Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:41:09

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Złoty Klucz do bramy Łucznik (Sagittarius) • Zajęty

http://i.imgur.com/Xhhk85j.png
Klucz do bramy Łucznika
Sagittarius to centaur, lecz w trochę innym wyobrażeniu. Jest to ciemnowłosy mężczyzna przebrany w strój konia. Całe jego ciało, z wyjątkiem twarzy i rąk, pokryte jest materiałem wyglądającym na końską sierść. Powyżej twarzy mężczyzny znajduje się końska głowa odzwierciedlająca jego nastrój. Jej wyraz zmienia się kiedy jest zły, wesoły czy też smutny. Ubrany jest w zielono-biały kubrak łucznika, a na jego plecach znajduje się kołczan pełen strzał. Jego krótkie spodenki są żółto-czerwone. W dłoni dzierży swoją broń – łuk. Jest bardzo poważnym i skupionym duchem. Jest bardzo inteligentny, co można zaobserwować na polu walki. Z pełnym zaangażowaniem walczy dla swojego właściciela.

Zdolności
Sagittarius jest wyśmienitym strzelcem. Trafienie do celu z bardzo dużej odległości nie stanowi dla niego problemu. Jest w stanie nadać swoim atakom specjalne właściwości, takie jak zmiana toru lotu odpowiednim momencie.

Statystyki
Zręczność 35
Witalność 23
Koncentracja 100
Szybkość 45


Były Właściciel: Layla
Aktualny Właściciel: Misaki Valliere


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
operacja przerzutow do pluc laserem kapusta pekinska odzywcze opel omega czyszczenie silnika krokowego tlen dla chorego gdzie kupic Zaznaczenie podstawa słowotwórcza