Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-05-18 16:11:22

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Alucard Hellsing

http://25.media.tumblr.com/c0b98de5b98edf2b5a5f7341d6ae6841/tumblr_mka0umEhlf1rmw487o1_500.gifImię: Alucard
Nazwisko: Hellsing
Wiek: 34
Miejsce znaku gildii: Lewy bark
Stopień: II
Punkty Akcji: 5
Magiczna energia: 12'000
Motto: "The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame"
Grupa: Art of Magic

Wygląd:
Alucard to wysoki i dobrze zbudowany mężczyzna z charakterystycznymi trochę dłuższymi od normalnych włosami koloru czarnego. Jego twarz nie jest idealna, posiada lekko wydłużony nos, który nawet pasuje do jego mimiki twarzy. Jego oczy dosłownie mawiając są hipnotyczne. Lekko czerwony kolor, który pokrywa jego tęczówkę wygląda oszałamiająco, jednak samemu Alucardowi średnio podoba się taki wygląd jego oczu.
Całe jego ciało pokrywa czerwony, długi płaszcz z małą narzutką na plecach. Zwykle dołącza do zestawu czarne spodnie i buty praktycznie do kolan. Zazwyczaj zakłada również czerwony kapelusz, ale podczas ważniejszych walk ściąga go, by okazać szacunek przeciwnikowi. (94 słowa)

Charakter:
Charakter trzydziestocztero latka jest już dojrzały i dobrze ukształtowany. Alucard uwielbia, gdy wszystko się wali, gdy cała sytuacja jest nie do opanowania, dopiero wtedy wie, że budzi się ludzki umysł i działa w 100%. Powiedzieć o nim, ze jest dobry to zbyt mało manewrowe określenie. Z natury jest spokojnym człowiekiem choć lubi, różne rzeczy. Szanuje nad wyraz przyjaciół z gildii, a wrogów mógłby nawet zarżnąć gołymi rękoma. Pomaga swoim kolegom, lecz jest raczej typem samotnika, jednak długo sam nie może wytrzymać. Jest to bardzo dziwny typ człowieka. (87 słów)

Historia:
Historia Alucarda jest tak zawiła jak żmija podczas pełzania po bezdrożach. Czerwonooki urodził się w małej wiosce w Fiore. Wychowywany był w dość skromnej rodzinie, która była niezwykle religijna. Alu na początku zachowywał się jak wszystkie normalne dzieci, z którymi bawił się na podwórku. Sam przyznaję, że to były jedyne szczęśliwe chwile w jego życiu. Uczęszczał do niewielkiej szkoły oddalonej o 20 minut drogi piechotą od jego rodzinnego domu. Nie uczył się zbyt dobrze, można powiedzieć mniej niż przeciętnie, jednak jedyne co go wyróżniało to było to, ze był dość kreatywny podczas szkolnych bijatyk z chłopakami z równoległych klas. Styl jego walki oraz różne ciosy i kopniaki jakie wykonywał sprawiały u jego kolegów zazdrość, a u dziewcząt zachwyt jednakże nie na długo.
W wieku 14 lat jego szkolna sława została zrujnowana przez jeden jego błąd. Podczas kolejnych bijatyk tym razem pięciu na pięciu niechcący uderzył chłopaka w splot słoneczny. Alu wiedział doskonale czym to grozi w tak młodym wieku. Zawsze bronił tego miejsca jak zarazem nie bił w ten słaby punkt każdego człowieka. Ten jeden raz, jeden jedyny raz mu się wymsknęło z nerwów. Chłopak ten nazywał się Edin. Zabrakło mu w jednej chwili tchu, zaczął cofać się do tyłu i upadł prosto na kamień, który felernie był ustawiony ostrą częścią do góry. W jednym momencie każdy zobaczył krew na trawie i zaczął uciekać. Alucard zastygł na parę chwil. Nie wiedział co robić, czy to na pewno on zabił? Jak to się stało? Takie pytania przechodziły przez jego głowę. Potem od razu zaczął uciekać, prosto do domu.
Tajemnicą nie było, że w tej szkole działo się źle, lecz od kiedy znaleziono martwego chłopca, który był dość mocno pobity automatycznie zaczęto szukać sprawcy. Służby porządkowe zaczęły kręcić się obok szkoły i wypytywać wszystkich uczniów czy coś wiedzą, znalazło się tylko paru odważnych, którzy wskazali na nikogo innego, niż Alucarda, nazywanego w szkole Demonie-Oko. Od razu wyruszyli w stronę miejsca zamieszkania chłopca. Gdy zapukali do drzwi on już wiedział co się święci, nie uciekał wiedział co zrobił. Po długim płaczu ojca i matki zabrali chłopca.
Przez długie miesiące toczyły się sprawy żadna nie dała skutku, we wszystkich winny był czternastolatek. Został zamknięty w ośrodku dla młodzieży do 21 roku życia. Potem jego sprawa miała być wznowiona i ogłoszona co dalej.
W czasie odsiadki bardzo dużo czytał o różnych rodzajach magii, nigdy go to specjalnie nie interesowało, jednak dopiero teraz odnalazł sens w tym rodzaju zainteresowania. Potajemnie wypożyczał nawet zakazane książki od zaprzyjaźnionego bibliotekarza w zakładzie. W wolnych chwilach, gdy żadnego wychowawcy nie było w pobliżu próbował rożnego rodzaju ćwiczeń na maga. Oprócz czytania trenował również swoją tężyznę fizyczną, nie mógł z tym zostać w tyle. Z tego co wiedział w Fiore praktycznie każdy mag jest dobrze umięśniony. Przez 7 lat uczył się i trenował, praktycznie cały czas.
Gdy ukończył 21 lat sąd zwolnił go na wolność, powód był taki, że zachowywał się normalnie, w szkole która znajdowała się w ośrodku uczył się bardzo dobrze i nie sprawiał żadnych problemów. Spotkała go jednak bardzo smutna wiadomość, która nie została mu doręczona od trzech lat. Była to wiadomość o śmiertelnym wypadku jego rodziców. Podczas wycieczki w góry zasypała ich lawina. Łzy leciały już teraz mężczyźnie ciurkiem, wiedział jednak, ze musi wziąć się jak najszybciej w garść. Został sam, dalsza rodzina nawet się teraz do niego nie przyznaje. Postanowił znaleźć sobie pracę, a w wolnych chwilach zajmować się nauką magii i zaklęć. Na to drugie miał bardzo mało czasu, a pieniądze z pracy odkładał. Po 12 latach udręki z samym sobą, przeżytych nieszczęśliwych miłościach dobił 33 lat. Trochę przez ten czas zachował pieniędzy, zwolnił się z pracy i postanowił zostać samotnikiem, cały rok poświęcił tylko i wyłącznie na naukę o magii, a dzięki pieniążkom mógł żyć dość dobrze nie pracując. Po owym roku samotność zaczęła mu doskwierać. Od niedawna zastanawiał się nad gildią do jakiej może wstąpić. Widział członków różnych gildii, ale żadna nie była tak interesująca jak Fairy Tail. Po długiej rozmowie z mistrzem owej gildii został przyjęty. Na tym kończy się historia Alucarda, który dążył do zostania magiem, teraz zaczyna się historia Alucarda już maga do zostania jednym z najlepszych. (683 słowa)

Wady i zalety:
Ciekawski (-1)
Niecierpliwy (-1)
Skąpiec (-2)
Kobieciarz (-1)
Nieczuły (-1)
Sadysta (-1)
Mściwy (-1)

Ambicja (+1)
Szczery (+1)
Wyrozumiały (+2)
Inteligencja (+3)
Odporny na niskie/wysokie temperatury (+1)

Gildia: Fiary Tail
Reputacja: 50%
Ekwipunek:
- Srebny święcony naszyjnik w kształcie krzyża
- W domu znajduje się posrebrzany pistolet 16mm z dość długą lufą (nieużywany, ozdoba),
scyzoryk, dwie pary słabych lin, łopata i 10 zestawów tych samych stroi
- 3x eliksir (2'300 ME)
- 3x noże do rzucania
Klejnoty: 14.000

Magie: Niebańska magia II

Umiejętności: -Zaklęcia bez magicznego kręgu -

Zaklęcia:
Meteor (3'000 w każdym poście); Gwiezdny promień (4'500); Grand Chariot- Wielki wóz (7'000)

Zaklęcia specjalne:-

Witalność: 20 (+2)
Szybkość: 15 (+1)
Zręczność: 15 (+1)
Koncentracja: 10

Offline

 

#2 2013-05-18 16:22:24

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Alucard Hellsing

Sloty
Na zaklęcia: 3
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 60
Magiczna energia: 12'000

Magie
Punkty magii: 370
Wykorzystane: 360

Zwerbowani:
Mikage (I)


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 

#3 2013-05-18 16:22:39

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Alucard Hellsing

Osiągnięcia
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_1kPbHNnf.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_fOxFMVkB.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_fbVsFVbq.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_yGARX5D1.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_wn9Iae9J.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_hJ9DBGAJ.png

https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_rNwDAPQr.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_uum5M25o.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_vNBC6WOJ.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_0lNabG6t.png

https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_hFiVq4q9.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_edniAWVa.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_T2wKa07U.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_afDOxWpl.png
https://s3.amazonaws.com/achgenwow/t/n_UNzYyxQG.png


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spis wszystkich jutsu bizuteria z flcu krok po kroku wywala korki od plyty otoczenie domu w przestrzeni ogólnomiejskiej www.wieik-elektrotech.pun.pl