Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-07-06 23:49:28

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

[Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Nagroda: 10.000 - 16.000 klejnotów w zależności od jakości wykonania
Przewidywane małe nagrody rzeczowe.

Start: Karczma Gildii

Gildia: - - -

Trudność: Średnio wysoka możliwość niepowodzenia, prawdopodobne uszczerbki na zdrowiu.

Spoiler:


Witajcie magowie! Piszę w sprawie do członków jakiejkolwiek gildii, bo nie zależy mi, kto tą misję wykona. Przejdźmy do rzeczy. W Świątyni, która zbudowana jest w Hosence kręci się kilku niebezpiecznych ludzi, którzy próbują wykraść zawartość kamiennej gabloty. Nie wiedzą jeszcze jednak, że jest tam druga skrytka, która zawiera o wiele cenniejszy przedmiot. Niestety są dość silni i nie jestem w stanie ich powstrzymać. Potrzebuję pomocy maga, który dostanie się tam i po prostu przyniesie mi jej zawartość. Dysponuję dużą ilością pieniędzy, więc o to się nie martwcie. Czekam na zgłoszenia.                                                                               

Burmistrz Hosenki.

Ostatnio edytowany przez Ayako (2013-07-07 00:04:53)

Offline

 

#2 2013-07-09 16:44:28

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Zgłaszam się, mam nadzieje że nie umrę

Offline

 

#3 2013-07-09 17:35:30

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Udałeś się do karczmy tak, jak poprosili Cię w zleceniu. Na miejscu zastałeś samego Burmistrza z dwoma ochroniarzami siedzącego przy stole. Podszedłeś i wyjaśniłeś mu po co tu jesteś.
- Sam chcesz się wybrać do takiego piekła? To nie jest zabawa chłopcze... - Zaczął, jednak spojrzał na ciebie i dodał - Mimo to dam Ci szansę, ale nie przychodź na skargę, gdy stracisz kilka kończyn.
Pokazał Ci mapę i wskazał dokładne położenie świątyni.
- Skrytka z tym przedmiotem będzie na samym końcu wschodniego skrzydła. Kiedy go znajdziesz nie wyciągaj go ze szkatułki, tylko przynieś do mnie.
Pod koniec jeszcze życzył ci powodzenia, a następnie wraz z dwoma mężczyznami opuścił karczmę.

Czy na pewno chcesz kontynuować? Możesz się wycofać i oszczędzić sobie stracenie nóg i rąk .

Offline

 

#4 2013-07-09 17:59:06

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Spojrzał na burmistrza i się lekko uśmiechnął.-Prosze mnie nie lekceważyć. Gdy trójka ludzi wyszła spojrzał na mapę. Hmm... to nie tak daleko, czas iść. Wstał zwinął mapę i schował gdzieś na pasku. Poprawi szatę i wyszedł z karczmy. Kierował się uliczkami do wyjścia z miasta. Po kilku minutach by już na drodze i kierował się w stronę lasu w którym była świątynia. Gdy był już w lesie zaczął wolniej iść przy okazji nasłuchiwał czy ktoś nie idzie. Zatrzymał się jakieś 200-300 metrów od świątyni i chował się za drzewem i obserwował wejście i plac przed świątynią. W każdej chwili był gotowy wyjąć katanę albo zablokować cios swoimi rękawicami.

Offline

 

#5 2013-07-09 18:02:37

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Wyszedłeś z budynku i skierowałeś się tam, gdzie chciałeś. Po drodze potknąłeś się kilka razy, przez co zdarłeś sobie kolano i kulejesz na prawą nogę. Mimo to ostatecznie dotarłeś. Stanąłeś 200metrów od świątyni... i nic nie widziałeś, bo to było dalej w chuj daleko. Nic też nie słyszałeś. Świetne miejsce sobie wybrałeś do czatów.

// Lol //

Ostatnio edytowany przez Ayako (2013-07-09 20:02:51)

Offline

 

#6 2013-07-09 18:11:38

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Powoli kulejąc i nadal słuchając czy ktoś nie idzie podszedłem 100 metrów bliżej i schowałem się za drzewem. W razie ataku czy jeszcze jakichś nie wyjaśnionych rzeczy które z nie wyjaśnionych przyczyn będą chciały mnie zabić to jestem w pełnej gotowości magicznej i bojowej.

Offline

 

#7 2013-07-09 18:14:35

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Podszedłeś bliżej, 100 metrów do świątyni, jednak wciąż drzewa zasłaniały ci widok. Około 50 metrów dalej powinna być granica oddzielająca las od terenu tego Świętego budynku. Zacząłeś powoli słyszeć rozmowy ludzi biegających wokół z bronią magiczną strzegąc terenu. Najwidoczniej ta cała kamienna gablota była warta tego zachodu skoro tak duża grupa przestępcza się nią interesuje.

Ostatnio edytowany przez Ayako (2013-07-09 18:23:58)

Offline

 

#8 2013-07-09 18:24:26

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Kylar spojrzał w stronę głosów których usłyszał. Hmm... przez moją nogę nie będe mógł dobrze walczyć muszę zrobić dywersję. Szedł lasem na wschodnią część tak żeby być najbliższej wschodniej części świątyni. Po czym rozejrzał się czy nikogo w pobliżu nie ma. Jeżeli jest to się schował za drzewami. Jeżeli nie to wycelował w najdalsze drzewo w stronę placu przed świątynią i stworzył magiczny krąg z którego wystrzeliły 5 ognistych batów. Po udanym zaklęciu chował się w krzaki.

Offline

 

#9 2013-07-09 18:29:37

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Tak jak zaplanowałeś tak też zrobiłeś. Poruszałeś się cicho za drzewami kierując się do wschodniego wejścia budynku. Gdzie jednak byś nie spojrzał mogłeś zobaczyć wartowników w 3-osobowych grupach. Długo starałeś się znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania zaklęcia by odwrócić uwagę, lecz takiego zwyczajnie nie było.
Nagle ktoś chwycił cię od tyłu. Złapał cię za usta tak, byś nie mógł krzyczeć i uderzył w brzuch, a następnie zaciągnął daleko od tego miejsca. Po drodze straciłeś przytomność.

Offline

 

#10 2013-07-09 18:38:35

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Otworzył oczy... Gdzie ja jestem, nie czuje swojego ciała. Rozejrzał się był na jakimś szarym pustkowiu. Sen? Raptownie się odwrócił i spojrzał w niebo. Co? Biała gwiazda? Zobaczył swojego ojca i stracił ostrość wzroku i stracił świadomość w śnie.

Offline

 

#11 2013-07-09 18:46:46

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Przyśniły ci się jeszcze 3 sny, kiedy nareszcie się obudziłeś. Leżałeś w łóżku, więc zareagowałeś jakbyś urodził się z samego rana w swoim domu. Jednak tak nie było, przy biurku siedział starzec z niesamowicie długą brodą... Wygląd dla ciekawskich. Gdy zobaczył, że się przebudzasz rzucił od razu:
- Szalonyś? Od kilku dni wielu ludzi próbuje odbić tą świątynie i nikomu się nie udało, a ty idziesz sam?!
Widać, że był zły. Prawdopodobnie ta świątynia była miejscem dla niego Świętym i naruszenie go było bezczelnością w jego oczach. Westchnął głęboko, po czym zawołał cię do biurka. Pokazał ci plan budynku na starym papierze.
- 86 ludzi w 3 osobowych grupach patroluje ten teren, 24 próbuje otworzyć kamienną pokrywę.
Wskazał palcem na wschodnie wejście.
- Na piętrze wschodniego skrzydła przebywa ich szef, który dowodzi misją. Pokonanie go to chyba jedyny sposób na zwycięstwo, ale wątpię, by jakakolwiek wróżka poza Tomijim miała tyle sił...
Westchnął ponownie, lecz tym razem skierował wzrok na ciebie, by zobaczyć, co powiesz.

Ostatnio edytowany przez Ayako (2013-07-09 18:46:58)

Offline

 

#12 2013-07-09 19:02:21

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Gdy dziwny starzec poprosił go żeby podszedł do biurka wstał i troche kulejąc zrobił kilka kroków. Spojrzał na plan i wysłuchał wszystkich informacji po czym wyprostował się i zamknął oczy. Po chwili je otworzył.-Nie sądze żeby kluczem do zwycięstwa był ich szef. Lekko się uśmiechnął i spojrzał przez okno.-Jak to powiadają najgorszym wrogiem jest twój najlepszy przyjaciel.

Offline

 

#13 2013-07-09 19:09:36

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

- Sam nie wiem chłopcze... chcesz zaatakować grupę liczącą ponad 100 członków? Do tego, kiedy tą grupą są elitarni Invadersi?
Patrzył na ciebie jak na szaleńca i w sumie nikt nie mógł mu się dziwić. Każdy z nich mógł być na poziomie twoim, lub wyższym od twojego, a nawet element zaskoczenia nie da nic przeciwko trzem na raz...
- No więc powodzenia. Jeśli stracisz kilka kończyn nie przychodź do mnie na skargę.
Dziwne... to samo powiedział burmistrz... No cóż, tak więc chciałeś zrobić to samemu? Dobrze więc. Wyszedłeś z chaty, od świątyni dzieliło cię 500 metrów zagęszczonego terenu.

Offline

 

#14 2013-07-09 19:30:39

 Kylar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Powoli idąc i uważając na otoczenie szedłem przez las. Gdy byłem już 80 metrów przed strażnikami schowałem się za drzewem. Wziąłem kamyk który leżał mi pod stopami i rzuciłem kamień w prawo tak żeby strażnicy odwrócili się do niego tyłem. W razie wykrycia odskakuje i tworze 6 ognistych biczy, 2 skierowane w ziemie a reszta w strażników potem wyjmuje szybko katanę i chowam się za następnym drzewem czekając na ich ruch. W razie gdyby kamyk dał radę to powoli i jak najciszej wyjmuje katanę po czym wyskakuje i tworze 8 biczy 3 skierowane w ziemię a reszta w strażników, następnie cicho wskakuję w poprzednie miejsce i gdy pojawi się strażnik wyskakuje na niego trzymając katanę w obu dłoniach i wykonuje potężne cięcie z lewego biodra aż do prawego ramienia.

Offline

 

#15 2013-07-09 19:37:39

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail/Raven Tail] Zawartość świątynnej skrytki.

Jedna z grup strażników spojrzała się w miejsce, gdzie rzuciłeś kamień. Postanowiłeś więc wykorzystać tą okazję i wyskoczyć na nich. Strzeliłeś w nich biczami, a oni upadli na ziemie zgodnie z planem. Nie byłeś w stanie wykonać cięcia, bo nie umiesz nawet prosto trzymać miecza. Inne grupy to zauważyły. Zostałeś postrzelony w 8 miejsc z magicznej broni i upadłeś na ziemię niemal niezdolny do poruszania się. Gdy reszta usłyszała strzały także tu przybiegła. Jeden z poturbowanych przez ciebie magów wstał i uderzył cię pięścią w twarz z całej siły. Straciłeś przytomność, nie możesz ruszać nogami ani prawą ręką, odczuwasz niesamowity ból związany z postrzałem. Ruszanie się nawet po przebudzeniu będzie graniczyć z cudem.

Ostatnio edytowany przez Ayako (2013-07-09 19:38:24)

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.streetfighters.pun.pl www.fragoria.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.assassincreed.pun.pl