Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:33:32

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Złoty klucz do bramy bliźniąt (Gemini) • Wolny


http://i.imgur.com/MkqCl5o.png
Klucz do Bramy Bliźniąt
Gemi I Mini to dwa urocze duchy, które zwą siebie Bliźniętami. Są niewiele większe od ludzkiej dłoni, a przy tym ich skóra przyjmuje błękitny odcień. Mini jest wiecznie uśmiechnięta, w przeciwieństwie do swojego brata. Ich ubranka różnią się kolorystyką. Czarne szorty Miniego mocno kontrastują z pomarańczowymi spodenkami siostry. Bliźnięta są bardzo miłymi i lojalnymi duchami. Są bardzo wrażliwe na ludzkie uczucia.

Zdolności
Zdolność Gemini to przede wszystkim transformacja w dotkniętego przez nie przeciwnika. Nie tylko przejmują jego wygląd, ale także zdolności. Jeśli ich przeciwnik potrafi świetnie walczyć wręcz, one również posiądą tą zdolność, przez co walka dla wroga, stanie się walką z własnymi słabościami. Przemiana Gemini ograniczona jest jedynie do tego, aby poziom mocy przeciwnika był podobny do poziomu osoby przyzywającej. Nie mogą się transmutować w przedmioty.

Właściciel: Brak

Koszt przyzwania:
6'000


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pokemon crystal poradnik suchary o hitlerze najlpsze pociski tlen dla chorego gdzie kupic www.wrestlegame.pun.pl