Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#16 2013-06-04 15:37:41

Kimimaro

http://oi43.tinypic.com/9ka5g7.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 191
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Bardzo ważna przesyłka

Chłopakowi udało się pokonać siedmiu zbirów, bez większego wysiłku, a w dodatku ludzie, z którymi dzielił wagon zaczęli mu dziękować i klaskać. Kimi nie maił zamiaru wyprowadzać owych ludzi z błędu, nie chciało mu się tłumaczyć, że zrobił to tylko i wyłącznie dla siebie, a poza tym słysząc te wszystkie podziękowania zrobiło mu się miło.
Reszta podróży minęła spokojnie, bez żadnych napadów, zatrzymań pociągu czy innych problemów. Wysiadł z wagonu, postanawiając, że zapyta kogoś o drogę. Poszedł więc w stronę miasta, gdzie było więcej ludzi.
Podszedł do jakiegoś niskiego, muskularnego i siwego faceta i zapytał
- Dzień dobry! Wie Pan może, gdzie mogę znaleźć pana Hikaru Mohoshi?
- Dzień dobry, a tak, tak tutaj wszyscy go znają. Najkrótsza droga, prowadzi przez tamtą polanę - Wskazał palcem w lewo - gdy pan przez nią przejdzie zobaczy pan drewnianą chatkę z bali
- Dziękuje bardzo - podziękował Kimimaro siląc się na uśmiech
Poszedł wskazaną przez starca drogą, łąka była piękna, pełna ślicznych fiołków i narcyzów, a w oddali widać było pole krwistoczerwonych maków. Łąka ciągnęła się przez kilometr, ale przejście jej zajęło młodzieńcowi o wiele więcej czasu. Wciąż zatrzymywał się, bowiem był zafascynowany wszystkimi stworzeniami i roślinami, które tam widział. Zobaczył dwie salamandry plamiste, które wygrzewały się na słońcu wychodzącym po deszczu, widział też parę myszek polnych przebiegających szybko przez drogę i wiele, wiele innych pięknych stworzeń.
Po przejściu, chyba najdłuższego kilometra w jego życiu Kimi zobaczył małą drewnianą chatkę, wszedł na ganek przed drzwiami i zapukał knykciami.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7ju2jie941qiq1olo1_500.gif

Offline

 

#17 2013-06-04 16:28:38

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Bardzo ważna przesyłka

Gdy Kimimaro zapukał otworzył mu trochę starszy Pan, który kiwnął ręką w celu zaproszenia gościa, który w rękach trzymał charakterystyczną przesyłkę, na którą oczekuje zapewne ten facet.
Był do nie duży dom, który posiadał ledwo dwa pokoje, które dzielił korytarz oraz kuchnia. Starszy Pan otworzył szufladę i wyjął z niej kawałek papieru i pióro, które zamorzył w atramencie, który leżał na biurku. Zaczął coś skrobać na szybko, a po chwili wręczył chłopakowi ową kartkę. Jej treść zawierała słowa ”Jestem niemową, lecz wszystko słyszę, proszę rozgość się, dziękuję również za dostarczenie mojego drogiego skarbu. Opowiedz mi również co spotkało cię po drodze ze szczegółami. Zapomniałem dodać nazywam się Hikaru Mohoshi ”.
Ta wiadomość posiadała takie uczucie, trochę to smutne, że na pozór wesoły, lecz jakże wysoki i przystojny staruszek, któremu powoli wypadają siwe włosy i drżą ręce nie może mówić. Cóż świat jest trochę okrutny, lecz co owijać w bawełnę czas mu opowiedzieć o wszystkich przygodach, które spotkały młodego maga Raven Tail.

Offline

 

#18 2013-06-04 18:13:01

Kimimaro

http://oi43.tinypic.com/9ka5g7.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 191
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Bardzo ważna przesyłka

Kimimaro, zrobiło się trochę smutno gdy usłyszał, choć to może złe słowo, że Hikaru jest niemy, ale po tym, co przeszedł nie miał siły na współczucie, więc po prostu zaczął opowiadać.
- Zacznijmy od tego, że ta "mało niebezpieczna misja", była dość niebezpieczna żebym zwichnął sobię kostkę, wpadł do pięciometrowego dołu, wisiał w siatce trzy metry nad ziemią i pociął sobie łydki uciekając przez krzaki jeżyn - zaczął zdenerwowanym tonem, ale natychmiast się opanował i wznowił opowieść - No dobra, ale zacznijmy od początku. Najpierw szedłem lasem i nic się nie działo dopóki siatka przykryta liśćmi  i ziemią nie poderwała mnie w górę na trzy metry, no ale mniejsza, bo prawie odrazu się uwolniłem, ale jak mnie poderwało, wypadła mi z ręki paczka, a tam na ziemi biegło trzech magów. Na szczęściw, zdązyłem się uwolnić zanim do niej dobiegli, ale jeden z nich był dobrym magiem, a ja dałem się zaskoczyć, co skończyło się pięciometrowym dołem, ze mną w środku.
Próbowałem wyjść, ale wynikiem tych starań, była tylko zwichnięta kostka i strata dumy, kiedy w końcu wyszedłem zacząłem ich gonić. Myślałem, że przez skręconą kostkę nie dam rady ich dogonić, lecz wtedy szczęście znów się do mnie uśmiechnęło. Złodzieje wisieli trzy metry nad ziemią, tak jak ja i tak jak mi, im też wypadła paczka. Chwyciłem ją, a wiedząc, że zaraz się uwolnią przyspieszyłem, jednak po chwili zaczęli mnie doganiać i wtedy zobaczyłem skrót na peron i moją jedyną szansę ucieczki.
Skoda tylko, że ta prowadziła przez krzaki jeżyn, w każdym razie udało mi się dotrzeć na peron, a na moje szczęście tym złodziejom nie. Jechałem spokojnie pociągiem, ale pod koniec podróży jakiś siedmiu zbirów zaatakowało mnie, żeby zabrać mi paczkę, ale z tymi nie było już problemów, bo załatwiłem ich bez większego wysiłku, potem już tylko doszedłem do twojej chatki i oto jestem z tym twoim "skarbem" cokolwiek to jest.
Zakończył swoją opowieść z lekkim uśmiechem na twarzy, czekając na pisemną odpowiedź starca.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7ju2jie941qiq1olo1_500.gif

Offline

 

#19 2013-06-04 18:28:09

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Raven Tail] Bardzo ważna przesyłka

Starzec chwycił ponownie kartkę z wielkim uśmiechem na twarzy. Wyglądał tak jakby chciał się śmiać do końca, życia z pewnej perspektywy było to dość piękne zjawisko. Gdy chwilę Hikaru posiedział nad kartką skrobiąc słowo po słowie podał ją Kimimaro.
”Twoja historia naprawdę jest śmieszna, masz dobry łeb do historyjek o zabarwieniu komicznym. Za to dam ci dwa razy tyle pieniędzy ile miałem zamiar, nigdy tak dobrze się nie uśmiałem. Ta przesyłka zawiera tylko klejnoty o wartości około 20 tysięcy. Przecież to nie dużo, mniejsza masz pieniądze i zmykaj.”
Starzec wręczył ci pieniądze, a ty spokojnie wyszedłeś z jego domku cały brudny, teraz musisz tylko wrócić do swojej gildii.

Nagroda
8'000 klejnotów
5 PA
Zaczynasz w Erze.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ochroniakiutp.pun.pl 7 latek niegrzeczny gdzie expic knightem fryzura pruska www.angelsofdeath65uni.pun.pl