Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2012-11-26 23:22:47

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Magia Odbicia


http://i.imgur.com/fdGOaPV.png

Magia ta może odbijać, zniekształcać i skręcać prawie wszystko. Magia ta wpłynąć może na takie rzeczy jak stal *czy też inna broń biała*, lecz  także do rzeczy niematerialnych jak magia. Jest to idealna magia defensywna, która z połączeniem zręczności, może dać niejednemu w kość! Atakując taką osobę, trzeba uważać, aby zagięcie własnego ataku nie zraniło naszych sojuszników, co czyni tą magię jeszcze straszniejszą! Oczywiście, nawet silni użytkownicy tej magii mogą mieć problem z odbiciem zaklęć rangi S, lecz to inna bajka. Magia ta  nie jest nieograniczona, gdyż ma 3 słabe punkty:
1. Użytkownik może  odbijać magię i broń, ale nie części ludzkiego ciała.
2. Użytkownik nie może bronić się i atakować wroga jednocześnie.
3. Nie działa ona na elastyczne przedmioty.


http://i.imgur.com/gntX66i.png
Początkujący mag może odbić słabsze magiczne ataki przeciwnika, jak i broń białą. Zajmuje jednak to sporo czasu jak i zżera od nas dużo magicznej energii, przez co musimy być ostrożni.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Na tym poziomie mag poprawił się, lecz nie na miarę sowich możliwości. Bezproblemowo potrafi odbić każdy atak z broni białej, również mag potrafi odbić silniejsze zaklęcia. Szybkość wykonywanych zaklęć jest szybsza, jednak dalej sprawia wiele do życzenia. Również zużywasz mniej magicznej energii.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Najsilniejsze magiczne ataki przeciwników? Cóż nawet Magowie klasy S mogą mieć z nimi problem, lecz nie ty! Bezproblemowo odbijasz wszystkie ataki *poza specjalnymi* jak i każdą broń białą. Ilość i szybkość nie gra dla ciebie roli, zagniesz wszystko i tak! Kontrola magicznej energii także się poprawiła, przez co o wiele mniej jej tracisz.


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 

#2 2013-10-19 03:36:03

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: Magia Odbicia

Odbicie
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110909134419/fairytail/pl/images/thumb/a/a1/Reflector.jpg/185px-Reflector.jpg
Zaklęcie to umożliwia odbijanie i zniekształcanie toru ataków. Zaklęcia działa przeciwko magicznej energii, nie jest w stanie odbić bezpośrednich ataków lub tych, które nie wymagają do użycia energii. Zaklęcie nie może być ciągle aktywne, po jednorazowym wykonaniu trzeba odczekać pewną chwilę(jej długość zależy od rozwoju maga. Im lepiej opanujemy wykonywanie zaklęcia tym precyzyjniej będziemy mogli wybierać stronę, w którą zostanie odbite zaklęcie. Techniki można wykorzystać do ranienia wrogów ich własnymi atakami.

Magiczna energia
Poziom I: 5'000
Poziom II: 4'500
Poziom III: 4'000


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tlen dla chorego gdzie kupic cmentarny ghul margonem pokemon emerald kody master ball www.air13a6.pun.pl państwa europy i ich stolice mapa