Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-01-18 07:40:32

Papejek

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2016-01-18
Posty: 8
Punktów :   

Yuki Shiro


Imię: Yuki
Nazwisko: Shiro
Wiek: 15
Pochodzenie: Shirotsume
Ekwipunek:

Poziom: 0
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Sabertooth
Znak: Na plecach, czerwony



Wygląd:
Nawet jak na swój wiek Yuki jest bardzo niskiego wzrostu. Jego budowa jest wątła, na pierwszy rzut oka można by go nawet pomylić z dziewczynką, ale jest jeszcze młody z czasem pewnie zyska męską posturę. Krótkie i lekko postrzępione włosy śnieżno białego koloru, silnie kontrastują z oczami czerwonymi niczym świeża krew. Mimo tego koloru jego spojrzenie wydaje się być spokojne, pełne przyjaźni i dobroci. Jasna karnacja, drobny nos i usta sprawiają, że wygląda słodko nawet kiedy się denerwuje. Ubrany jest zazwyczaj w czarny podkoszulek i bojówki sięgające do łydek. Do tego kurtka w kolorze wyblakłego brązu, pozszywana tu i ówdzie, ewidentnie wyglądająca na mocno używaną. Przy pasku od spodni nosi niewielki nożyk na ostrzu którego wygrawerowane są inicjały R.S.

Charakter:
Z racji młodego wieku Yuki nie posiada jeszcze wrednych cech często występujących u dorosłych. Nigdy nie zaznał biedy czy głodu, przez co jest ufny wszystkim ludziom, których spotyka w swoim życiu. Na szczęście, a może i nie szczęście nikt go jeszcze nie zranił. Nie nauczył się tego, że życie jest czasami wredne i daje w kość. Wychowywany był tak by dzielić się z innymi, dawać od siebie tyle dobroci, ile chciałby otrzymywać od innych. Jego dziadek zaciekawił go światem, przez co chłopiec pragnie poznawać nowe rzeczy, przeżywać nowe doznania, nawiązywać relacje z coraz to nowszymi osobami. Ciekawość tego świata jest  w nim wręcz nie do zahamowania. Kiedy obierze sobie jakiś cel w życiu, to nic nie jest w stanie go od tego odwieść.

Pamiętnik:
X805 Wiosna

Spoiler:

Może to jednak było lato, nawet nie wiem czy faktycznie miałem 5 lat, może byłem młodszy, a może i starszy. Pamiętam jednak ten piękny dzień, rodzice obudzili mnie wcześnie rano i powiedzieli, że mają dla mnie prezent i to nie byle jaki. Udało im się zdobyć 3 bilety na Wielki Turniej Magiczny. Śniadania chyba nawet wtedy nie zjadłem, ubrany i gotowy do wyjścia czekałem na nich pod drzwiami. [.....] Byliśmy już na miejscu, wszędzie pełno ludzi, a na środku oni, cztery najpotężniejsze gildie w Fiore. Krótkie przemówienie i zaczęły się pojedynki. [.....] To było niesamowite, pierwszy raz widziałem jakiegoś innego maga poza dziadziusiem. Wracając do domu pamiętam, że obiecałem mamie, że gdy już zostanę potężnym magiem to dostanie ode mnie bilety na wszystkie turnieje i wszystkie dni.

X811 Jesień

Spoiler:

Razem z rodzicami i dziadziusiem byliśmy na wakacjach w górach. Tata z dziadkiem chcieli zdobyć największy możliwy szczyt, było to jednak niebezpieczne, dlatego ja z mamą miałem zostać w chatce. Jaką ja im wtedy zrobiłem awanturę, "Jestem już dorosły","Nawet sam bym na ten pagórek wszedł" wrzeszczałem na całe gardło. W końcu rodzice pod ciężkim naporem się zgodzili (to chyba ten mój urok), całą rodzinką ruszyliśmy na szczyt. [.....] Jak tutaj było pięknie, z tej góry widać było chyba całą Fiore, biegałem od zbocza do zbocza, jakby ktoś miał mi te wspaniałe widoki zaraz zabrać, nagle .... pod moimi stopami urywa się grunt, czuje tylko jak moje wiotkie ciało zaczyna spadać w dół, nie jestem wstanie nic zrobić, zamykam oczy jak by to miało sprawić, że nie poczuję bólu upadku i o dziwo nie czuję. Boję się chociażby zerknąć, jak bym to właśnie w tym ułamku sekundy miał uderzyć o skały. Jednak przełamałem się, .... szybuję, unoszę się wysoko nad ziemią, myślę sobie "więc to tak jest w niebie", jednak wtedy spoglądam do góry. Dziadziuś jedną ręką trzyma mnie za fraki, drugą natomiast uczepił  się lodowego orła. [.....] Kiedy byliśmy już na ziemi, płakałem, płakałem wtulony w ramiona dziadka [.....] Po kilku dniach postanowiłem, że trzeba przestać być mięczakiem, który nie potrafi nawet zadbać o siebie, a jego życie w jednej sekundzie może obrócić się w perzynę. Poszedłem do swojego dziadka, "Proszę, naucz mnie tworzenia, zrobię wszystko o co poprosisz, tylko naucz mnie tej magii."

X815 Wiosna

Spoiler:

Te trzy i pół roku treningu były naprawdę owocne. "Dziadku, dziadku patrz stworzyłem różę." Jak na maga tworzenia taki mały obiekt nie był niczym szczególnym, ale kwiat był naprawdę idealny, gdyby nadać mu tylko trochę kolorów wyglądał by jak prawdziwy. Potrafiłem już stworzyć wiele obiektów, nigdy żywych, zawsze podobało mi się piękno uchwycone w stałych przedmiotach, ruszający się lód był dla mnie czymś nienaturalnym.

X815 Jesień

Spoiler:

Był naprawdę paskudny dzień, plucha i wietrzysko. Tata bardzo płakał, nigdy nie widziałem go tak smutnego. Wszyscy w czarnych ubraniach. Ktoś wygłasza przemowę, opowiada o jego wielkich czynach. [.....]
Wczesnym rankiem przychodzę na grób. { Ren Shiro X741-X815 } Mam na sobie starą kurtkę mojego dziadka, pełny plecak przygotowany na podróż. Kładę lodową róże pod pomnikiem i z zaszklonymi oczami ruszam przed siebie.

Magia: Lodowe tworzenie
Zaklęcia: Lodowe twór: mały obiekt
Umiejętności: Wyjątkowa precyzja


Statystyki100 pkt.
Zręczność: 20
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 10
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 30
~Predyspozycja: Równowaga i Reakcja
Szybkość: 15
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 25
~Dodatkowe ME: 12,500
Magiczna Energia: 17,500



Wady i zalety:
Ciekawski ( -1 )
Delikatny ( -1 )
Maluch ( -1 )
Fobia: Lęk wysokości ( -1 )
Marzyciel ( -1)

Ambicja ( +1 )
Przyjazny ( +2 )
Empatia ( +1 )
Otwarty ( +1)

Ostatnio edytowany przez Papejek (2016-01-28 23:06:51)

Offline

 

#2 2016-01-29 12:00:24

Misaki

Gość

Re: Yuki Shiro

Punkty Akcji
~10

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+[wartość z castera]

Zwerbowani
Brak

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassincreed.pun.pl www.streetfighters.pun.pl www.fragoria.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.scene-forum.pun.pl