Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-03-06 16:30:39

 Lily

Mag niezrzeszony

49788277
Call me!
Zarejestrowany: 2016-03-06
Posty: 100
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Lily Momoke
Wiek: 16
Partner/ka: Brak
Magia główna: Kart
Magia poboczna: Brak
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie Energii
Zręczność / Witalność: 20/18
Koncentracja / Szybkość: 18/19
Magiczna energia: 17 500

Lily [ w budowie]

Imię: Lilianna w skrócie Lily
Nazwisko: Momoke
Wiek: 16
Pochodzenie: Hargeon
Ekwipunek: Nic

Poziom: 0
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Blue Pegasus
Znak: Na prawym obojczyku, kolor różowy

Wygląd:   Lily to dziewczyna niskiego wzrostu. Posiada ona metr pięćdziesiąt pięć wzrostu. Z wyglądu zewnętrznego raczej niczym charakterystycznym się nie wyróżnia. Jej cera jest blada, choć policzki zawsze są jasno-różowe, a usta pełne i zaróżowione. Jej włosy sięgają do łopatek. Odcień jej włosów zależy od światła jakie na nich pada, z reguły jest to odcień fioletu czy też kolor jasnego różu. Jej włosy bardzo często są związane w dwa warkoczyki, co czasami jest jej gestem rozpoznawczym.  Czasami związany w mocny koński ogon. Jej oczy są koloru jasnej żółci. Jej sylwetka zaś jest typowo kobieca, ma szersze biodra i wąską talię. Jej ubiór z kolei jak na dziewczynę jest dość prosty. Spodnie, koszulka na to bluzka i jakieś wygodne adidasy czy inne obuwie. W ubraniach raczej nie jest wybredna i ubierze wszystko co wpadnie w jej ręce.

Charakter: Nie jest trudno opisać charakter Lily, choć jej zachowanie czasami bywa różne. W końcu to kobieta i miewa różne zachcianki czy widzi mi się. Na początku warto wspomnieć, że jest ona bardzo spokojną i opanowaną dziewczyną, która rzadko kiedy się denerwuje czy złości. Nawet jeżeli na swej drodze napotka przeszkodę próbuje ją zwalczyć pokojowo. Nigdy nie używała przemocy wobec kogoś, choć sama posiada duży próg wytrzymałości na ból. Jeżeli ktoś ją zdenerwuje czy obrazi na pewno to sobie zapamięta, tak samo jak osoby. Ma dobrą pamięć do ludzi, imion, miejsc etc. Dziewczyna nie jest leniwa. Jeżeli musi coś zrobić, to zrobi jak się należy. Choć kiedy ma czas wolny spędza go na zagłębianiu wiedzy na temat różnych mocy czy też po prostu zagłębianiu wiedzy. Na pierwszy rzut oka jest zamknięta w sobie i małomówna. Nie lubi wyróżniać się z tłumu, mimo wszystko woli stać z boku i być obserwatorem. Unika walki, ale stawia mu czoła kiedy musi.

Historia: Lily urodziła się w Hargeon. Tam również miała dzieciństwo i dorastala. Kiedy była młodsza była otwarta na wszystkich ludzi. Dosłownie. Mogła pójść z każdym i gdziekolwiek. Dobrze jednak, że zawsze pilnowali ja rodzice lub starszy brat, który swoim zachowaniem był dla niej wzorem. Kochała go. W dodatku w każdym możliwym momencie obserwowała go. Był magiem co dla małej Lily było czymś niesamowitym. Posiadał magię ognia i choć nie był żadnym super wysoko postawionym magiem dla dziewczyny był bohaterem. Potrafił ratować ludzi z opresji. Miał dosłownie wszystkie te cechy charakteru, które jej brakowało. Kiedy sama odkryła, że umie posługiwać się magią stwierdziła, że nauczy się ją posługiwać. Nie lubiła walki wiec wybrała taką magię,  która do niej pasuje, a jednocześnie może się bronić. Miała nadzieję, że dobrze wybrała. Nigdy nie była zbyt pewna siebie, ale wolała wiedzieć czy robi coś dobrze czy wręcz przeciwnie.
Jeżeli o samą umiejętność wyczuwania energii.. to dość prosto to wyjaśnić. Lily zawsze wyczekiwała brata kiedy wracał dlatego też robiła coś w stylu tarota z swoich kart, ale była dzieckiem więc nawet nie wiedziała czy dobrze to robi. Drugi sposób jaki znalazła to siedzenie i patrzenie w okno, nawet jeżeli to nie zadziałała to siedziała na kanapie i medytowała. W ten sposób potrafiła się skupić i o dziwo te silniejszą energie zawsze odczuwała. Każda energia ma inną częstotliwość jednak dzięki, że znała swojego brata na wylot poznała również i jego energię. W swoich rodzicach też to wyczuwała tylko w dużo mniejszym stopniu. I mimo, ze nie byli magami posiadali zdolności magiczne, których nigdy nie użyli.
Żeby się bardziej poduczyć wyczuwania energii, najprostszym sposobem było chodzenie po zatłoczonych ulicach. Wtedy mogła wyczuć te mocniejsze i słabsze energie.  Oczywiście na samej tej czynności musiała się skupiać co powodowało iż wpadała na inne osoby całkowicie przypadkowo. Ale właśnie dzięki temu w miarę szybko się nauczyła odróżniać różne rodzaje i częstotliwości, gęstości energii. Było oczywiście tego cała masa. Ale zawsze uczyła się czegoś nowego na ten temat.

Magia: Kart
Zaklęcia:

http://i67.tinypic.com/2wnodhs.gif
Fontanna Modlitwy
Mag w szybki sposób kładzie specjalną kartę na ziemi. Chwile po tym wydobywa się z niej do 5 strumieni wodnych, które są pod dość wysokim ciśnieniem. Siła zaklęcia zależna jest od poziomu magii użytkownika. Na I poziomie strumienie potrafią nawet pociąć przeciwnika a na II dodatkowo go zdekoncentrować i zasłonić widoczność na krótki czas.

Magiczna energia
Poziom I: 2'000

http://i66.tinypic.com/2lxuvx5.gif
Karta Pocisku
Mag szybko wyciąga specjalne karty ze swojej talii i wyrzuca je w stronę przeciwnika. Im ruch wyrzutu kart, będzie dokładniejszy, tym karty będą lecieć z większą szybkością, przez co trudniej będzie zauważyć je a co dopiero uniknąć. Pęd wyrzutu powoduje że karty robią się ostre jak brzytwa, przez co przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem może spowodować liczne obrażenia w postaci rozcięć na ciele.

Magiczna energia
Poziom I: 750
Umiejętności:
Fabularnie - wyczuwanie energii


Statystyki
Zręczność: 20
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 18
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 18
~Predyspozycja: Celność
Szybkość: 19
~Predyspozycja: Trucht
Caster:
~Dodatkowe ME: 25


Magiczna Energia: 12'500 + 5 000 = 17 500

Wady i zalety:


Małomówny ( -1 )
Mściwy (-1 )
Brak orientacji w terenie ( -1 )
Ciekawski ( -1 )
Maluch ( -1 )
Urazy fizyczne ( -1 ) - ból w przedramieniu


Ambicja ( +1 )
Asertywny ( +2 )
Dobra pamięć ( +1 )
Empatia ( +1 )

Ostatnio edytowany przez Lily (2016-03-08 15:10:03)

Offline

 

#2 2016-03-08 18:14:36

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Lily [ w budowie]

Punkty Akcji
~225

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+[wartość z castera]

Zwerbowani
Brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zagrożenia przy karmieniu sondą www.tozkielce.pun.pl administracja tomasz greń opinie brumschweig www.oldfriends.pun.pl