Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-07-07 00:23:27

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

[Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Nagroda : 8.000 klejnotów

Gildia : Fairy Tail

Start : Krawiec [ Crocus ]

Trudność : Łatwa

Rezerwacja : Kendżi

Spoiler:

Witajcie wróżki! Muszę was poprosić o pomoc. Pewien delikwent ukradł pierścień, który był pamiątką po mej prababci. Jest złoty, lecz złoto nie należy do najczystszych, dlatego nie jest warty zbyt dużo, a jedyna wartość to ta sentymentalna. Nie wiem kto konkretnie go zwinął, ale wkradł się do mojego domu, kiedy akurat nikogo nie było, nie pozostawił zbyt wiele śladów. Mam podejrzenia przypuszczać, że to kowal z pobliskiego zakładu, bo dziwnym trafem właśnie podobny pierścień od jakiegoś czasu wisi na jego szyi. Proszę odzyskaj go i przynieś, a zapłacę ci tyle, na ile tylko stary krawiec może sobie pozwolić.

Offline

 

#2 2013-07-07 01:21:11

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Wychodząc z zza rogu czarnowłosy jeszcze raz spojrzał na kartkę z zleceniem, rzeczywiście, ustalonym miejscem spotkania był budynek gdzie pracował Krawiec. Nadal myślał nad poziomem tego zadania, bo przecież zabranie pierścienia nie magowi to jak odebranie dziecku cukierka. Ustalił, że w tej misji nie będzie chciał wzbudzać podejrzeń i nie użyję magii. Jak wyjdzie? Zobaczymy. Najważniejszym aspektem jest teraz dojście do wyznaczonego miejsca, kondycja u chłopaka była na wysokim poziomie, także w drodze nie potrzebował ani chwili odpoczynku. Gdy wszedł na rynek główny w Crocus ujrzał wiele straganów z ubraniami, tudzież z jedzeniem. Można tu było znaleźć coś dla siebie. Miasto tętniło życiem. Kenji zaś nie przyszedł tutaj na zakupy, lecz na misję. Rozejrzał się i skręcił w pierwszą uliczkę od lewej. Po odejściu trochę dalej od rynku  odetchnął z ulgą, bowiem czarnowłosy nienawidził przebywać w tłumię. Chłopak zatrzymał się, podnosząc wzrok do góry zauważył napis "Zakład Krawiecki". Miał nadzieję, że był to jedyny w tym mieście, nie miał zamiaru obchodzić całej dzielnicy. Blok, w którym znajdował się zakład był na swój sposób średniej wielkości miejscem, lecz wyglądał on na dość świeży, na ścianach zakładu nie było widać żadnych pęknięć. Kenji wreszcie wszedł do wyżej wymienionego miejsca i zaczął się rozglądać, wnętrze było jeszcze bardziej wyremontowane niż z zewnątrz. Wszędzie widniało pełno maszyn krawieckich, tego się spodziewał.
- Halo! Ja ze zleceniem! - Wyparł z siebie energicznym głosem i zaczął wymachiwać kawałkiem papieru, na którym znajdowało się ogłoszenie na temat misji. Czekał na rozwój wydarzeń.

Ostatnio edytowany przez Kenji (2013-07-07 01:25:56)


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#3 2013-07-07 01:32:32

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

- Wchodź, wchodź! - Zawołał zza drzwi doniosły głos
Mimo, iż zakład z zewnątrz był zadbany, to pracownia do której cię zaproszono nie należała do najpiękniejszych. Wszędzie porozrzucane materiały, szaty, ubrania i cały sprzęt jakiego szewc potrzebował.
- Przepraszam za bałagan... przed chwilą był tu ten kowal, widział zgłoszenie... groził, że mnie zabije...
Mówił już nieco ściszonym głosem. Ewidentnie się bał i nawet nie próbował tego ukrywać. Przez chwilę wydawało ci się nawet, że powie ci, że chce zrezygnować z misji, ale nie. Kontynuował.
- Zakład jest 2 dzielnice stąd, ma charakterystyczny szyld z kowadłem, znajdziesz bez problemu.
To powiedziawszy dał ci woreczek, dość ciężki.
- Jeśli będziesz chciał uniknąć walki po prostu daj mu to, tyle wart jest pierścień.
Wyszedł z tobą z zakładu i wskazał ci drogę, powtarzając co masz dokładnie zrobić, po czym wrócił do siebie i rozpoczął sprzątanie. Od zakładu dzieliło cie niecałe 5 minut drogi. Mimo to musisz pamiętać, że pracuje tam aż 10 kowali i nie warto wdawać się z nimi w walkę, gdyż na pewno potrafią władać jakąkolwiek bronią, nawet palną. Po kilku minutach marszobiegu dotarłeś na miejsce.

" Zakład Kowalski "

Drzwi były szklane, za nimi widziałeś sprzedawcę, a po lewej stronie drzwi do kuźni, które były lekko uchylone, więc nie zamknięte na klucz. Ale nie wyglądało na to, że sprzedawca tak zwyczajnie cię wpuści. Otworzyłeś woreczek, 1.000 klejnotów...

Offline

 

#4 2013-07-07 01:49:35

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

*Zakład Kowalski, no dobrze.. Ciekawe, jak mam się dostać do środka* - Pomyślawszy chwilę chłopak podszedł jeszcze bliżej do drzwi i stuknął w nie lekko, tak, by dać znak sprzedawcy, że wchodzi.
- Szukam kowala.. Podobno jest jednym z lepszych tutaj, prawdopodobnie nosi złoty pierścień na szyi. Sam nie wiem, jak wygląda.. - Powiedział po czym rozejrzał się, tu na lewo i na prawo. Nie wiedział którędy ma iść. Po chwili Kenji schował woreczek z klejnotami do kieszeni, całkowicie zapomniał o tym, że trzyma go w ręce. Chłopak oparł się o ścianę i nadal wypatrywał za kowalem ze złotymi pierścieniem na szyi, tak, jak opisywał go krawiec. *Jeśli mi nie odpowie, będę zmuszony sam tam wejść* - na samą myśl czarnowłosy uśmiechnął się sam do siebie, był gotów na bójkę.


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#5 2013-07-07 01:58:59

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Sprzedawca spojrzał na Kenjiego, gdy ten otworzył drzwi do sklepu.
- Witam, w czym mogę pomóc? - Zapytał wysoki mężczyzna.
Wysłuchał twojego pytania, po czym postąpił zgodnie z procedurą, jaką miał nakazaną. Nikt nie mógł na nią wpłynąć, więc to mógł być niewielki problem.
- Prawdopodobnie wiem o którego z naszych kowali chodzi, lecz czy chciałby pan u niego złożyć zamówienie? Zamówienia u wybranego kowala są płatne z góry, cennik ma pan tutaj, chyba, że szuka pan czegoś nietypowego. - Wskazał na kartkę po swojej prawej stronie.
Najtańszą rzeczą był krótki miecz warty 1.800 klejnotów. Miałeś 1.000 od szewca i swoje pieniądze, choć może nie chciałeś ich wydawać? Drzwi są bardzo ciche i nie wydają prawie żadnych dźwięków przy wchodzeniu, a pracownik raz na jakiś czas zaglądał do kuźni zarówno po lewej jak i prawej stronie, bo tak, były aż dwie.
- Widzę, że przygląda się pan krótkiemu mieczu, wykucie go zajmie kilka godzin, lecz czy chce pan przekazać jakieś szczegóły pracownikowi kuźni? - Zapytał z tym głupawym, fałszywym uśmieszkiem sprzedawcy.

- Hej, Gregory, chodź tu na chwilę! - Zawołał ktoś z kuźni po prawej stronie.
Sprzedawca ruszył do drzwi, a do ciebie powiedział:
- Niech pan chwilę zaczeka, zaraz wrócę. - I zniknął w drzwiach.
Lewe drzwi ciągle były uchylone, kasa fiskalna niestety zamknięta (lol).

Offline

 

#6 2013-07-07 02:22:47

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Przyszedł czas na akcje dywersyjną. Kenji po prostu musiał wykorzystać fakt, że sprzedawcy nie ma przy kasie.


Kenji wszedł do lewych drzw i zauważył w nich kowala, który pracował przy jakimś kowadle. Szybszym krokiem podszedł do niego i z całej siły pchnął go głową w kowadło tak, że pracownik został ogłuszony, teraz musiał go obrócić i sprawdzić czy ów osobnik posiada złoty pierścień, jeśli go miał to szybko wyrywa go z naszyjniku i zabierając sam pierścień wybiega z zakładu kowalskiego, by powrócić do zleceniodawcy. Jeśli jednak kowal nie posiadał pierścionka to Kenji woła sprzedawce twierdząc, że pracownik zemdlał w czasie roboty i próbował mu pomóc. (cfaniaczek)


Druga możliwość jest taka, że czarnowłosy nikogo nie spotka w tym pokoju, a jeśli żadnego osobnika w pokoju nie ma to chłopak wraca w miejsce i ogląda ofertę z krótkim mieczem tak, gdyby nigdy nic.


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#7 2013-07-07 02:32:33

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Wbiegłeś do pokoju, a kowal zapytał nie odwracając się :
- Czego znowu, Gregory?
Podszedłeś do niego i uderzyłeś jego głową o kowadło, lecz nie wystarczająco, by stracił przytomność. Zaczęliście się szarpać, a on zdecydowanie wygrywał dzięki temu, że był lepiej zbudowany.
- Kurwa mać, chciałeś mnie zabić?! - Zawołał.
Na szczęście drzwi były szczelne i dopóki nikogo nie było w części sklepowej nikt was nie słyszał. Przyjrzałeś mu się, miał na szyi pierścień.

- Co się tak gapisz?! Przyszedłeś po pierścionek?! - Zapytał lekceważąco - Mówiłem mu, żeby spławił wszystkich, którzy przyjdą! Gnojek...
Leżałeś na ziemi, bez magii chyba faktycznie sobie nie poradzisz, chyba, że dasz radę walczyć 10 kilogramowym mieczem, co z twoją siłą nie będzie proste o ile w ogóle wykonalne.
- Nie zabiję Cię, to by nie miało sensu... wasza gildia by mnie dopadła... ale ty i ten szewc zapamiętacie mnie na długo...

Rana po walce z krukami dalej ci doskwierała, kowal chodził po pomieszczeniu rozmyślając i masując czaszkę, która zderzyła się z kowadłem... Musiał być nadzwyczaj wytrzymały, skoro dalej jest pełen sił. Nie zrobił ci on zbyt wiele, jedynie lekko poturbował, ale nijak się to miało do rany ciętej. Jeśli wcześniej byłeś w stanie walczyć, to równie dobrze mogłeś teraz. Pomieszczenie miało 4mx6mx3m, na środku stało kowadło, w rogach półki w których przetrzymywano surowce. Piec znajdował się na końcu pomieszczenia na przeciwko ciebie, a młoty do kucia leżały tuż po twojej prawej.

Offline

 

#8 2013-07-07 16:48:02

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Cholerna kupa mięsa, chyba faktycznie czarnowłosy będzie musiał użyć magii. Po prawej stronie Kenji widział młot, który najwyraźniej służył do kucia.
Nie zabijesz mnie? Jeśli ty tego nie zrobisz, to zrobię to ja. Nie musisz obawiać się o moją gildię, umiem zadbać o siebie samemu.. - Zaśmiał się po czym wstał, lekko oszołomiony w końcu się ocknął, widział teraz wszystko po staremu, wcześniej był z tym problem. Fakt faktem, gość ma niemałą siłę. Czarnowłosy musiał coś wykombinować, nadal patrzył na młoty do kucia i zastanawiał się, czy są one ciężkie. *Psia krew.. Nie mogę tu zrobić bałaganu, jeszcze będę miał problemy z większą ilością przeciwników. Będę musiał wykorzystać moją szybkość..* Pomyślał, po czym uśmiechnął się, motywując samego siebie do działania. Czarnowłosy naglę zmienia się w Ciałko Błyskawicy i pędzi w stronę kowala, leciał na wysokości jego głowy. Gdy był wystarczająco blisko niego zmienia się na powrót w człowieka i nogą wjeżdża mu w głowę w lewy skroń, tak, by wleciał prosto w półki z surowcami. Jeśli kowal ani drgnął po ciosie to chłopak odskakuję do tyłu i bierze w rękę młot, czekając na ruch przeciwnika. Jeśli zaś kowal dostał, to Kenji wyprowadza serie ciosów w głowę, która była już lekko poturbowana od ostatniego ataku.


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#9 2013-07-07 21:16:46

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

// Nie zapominaj o ME ;p //

Kiedy się podniosłeś, mimo, że z trudem, stworzyłeś magiczny krąg który oplótł twoje ciało, a chwilę później zmienił je w czystą energię elektryczną. Facet przeraził się... wiedział, że jesteś magiem, ale mimo to był wystraszony. Rzucił w ciebie młotem, a on jedynie przeleciał przez ciebie. Zaczął biec w stronę zamkniętych na klucz drzwi, a następnie zaczął nerwowo otwierać je kluczem ledwie trafiając w dziurkę. Nareszcie włożył go ( Zboczeńcu, bez skojarzeń proszę :< ), lecz zanim zdążył go przekręcić został powalony ciosem w skroń. Upadł na ziemię z Hukiem. Leżał nieprzytomny. Zerwałeś pierścień z szyi.

Kiedy już miałeś wychodzić usłyszałeś nerwowy głos sprzedawcy :
- Hej, nic ci nie jest?! Co to było?!
Zaczął kroczyć coraz bliżej masywnych drzwi. Były tu 4 okna, kilka szafek, za którymi było nieco wolnej przestrzeni. Mogłeś też powiedzieć, że zemdlał i mu pomagałeś, ale chyba wszyscy wiemy, że mało kto kupi taką historyjkę. Kroki zmieniły się w bieg. Musiałeś szybko podjąć decyzję. Pierwsze drzwi zatrzasnęły się i słyszałeś biegnących kolejnych ludzi. Sam sobie z nimi nie poradzisz.

// Przepraszam, że tak krótko, ale jestem trochę zmęczony //

Offline

 

#10 2013-07-07 22:09:28

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Chłopak trzymał w ręku pierścień. Szybko stworzył wokół siebie magiczny krąg i przy pomocy Ciałka Błyskawicy wyleciał przez okno. Leciał teraz jakieś 2 minuty przez miasto, miał nadzieję, że nie wzbudzi tak dużo podejrzeń, bo nie będzie to dobry znak. Był już blisko Zakładu Krawieckiego, Kenji zmienił się w człowieka. Otwierając drzwi zawołał zleceniodawcę. Gdy krawiec przyszedł do niego, ten wręczył mu złoty pierścień i wyciągając z kieszeni woreczek z klejnotami rzekł:
- To nie było mi potrzebne, nie jestem skąpy, więc proszę, oddaję pieniądze. Musi pan uważać na tych gości z zakładu kowalskiego, poturbowałem tylko złodzieja, nikogo innego. - Oddając woreczek z klejnotami czekał na należną zapłatę.


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#11 2013-07-07 22:22:07

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Kiedy leciałeś przez miasto nic cię już nie zatrzymywało, jedynym, co przeszkodziło ci w dotarciu do miasta była twoja pamięć. Za cholerę nie mogłeś sobie przypomnieć adresu ani nawet miejsca, gdzie zakład był umieszczony. Po godzinach poszukiwań zmęczony i zdezorientowany dotarłeś do kafejki w centrum miasta. Postanowiłeś się tam na chwilę zatrzymać, bo nie miałeś nic innego do roboty. Nagle ku twojemu zdziwieniu przez drzwi przeszedł twój zleceniodawca. Zobaczywszy Ciebie całego zmęczonego i obolałego podbiegł i od razu spytał:
- Co się stało? Misja się udała?

Pokazałeś mu pierścień i przekazałeś go. Był niesamowicie uradowany.
- Chodź do mojego zakładu, tam ci zapłacę.
Ruszyliście.

Offline

 

#12 2013-07-07 22:37:30

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Zmęczony chłopak wyszedł z kafejki tuż za zleceniodawcą, który co jakiś czas spoglądał na niego. Wreszcie chłopak zaczął mówić:
- Najwyraźniej mam jakieś problemy z pamięcią, to pewnie przez zmęczenie. Jestem troszkę obolały, gość był silny. Dobrze, ze Pan nie widział go po wszystkim.. - Zaśmiał się Kenji, była to bowiem pierwsza ofiara czarnowłosego. Ani w bitwie z krukami nikogo nie znokautował, tak teraz udało mu się to. Czy był z siebie dumny? Być może. Gdy już doszli do zakładu, chłopakowi przypomniało się, że ma w kieszeni woreczek z klejnotami.
- Proszę, nie przydał mi się. - Z uśmiechem na twarzy powiedział przekazując woreczek zleceniodawcy. Czekał na rozwój wydarzeń.


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#13 2013-07-07 22:43:05

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Re: [Fairy Tail] Skradziony pierścień.

Doszliście do pracowni. Zleceniodawca chwilę się pokręcił, po czym przyszedł na miejsce.
- Trzymaj.
Podał ci należną zapłatę, po czym dodał szybko :
- I jeszcze coś. Pani Ayako kazała mi to przekazać.
Podał ci płaszcz, dość długi, ciemny z logiem "Art&Magic" na plecach. Był to ubiór członków tej grupy, więc mogłeś się oficjalnie poczuć zaproszony.
- Zachowaj pieniądze, będziesz miał na plastry. - Powiedział uśmiechając się, po czym zniknął w drzwiach swojej pracowni.

Nagroda : 9.000 klejnotów + 5/6 PA + Płaszcz Art&Magic.

Ogólne odczucia : Misja skończyła się szybciej, niż myślałem że się skończy. Poradziłeś sobie dobrze z przedstawionym ci zadaniem i z łatwością ukończyłeś misję w niewiarygodnie krótkim czasie, dlatego następnym razem przyszykuję ci coś lepszego <3.

MISSION COMPLETE

P.S - TOMJI NIE BIJ NIE CHCIAŁEM TAK KRÓTKIEJ :<

Ostatnio edytowany przez Ayako (2013-07-07 22:47:42)

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassincreed.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.streetfighters.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.scene-forum.pun.pl