Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:27:56

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Srebrny klucz do bramy Rylec (Caelum) • Zajęty

http://i.imgur.com/3bzAGmw.png
Caelum to gwiezdny duch występujący w postaci robota. Jest to niewielka, metalowa kula kula z obręczą na górze i celownikiem na środku. Jest jednym z niewielu duchów, który nie potrafi mówić. Mimo iż jest robotem, nadal pozostaje gwiezdnym duchem. Posiada uczucia i świadomość. Zazwyczaj jest bardzo oddany swojemu właścicielowi i rzadko kiedy ignoruje jego polecenia. Caelum posiada zdolność do przebudowy i zmiany swoich właściwości.

Zdolności
Caelum, poza podstawowym, posiada dwa różne tryby. Pierwszym z nich jest tryb miecza. Gwiezdny duch zmienia swoje ciało, dzięki właściwościom robota, by wyglądać jak miecz. Mieczem można normalnie walczyć, nawet jeśli wcześniej nie mieliśmy kontaktu z bronią białą, ponieważ Caelum wspomaga walczącego w znacznym stopniu. Drugą formą robota jest działo. Duch zmienia swoje ciało, tworząc z siebie działo zdolne do strzelania pociskami z magicznej energii. Strzały są bardzo mocne i silne jednocześnie. Niestety pomiędzy strzałami musi być pewien czas ładowania magicznej energii, podczas którego robot nie jest zdolny do strzału.

Magiczna Energia: 4'000

Właściciel
Misaki Valliere


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zaznaczenie podstawa słowotwórcza www.air13a6.pun.pl pokemon emerald kody master ball Losowanie Pokemona margonem jak zalozyc klan