie jest najbystrzejszy, albo przynajmniej takiego zgrywa, gdy wypije - w każdym razie w tym aspekcie nie mam pewności, ale ufny jest na pewno. Możliwe, że za bardzo. Tak czy inaczej - polubiłem, drania, mimo jego dość zwierzęcego zachowania, hehe.

Neutralne


Riverrun Haru: Towarzyszył Hidekiemu przy moim werbunku do grupy Tennin. W przeciwieństwie do niego jest dość spory, ale za to niewiele mówi i w gruncie rzeczy jest burakiem. Nie podoba mi się jego zachowanie, ale najgorszy znowu nie jest.

Hellsing Alucard: Jeden ze starszych ludzi, jakich widziałem w Gildii. Dziwak, ściśle rzecz ujmując. I to taki konkretny. Gada o demonach i aniołach, przeraża mnie jego wygląd. To znaczy, ma ciekawe uzębienie, ale no... Specyficzna persona. Nie znam go za dobrze, więc ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, czy chciałbym mieć z nim więcej wspólnego. Mogło by być ciekawie.

Melchor: Lubi pić i często to robi, zbyt często, jeśli o moje zdanie chodzi. Możliwe, że ma z tym problem. Nie lubi odpowiadać na pytania... Bynajmniej nie na moje.

Yuno/Kurosu: Różowo włosa, młoda dziewczyna. Właściwie dziecko. Jest uprzejma i ponoć ma rozdwojenie jaźni, udało mi się tego doświadczyć i ta druga ona kazała mówić na siebie "Kurosu". Jest przyjazna, pomimo wieku całkiem ułożona - a przynajmniej od strony Yuno. Kurosu jest jakaś dziwna, ale też nie odniosłem wrażenia, że jest jakaś wielce zła, jak ją opisywali. Może za małą tą drugą znam.

Steyr Vincent: Małomówny, trochę odludny. Białowłosy jak ja. Więcej nie wiem, bo nie gadaliśmy zbyt wiele.

Romedancil: Ma bardzo długie włosy - to pierwsze, co rzuciło mi się w oczy. Zdaje się, że lubi Whiskey, bo za każdym razem, gdy go widziałem pił właśnie to. Wydaje się być ambitny, bo interesował go jedynie trening u Mistrza, ale to chyba dobrze.

Hitsugaya Tsugaru: Kolejny białowłosy, ten jednak dość malutki. Otwarty człowiek, mówi dość sporo w całkiem zabawny i otwarty sposób ciągle się przy tym uśmiechając. Zdaje się, że urwis - lubi rozróby, ale myślę, że może kryć się za tym coś jeszcze.

"Meischer": Granatowowłosy, chudy, o dziwnym zabarwieniu oczu ("czarne białka") Kruk poznany w lesie na... Misaki. Wiem o nim tyle, że jest opryskliwy i słabo radzi sobie w walce bez użycia magii, a z kolei w walce z użyciem magii jest niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Coś razem z Misaki knują i chętnie dowiem się, co.

"Ajaks": Ciemnowłosa, wysoka dziewczyna, która mi się śniła niegdyś nago, przez co ciągle mam o niej niewłaściwe myśli. Przedstawiła się chyba pseudonimem, bo Ajaks to dziwne imię. Spotkałem ją kilka razy w karczmie, ale pogadać udało nam się dopiero pewnego lasu w lesie, gdy nie była do końca "pełna rozumu" i zachowywała się naprawdę dziwnie. Była bardzo agresywnie wobec obcego człowieka imieniem Haru, ale zemdlała podczas, gdy ją uspokajałem.

Haru: Wiele o gościu nie wiem. Spotkałem go w lesie, jest magiem - dość rozkojarzonym, ale jest. W sumie ciągle wygląda na takiego, co coś kręci, jego gildii nie znam, jeśli jakąkolwiek ma. Ma dziwną opaskę na oku - możliwe, że go nie ma. Ajaks wzięła go za "Krzaka", ale pomógł mi odnieść ją do karczmy, gdy zemdlała, więc chyba jest w porządku.

Hayashi Megumi: Pani od Wody. Podczas mojej "Zadymy Karczemnej" strasznie lubiła gasić moje płomienie i mnie zmoczyła, za co się jej odpłacę. Mogłem sprawić wrażenie, że jej nie lubię, albo coś, ale udawałem. Wydaje się trochę sztywna, ale w porządku, bo w bójce nie przeszkadzała.

Melody: Cicha, małomówna magiczka Fairy Tail. Wydaje się sympatyczna, ale nie poznałem jej na tyle, by stwierdzić to jednoznacznie.

Wrogie


Misaki Françoise Le Blanc de La Valliere: Wredna kobieta o strasznie długim pełnym nazwisku i do tego buc - przynajmniej wobec mnie, bo wobec innych wydaje się NAWET miła. Wrogie, ale nie w obliczu jakiegoś tam zagrożenia, bo jakby nie patrzeć członek Gildii i całkiem zabawnie się złości - TYLKO JEJ TEGO NIE MÓWCIE! Nie lubi mnie, nie znam ku temu powodów, jakoś od razu, Rzepa, miała do mnie o coś pretensje, więc przyjaciółmi raczej nie będziemy i chyba nie lubię jej równie bardzo. Jak ktoś ma jej coś zrobić, to ja. Ale oczy ma interesujące... Co nie zmienia faktu, że mnie drażni.

Zakapturzony Człowiek z Baru Słońce: W sumie wiele o nim nie zdążyłem się dowiedzieć. Rzucał się do ludzi, zdenerwował mnie próbując chyba skrzywdzić ludzi z Fairy Tail, to się tak jakby, mogłem na niego rzucić i odrobinę uszkodzić, ale nic poważnego.

Ostatnio edytowany przez Michi (2015-08-24 15:16:37)


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragoria.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.assassincreed.pun.pl www.streetfighters.pun.pl