Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-05-22 21:41:33

Sheryl

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 258
Punktów :   

[Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Nagroda: 12.000 klejnotów
Start: Crocus - rynek główny.
Gildia: Fairy Tail
Pewien starszy mężczyzna otworzył w stolicy kawiarenkę, gdzie kelnerkami są piękne i młode kobiety. Oczywiście przebierają się one zgodnie do tematu dnia. Odmówił on jednak płacenia haraczu tutejszym zbirom, przez co regularnie napadają,okradają i do tego krzywdzą pracujące w tym miejscu dziewczęta! Nie może sam sobie z nimi poradzić- a do tego, korzystają z magii! Są bardzo brutalni, a straż boi się wymierzyć im sprawiedliwość. Do tego potrzeba sprawiedliwych i silnych magów- wysłał zgłoszenie do Gildii Fairy Tail. Czy ktoś zechce mu pomóc?

Ostrzeżenie:  Biorąc udział w tej misji narażasz się na uszkodzenia ciała bądź psychiki. Szansa powodzenia: 50%.

Offline

 

#2 2013-05-22 21:48:53

Haruu

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 234
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Zgłaszam Grupę Tennin.

Offline

 

#3 2013-05-22 22:30:17

Haruu

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 234
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Konwersacja i werbowanie nowego członka do grupy Tennin, w końcu się zakończyły. Teraz cała drużyna mogła wspólnie iść i wykonywać powierzone im zadania. I właśnie tego dnia, Haru dostrzegł na tablicy ogłoszeń dość niespodziewane zlecenie. Natychmiast je zerwał, pokazując każdemu z osobna, aby mogli sami ocenić, czy warto się tego podejmować. Odpowiedź była oczywiście taka, jakiej spodziewał się mag lodu. Każdy z nich się zgodził, a następnie ruszyli na dworzec, z którego pierwszym dostępnym pociągiem pojechali prosto do miasta Crocus.

Gdy pociąg zajeżdżał już na stację, Haru wraz z resztą grupy czekał cierpliwie, aż pojazd się zatrzyma. Mimo iż taki środek transportu jest najszybszy, to jednak chłopak  miał wątpliwości czy na następną misję będzie chciał podróżować czymś tak głośnym i zapełnionym. Z lekkim uśmiechem odwrócił się do znajdujących się za nim magów, mówiąc otwarcie.
- Wygląda na to, że to już tutaj... - Stwierdził, gdy maszyna zatrzymała się na zatłoczonej stacji. Haru już jako pierwszy stał przy głównych drzwiach, i gdy te otworzyły się szeroko, to ten błyskawicznie wyszedł z pociągu, oddalając się z całą grupą gdzieś na bok. Bynajmniej musiał to uczynić, ponieważ blokować ruchu nie mógł, a widział jakie tłumy chciały wejść do środka. Śpieszyło się mieszkańcom...
- Chodźmy dalej. Z tego co wiem, to oficjalnie zaczynamy na rynku głównym. Trzeba będzie stąd wyjść i poszukać gdzieś zleceniodawcy. - Zaproponował jako pierwszy, lecz jako ostatni wyszedł z tego głośnego miejsca. Od teraz koniec z opiniami i wydawaniem rozkazów grupie. Mógł eskortować ich do dworca, ale gdy tylko dojechali, Hideki przejmuje dowodzenie. Taka jest już lidera, który tą grupę utworzył.

Gdy tylko opuścili stację, najprawdopodobniej wyszli prosto na wielki rynek, gdzie od teraz miało rozpocząć się ich zadanie.

Małe sprostowanie... Jednak wolałbym następnym razem, aby to narrator zaczynał historię.

Offline

 

#4 2013-05-23 12:55:10

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Wyszedłem za Haru trzymając ręce w kieszeni. Mój wzrok przeleciał po okolicy po czym utkwił w plecach mojego kompana. Tłok mi nie przeszkadzał, jednak wolałem już oddalić się od tego całego towarzystwa.
Zlecenie mogło być ciekawe, mimo to jakoś nie tryskałem ogromnym optymizmem. Mimo wszystko kieruję się wraz z członkami grupy Tennin do wyznaczonego miejsca.
- Eee, Haru. Wiesz gdzie mamy się udać czy mamy sami odszukać tej miejscówki?

Offline

 

#5 2013-05-23 16:52:16

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Wysiadam z pociągu zaraz za Hidekim - ziewam, nie ukrywając, że podróż była dla mnie nużąca i niemal zasnąłem na siedzeniu. Mając rozpiętą bluzę i podwinięte po łokcie rękawy kończę naciągać na dłonie moje "bezpalczaste" rękawiczki. Wysiadłszy z wagonu rozglądam się po okolicy i słucham kompanów.
- Haru coś się rozgadał bardziej niż zwykle, heh. W zgłoszeniu było coś o rynku głównym - proponuję iść właśnie tam.
Zdaje się, że rozglądam się po całej stacji ze sporym zaciekawieniem przecierając powieki i gimnastykując twarz, by odgonić znużenie wywołane podróżą. Ale tak na prawdę jestem cały ciekawy tej misji - zwłaszcza, że to moja pierwsza.
- Was też tak strasznie ciekawi, co może u nas wywołać te urazy psychiczne? - zwracam się do kompanów z szerokim uśmiechem nawiązując do fragmentu zgłoszenia, które utrwaliło mi się w pamięci najlepiej.


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 

#6 2013-05-24 23:03:15

Sheryl

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 258
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Miasto tętniło życiem. Było piękne, kolorowe i pełne ludzi z całego Królestwa. W końcu tutaj można było dostać najlepszą broń czy materiały do szycia ubrań. Chociaż i sklepy odzieżowe były wypełnione ekskluzywnymi sukniami. Na środku rynku była tryskająca wodą fontanna, a dookoła niej ławeczki. Kobiety plotkowały przy straganie kwiatowym, a dzieci bawiły się piłką. Na jednej z tych ławek siedział mężczyzna w długich włosach- najdziwniejsze było to, że miał na sobie obcisłą, różową sukienkę i buty na obcasie. Jego twarz była naprawdę piękna i kobieca- jedynie brak piersi i pewne wybrzuszenie w dolnej części stroju zdradzały jego płeć. Patrzył co kilka sekund na zegar, z gracją odgarniając fioletowe pasma na plecy. Duże, zielone oczy przeczesywały rynek w poszukiwaniu magów, których zatrudnił. W tym samym czasie jakiś piekarz poczęstował was świeżymi pączkami z kremem.

Offline

 

#7 2013-05-25 11:17:28

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Idąc z rękoma w kieszeni podziwiałem rynek. Szczególnie w oko wpadła mi fontanna przez co zacząłem marzyć o takiej samej w moim ogrodzie. Szybko na ziemię sprowadził mnie jednak mężczyzna w różowej sukience. Nie wiedziałem czy miałem się śmiać czy uderzyć się dłonią w czoło.
- Hej chłopaki patrzcie! To chyba nasz zleceniodawca. - mówiąc to wskazałem perfidnie palcem na faceta.
Po tych słowach zrobiłem parę niepewnych kroków w stronę mężczyzny, wyciągnąłem z kieszeni zlecenie zapisane na kartce i wręczając mu je zapytałem.
- Dzień dobry. Czy to pan potrzebował pomocy? Jeżeli tak, to służymy pomocą.

Offline

 

#8 2013-05-25 11:34:31

Haruu

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 234
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Wyjątkowo głośno! Czyli miejsce, do którego chłopak nigdy nie chciał trafić. Nie lubił zabaw, motłochu i wielu innych rzeczy związanych z miastowym życiem. Jednak instynkt nakazał mu to przecierpieć, ponieważ zadanie musiało zostać wykonane. Bynajmniej w końcu udało im się gdzieś wyrwać i nawet Haru może wykazać się swoimi umiejętnościami. A nie po to tak ciężko trenował, żeby teraz siedzieć i nic nie robić.
- I gdzie on jest...? - Zapytał sam siebie, rozglądając się wokoło. W sumie nic nie było widać, no może tylko okolica, która wyjątkowo tętniła życiem. Chyba jak zawsze zresztą. Szkoda tylko, że hałas potrafił nawet przyćmić pytania, które zadawali kompani Haru, kierując je wszystkie do niego. Zatem nie mógł im odpowiedzieć i po prostu stał, czekając na jakieś rozkazy. I w końcu doczekał się, bowiem lider wypatrzył gdzieś blisko jakąś osobę, która wygląda strasznie!!!!! Chłopakowi po raz pierwszy zbierało się na wymiotowanie. A przecież nigdy wygląd mieszkańców, aż tak go nie blokował. Czyżby to właśnie miały być te urazy psychiczne, o których wspomniano przy pisaniu ogłoszenia? Pewnie niebawem się o tym dowie.
Bez jakiekolwiek sprzeciwu ruszył za Hidekim, który zagadał do dziwnie wyglądającego mężczyzny. Haru w tym czasie trzymał się bardziej z boku, ponieważ bliski kontakt z różowymi ciuszkami, naprawdę mógłby zaszkodzić jego zdrowiu. I choć nie mógł patrzeć na zleceniodawcę, to jednak słuchał dokładnie dialogu pomiędzy liderem, a nieznajomym.

Offline

 

#9 2013-05-25 11:53:55

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Idąc ulicami miasta Crocus z wielkim entuzjazmem podziwiam jego uroki. Przyglądam się malowniczym budowlom, ludziom chodzącym w pośpiechu to tu, to tam. Tym, którzy wcale się nie spieszą również. Zauważam też bez wątpienia wspaniałą fontannę, która swoim wyglądem wywołała u mnie chęć, by się do niej zbliżyć i usiąść tuż obok. Spoglądam na kobiety i bawiące się dzieci - uśmiecham się widząc jak ganiają za piłką, bo przypominam sobie, że sam też tak robiłem za młodu, ale niestety te czasy już minęły... A szkoda! Po co dorastać? Wszystko mija szybciej i czerpiesz mniej beztroskiej radości z otaczającego cię świata. No ale... Nagle moje oczy uderza osoba w sukience. Z początku było fajnie, ale gdy zauważyłem owo wybrzuszenie (brak piersi zignorowałem, bo różnie się w życiu zdarza, ale po tym jak zobaczyłem wybrzuszenie, wszystko stało się jasne) to już tak fajnie nie było. Wziąłem pączka, ale tak mną wzdrygnęło, że nawet nie przyszło mi na myśl, by go spróbować. Po prostu go trzymam, ale z dala od ust.
- Brrrr... - wydaję z siebie zauważalnie doznając lekkich dreszczy.
Chwytam Hidekiego za ramię i zatrzymuję, by nie szedł w jego stronę.
- Panie Szefu, nie chcę cię niepokoić, ale nie jestem pewny, czy rozmowa z AKURAT nim... z nią... z tą osobą to dobry pomysł. Po czym wnosisz, że to nasz zleceniodawca? - mówię liderowi przy uchu, ale mimo to dość słyszalnie, bo szeptem nie można było tego nazwać.

Ostatnio edytowany przez Michi (2013-05-25 11:56:49)


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 

#10 2013-05-25 12:12:03

Sheryl

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 258
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Dzieci z uśmiechem na ustach bawiły się nadal. Piłka przeleciała obok magów w stronę dziwnie ubranego mężczyzny, który jedynie pomachał do maluchów i kopnął do nich, na co chórem i bardzo grzecznym tonem odpowiedziały dzień dobry i życzyły miłego dnia. Tylko skąd miały wiedzieć, że będzie miły akurat dla tego maga? Dalej bawiąc się włosami obserwował rynek z wyraźnym grymasem na twarzy. No tak, spóźniają się. W końcu jednak jego zielone oczy zatrzymały się na trójce magów- było czuć energie towarzyszącą temu fachowi, stąd nie miał możliwości. Z pięknym uśmiechem na ustach poderwał się i niczym nastolatka podszedł do nich z wysoko uniesioną głową. Oparł dłoń na biodrze i pozwolił, by pukle włosów opadły mu na plecy i ramiona, a grzywka niesfornie na czoło.
- Spó-źni-li-ście się! - głos miał niezwykle damski, wręcz przyjemny dla ucha. Mówiąc kolejne sylaby pokazywał palcem na nich, zatrzymując go ostatecznie na Haru. I wtedy pojawił się błysk w oczach. Zaśmiał się niewinnie, zakrywając usta dłonią, by po chwili z oburzeniem niczym u prawdziwej kobiety poprawić materiał sukienki. - Nie ładnie kazać damie czekać chłopcy! Wyglądacie jednak apetycznie, dlatego będę wspaniałomyślna i wam wybaczę! Spodobacie się dziewczętom! Nazywa się Asuna.
Przedstawił się na końcu, łapiąc Michiego i Hidekiego pod rękę, tak by znaleźć się między nimi i pociągnąc ich wolno w stronę uliczki na prawo. Z pewnością był beztroską osobą.
- A więc przyjęliście zlecenie! Cudownie! Nie mogłam długo nikogo znaleźć! Nie spodziewałam się też takich przystojniaków.. - na ostanie słowa odwrócił teatralnie wzrok i zarumienił się, szturchając ich łokciami w brzuch.

Offline

 

#11 2013-05-25 13:05:23

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Usłyszawszy głos mężczyzno-kobiety zostałem postawiony w osłupienie. Nie dość, że wygląda dziwacznie to głos ma nawet miły dla ucha. Szybko jednak się otrząsnąłem z konfuzji i wróciłem do rzeczywistości. Widząc wyliczankę oraz to, iż palec zatrzymał się na Haru zacząłem się podśmiewać, zwracając się do kompana.
- Chyba wpadłeś jej w oko.
Wybuch dziwoląga sprawił, iż cofnąłem lekko głowę. Takie zachowanie przypominało mi moją mamę w trakcie jej ciężkich dni. No, ale co poradzisz. Trzeba było wysłuchać wszystkiego do końca i wypełnić zadanie. W końcu on nam za to płacił. Gdy dziewczyno-chłopiec złapał mnie i Michiego pod ręce, zerknąłem tylko na towarzysza i nic nie mówiąc poszedłem wraz ze zleceniodawcą.
*Przystojniaków? - pomyślałem.
Jest najniższy w całym mieście z ludzi, których znam i nikt nigdy mi nie powiedział, że jestem choćby ładny. A tu od razu przystojny. I mimo, iż powiedział to dziwny człowiek, to miło było usłyszeć coś takiego.

Offline

 

#12 2013-05-25 13:34:22

Haruu

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 234
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Niespodziewany obrót sytuacji, zmusił Haru do pozostania w miejscu. Powód był oczywisty. Jeden z kompanów miał wątpliwości, czy to akurat "Ta" osoba była zleceniodawcą. W sumie Mag się nie dziwił. Sam jakoś nie chciał zbytnio zbliżać się do nieznajomej osoby. Jego wyzywające ubrania i jakiś słodki wyraz twarzy, tylko go odtrącały. Choć sam zawsze się uśmiechał, nawet kiedy coś mu się nie podobało.
- Czuje się, jak w jakimś cholernym zoo. - Stwierdził, gdy nieznajomy zaczął zbliżać się w ich kierunku. Lecz, po co tutaj szedł? Czyżby wypatrzył w Magach jakieś potencjalne ofiary? Haru jeszcze nie wiedział, że "Ta" kobieta była zleceniodawcą. W głębi duszy modlił się, żeby tak nie było, jednak jak zwykle los musiał spłatać cholernego figla. Na dodatek żarcik Hidekiego, tylko jeszcze bardziej go zdenerwował. I to do takiego stopnia, że aż ręce zaczęły mu drgać. Ale co w tej chwili może zrobić? KOMPLETNIE NIC!!!! Musi pohamować swój gniew. Wykonanie zadania jest tutaj priorytetem, zatem odrąbanie ręki, czy nogi transowi może poczekać do zakończenia misji.
W obecnej chwili będzie tylko słuchał, całkowicie ignorując dziwne zachowanie Asuny, i wypełniając powierzone rozkazy. Takie rozumowanie często dawało pożądane efekty, tylko czy i w tym przypadku wszystko pójdzie gładko...? Dowie się, gdy tylko pozna przeciwników, z którymi będzie musiał się zmierzyć.
- Czyżbyś prowadził nas do Piekła...? - Rozmyślał, idąc w ciszy za wszystkimi, i wpatrując się w ich plecy.

Offline

 

#13 2013-05-25 13:59:46

Michi

http://i.imgur.com/EmF8zN9.png

35492142
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 730
Punktów :   19 
Imię i Nazwisko: Michi aka Haijin
Wiek: 21

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Przyglądam się całej scenie nie wykonując najmniejszego ruchu, w nadziei, że może nikt nie zwróci na mnie uwagi. Jedyny ruch, jaki wykonuje moje ciało to ruch gałek ocznych - rozglądam się wokół jakby szukając ratunku. W głowie utworzyła mi się pętla myśli "Tylko nie toTylko nie toTylko nie toTylko nie toTylko nie to [...] Uciekać [...] Tylko nie toTylko nie to ...".
Z odrętwienia myślowego wybija mnie nagły "atak" Pana-Pani i chwycenie mnie za rękę. Lekko mnie to odrzuca, ale staram się nie być niemiły - nie lubię być niemiły, chyba, że ktoś przesadzi. Próbuję delikatnie wyciągnąć rękę z uścisku, gdy wpadam na pewien pomysł, by poczęstować Asune pączkiem, którego dalej trzymam w wolnej ręce.
- He he... Przepraszamy za to spóźnienie, naprawdę! - uśmiecham się całkiem wymuszenie, co wygląda sztucznie, bo bycie komplementowanym przez takie osoby nigdy nie brzmiało dla mnie jak komplement - właściwie nie przyjmuję tego do wiadomości, starałem się udawać, że tego nie słyszę. Poza tym ciągnięcie w uliczkę wyglądało jakby chciano nas ukarać za to, że kazaliśmy na siebie czekać. - A może by Pa... - chwila namysłu. - Asuna spróbował~a pączka? Polecam, pyszny! - unoszę rękę, w której trzymam łakocie, by jego widok wzmocnił atrakcyjność oferty. Mam nadzieję, że dzięki temu puści mnie i zajmie dłoń właśnie tym, a ja będę mógł oddychać swobodniej.


"Before creation, comes destruction..."
http://i40.tinypic.com/im5b4i.png

Relacje
♫ Theme ♫  ♫ Battle Theme ♫
♫ Dragon Mode Theme ♫


Chcesz wziąć udział w misji?
Napisz do mnie na PW
spróbujemy się dogadać.

Offline

 

#14 2013-05-25 15:43:41

Sheryl

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 258
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Prawda była taka, że wcale nie miał na imię Asuna, a jednak musiał to dopasować tak, żeby pasowało do jego kobiecego uroku i sylwetki. Szmaragdowe oczy przemieszczały się to z jednego mężczyzny, to na drugiego- by ostatecznie zerknąć ukradkiem na Haru. Typ buntownika leżał bowiem w kręgu jego największych zainteresowań. Szli tak chwilę w milczeniu, schodząc z rynku uliczką na zachód. Mijali domy i drogie sklepy z kolorowymi wystawami. Asuna zatrzymała się nawet na chwilkę przy sklepiku z bielizną damską, mierząc wzrokiem gorsety na manekinach. Widocznie był rozrywkowym i lubującym się w modzie człowiekiem, o czym świadczyła droga i szykowana sukienka- różowa bo różowa, ale firmówka. Uśmiechał się widocznie dumny, że pół miasta widzi go w towarzystwie trzech mężczyzn. Głowę trzymał wysoko. Gdy jeden z nich zaproponował mu pączka stanął i obrócił się gwałtownie w jego stronę tak, że kosmyki włosów musnęły twarz Hideakiego. Skrzyżował ręce tam, gdzie kobieta miałaby piersi.
- Czy Ty chcesz, żebym była gruba?! Wiesz ile taki pączek ma kalorii! Ja już mam boczki! - odparł nieco piskliwie, łapiąc się w wyżej wymienione miejsce, gdzie tłuszczu jednak nie było. W końcu westchnął i ruszył wolno przed siebie, opuszczając ręce luźno wzdłuż ciała.- Jak w ogóle się nazywacie, kociaczki?
Po kilku minutach marszu zatrzymali się przed dwupiętrowym budynkiem z cegieł, który zdobił szyld przedstawiający kufel obwiązany różową wstążką. Uśmiechnął się pod nosem i obrócił w ich stronę, mierząc wzrokiem.
- Więc jesteście pewni tej misji, tak?

Offline

 

#15 2013-05-27 20:43:59

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: [Fairy Tail] Na odsiecz niewiastom!

Czując jak kosmyki włosy owego stworzenia musnęły moją twarz, natychmiast cofnąłem głowę z twarzą, na której malowało się przerażenie. Szybko jednak wróciłem do siebie. Niezbyt wsłuchując się w słowa skierowane do Michiego przez Asunę włożyłem ręce z powrotem do kieszeni spodni i leniwie ruszyłem przed siebie.
Zachowanie kobiet-mężczyzny nie zbyt mnie dziwiło. Ktoś kto nie boi się tak wyjść ubranym na ulicę musi być jednocześnie odważnym, ale i skończonym idiotą.
Zatrzymując się przed budynkiem z uwagą obserwują go z zewnątrz zapamiętując co się da. Może akurat kiedyś coś mi się z jego wyglądu przyda. Następnie słysząc pytanie Asuny i widząc, że żaden z moim kompanów nie pali się do odpowiedzi, rzekłem:
- Jestem Hideki Yagura. Tak jakby lider tej małej grupy. I tak. Jesteśmy pewni tej misji, w innym wypadku nie stawialibyśmy się tutaj.
Po tych słowach zerknąłem perfidnie w stronę Haru po czym dodałem.
- W dodatku Haru nalegał, aby wziąć tą misję. Więc myślę, że to on jest dzisiaj głównodowodzącym.
Na mojej twarzy pojawił się po tych słowach uśmiech.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragoria.pun.pl www.assassincreed.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.streetfighters.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl