Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:32:16

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Srebrny klucz do bramy Kompas (Puxis) • Wolny

http://i.imgur.com/TYgpGjE.png
Pyxis to gwiezdny duch, wyglądem przypominający pingwina z tarczą zegara zamiast twarzy i ptasimi skrzydłami. W centralnej części twarzy ma dwa, małe okrągłe oczka, a pod nimi stosunkowo spory dziób. Na głowie posiada kompas wskazujący kierunek. Jest niewielkich rozmiarów. Kiedy stanie obok człowieka, jego kompas będzie na wysokości jego kolan.

Zdolności
Pyxis nie posiada żadnych zdolności walecznych. Kompas na jego głowie wskazuje kierunki świata. Wydaje się to banalne i często bezużyteczne, jednakże w wielu sytuacjach kiedy kompas stworzony przez człowieka nie będzie chciał pokazać północy, w wyniku różnych zaburzeń magnetycznych, kompas na głowie Pyxisa na pewno nas nie zawiedzie!

Właściciel
Brak właściciela


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
darmowy komunikator gg w telefonie położenie nut na pianinie pms polski max serwer www.malowanie-dachow.pun.pl pokemony wodne