Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-02-11 16:08:17

Hirohito Fukuda

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2016-02-11
Posty: 13
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hirohito Fukuda
Wiek: 24
Partner/ka: -
Magia główna: Zniszczenia
Magia poboczna: Snu
Umiejętności bojowe: Zaklęcia bez magicznego kręgu
Umiejętności fabularne: Niezawodny Słuch
Zręczność / Witalność: 50\60
Koncentracja / Szybkość: 50/50
Magiczna energia: 34000

Hirohito Fukuda

Imię: Hirohito
Nazwisko: Fukuda
Wiek: 26 lat
Pochodzenie: Fiore - Clover
Ekwipunek:

Poziom: V
Rasa: Mag
Reputacja: 100%
Gildia: Blue Pegasus
Znak: Błękitny na prawej piesi.Wygląd: Chłopak mimo, nastoletniego wyglądu. Jest dojrzałym mężczyzną mający niecałe 172 centymetry wzrostu. Jest szczupły, nie wysportowany. Ma oczy barwy złotej z domieszką pomarańczowych fragmentów tęczówki. Charakterystyczna na jego twarzy jest pionowa blizna na lewej brwi. Ma kolczaste, ciemnoczerwone włosy oraz krótką grzywkę sięgająca mu zaledwie do brwi. Głównym strojem chłopaka jest ciemna, długa bluza oraz brązowe materiałowe spodnie. Ponieważ kocha gotować, spotkać go można nawet w białym fartuchu oplecionym na pasie - jednak takie zjawisko tylko w gildii. Tego samego koloru, ma długą przepaskę na czole zawiązaną na supełek z tyłu.

Charakter: Skupiony i wyciszony, mimo to lubi żartować i się śmiać razem ze znajomymi. Lubi towarzystwo, tak samo lubi długie, samotne spacery. O tak, przeciwieństw to on ma sporo. Wiecznie niewyspany bądź zmęczony. Nie lubi mieszać się w sprawy innych, twierdząc, że życie prywatne jest jak rzyć - każdy powinien mieć własną i nikt nie powinien się do niej dobierać bez pozwolenia. Skromność, to kolejna cecha. Nie radzi sobie przykładowo z płcią przeciwną. Często rumieni się w kontakcie z kobietą, a zarazem pała wielkim szacunkiem do kobiet. Pomimo to, świetnie radzi sobie w walce, nie unika jej, a wręcz samą ją wywołuje.

Magia: Zniszczenia III
Jedna z najsilniejszych istniejących magii. Ma bardzo destrukcyjną siłę, trudną do opanowania. Za jej pomocą można zniszczyć wszystko, czego się dotknie. Nie zostało stworzonych wiele zaklęć tej magii, gdyż nie wiele osób ją opanowało, a stworzenie nowych zaklęć jest zbyt ryzykowne. Nawet zaawansowany mag może mieć problemy z kontrolą tej magii.

            • Użytkownik panuje już nad magią. Zaklęcia zazwyczaj skierowane są w dobrą stronę i mają pożądane działanie, jednakże nadal bardzo trudne jest kontrolowanie siły zaklęć. Czasem mogą one wyjść zbyt silne i mieć zbyt destrukcyjną moc, a czasem być słabsze (ale nie bezużyteczne).

Magia Poboczna: Sen II
Magia dzięki której użytkownik potrafi uśpić jednego lub więcej ze swoich wrogów. Zazwyczaj działa to na bliskie odległości, więc raczej rzadko wykorzystuje się to do walki,  sen zazwyczaj trwa od kilku sekund do paru minut, zależy od umiejętności maga i jego poziomu.

           • Mag na tym poziomie bez problemu usypia do 3 osób nawet oddalonych o 3 metry, tak jak poprzednio jeżeli w jednym momencie są uśpione 3 osoby nie możemy ponownie użyć czaru, na dodatek sen trwa dłużej.

Zaklęcia:

• Epireum
• Zniszczenie
• Rozpad
• Uśpienie

Umiejętności:
  Zaklęcia bez magicznego kręgu
  Niezawodny SłuchZręczność: 50
~Predyspozycja: Uniki, Skradanie Się
Witalność: 60
~Predyspozycja: Wytrzymałość
Koncentracja: 50
~Predyspozycja: Równowaga
Szybkość: 50
~Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 50
~Dodatkowe ME: 2500


Magiczna Energia: 34000

https://lh6.googleusercontent.com/-qpxNXyheYaE/VrbzH5iAKJI/AAAAAAAAJ_8/0JrvmX1H8JY/w500-h250-no/tumblr_mtpjt7Tc9g1s5f8e9o5_500.gif

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
chip tuning chip box opinie przepis na bimbrownie przenoszenie sposobem matczynym kody do gta liberty city www.nowavestroia.pun.pl