Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-12-22 18:57:34

Bairei

http://i.imgur.com/Am2IbvB.png

Zarejestrowany: 2015-12-22
Posty: 1
Punktów :   

Bairei Funakoshi(w trakcie tworzenia)

Imię: Bairei
Nazwisko: Funakoshi
Wiek: 19
Pochodzenie: Era
Ekwipunek:

Poziom: 0
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Fairy Tail
Znak: Na prawej piersi, w kolorze czarnym.

Wygląd:

Charakter:

Historia:

Magia: Magia Ziemi
Zaklęcia:

 • Kamienno-żelazna skała

 • Gipsowa sonata

Umiejętności:

 • Drugie Źródło


Statystyki
Zręczność: 24
~Predyspozycja: Walka wręcz, Uniki
Witalność: 16
~Predyspozycja: Wytrzymałość
Koncentracja: 22
~Predyspozycja: Siła Duszy
Szybkość: 16
~Predyspozycja: Sprint
Caster: 22
~Dodatkowe ME: 11'000


Magiczna Energia: 22'250

Wady i zalety:

 • Zła sława(-3) - Twoja twarz oraz nazwisko budzi lęk przed wieloma ludźmi. Twoje zbrodnie, były na tyle duże, że teraz jesteś rozpoznawalny. Ludzie sie ciebie boją. Nie chcą z tobą rozmawiać i uciekają od ciebie.

 • Nie jesteś już praktycznie nic w stanie zrobić żeby odbudować swoją reputacje.
  Sadysta(-3) - Jesteś chorym umysłowo sadystą. Twoi towarzysze wręcz się ciebie boją. Podczas walki starasz się unikać ciosów w punkty witalne, gdyż pragniesz jak najdłużej rozkoszować się bólem oraz krzykiem swojego przeciwnika. Odgłos łamiących się kości, jest dla ciebie tak przyjemny jak dźwięk ćwierkających ptaków. Wiesz że to jest chore ?


 • Inteligencja(+2) - Mało kto dorównuje ci inteligencją! Twoje rozumowanie jest na bardzo wysokim poziomie. Przy odpowiednim skupieniu, potrafisz wymyślać wspaniałą strategię. Ludzie często cię nie rozumieją, ale to tylko dlatego że nie dorównują ci poziomem IQ

 • Pewny Siebie(+2) - Jesteś bardzo pewnym siebie człowiekiem. Uważasz że poradzisz sobie ze wszystkim. Zwykle nie kończy się na słowach ale na czynach również. Dzięki temu budzisz respekt wśród towarzyszących ci osób.

 • Przezorny(+1) - Kto jak kto, ale TY byś nie miał zeszłorocznego wydania "Czarodzieja" w tylnej kieszeni spodni? Albo też mapy miejskich kanałów, choć nie mieliście bladego pojęcia, że wasza misja tak się potoczy? Czy to bardziej czy też mniej potrzebne pozornie rzeczy ty z pewnością masz je przy sobie, jesteś przezorny i zabezpieczony na wszelką możliwą ewentualność, chociaż... czasami może to być odrobinę przerażające...

 • Szczery(+1) - Nie owijasz w bawełnę. Twoją ambicją życiową jest mówienie szczerej prawdy, która jest pozytywna, ale w większości przypadkach oddziałuje negatywnie. Powiedzmy sobie szczerze, że ludzie nie są przystosowani do nagich faktów. Często spotykasz się z reakcją niekorzystną dla Twojej osoby, jesteś uważany za chama, nie mającego pojęcia o tym o czym mówisz. Dla innych Twoje uwagi są nie taktowne i wyrażają brak wychowania.
  Choć zdarzają się pokorne przypadki, które przystosowują sobie Twoją opinię, ale wytoczą Ci konstruktywną odpowiedź, innymi słowy, są to inteligentni ludzie, na poziomie, którym nie straszna jest krytyka.
  Zdarzają się i takie przypadki zdominowane kompletnie przez Twoją wypowiedź, nie pozostaje Ci chyba nic innego poza śmiechem w tej sytuacji... Ale kto powiedział, że Twoja szczerość musi koniecznie obrażać? Może użycie delikatniejszych słów i ogólniejszych sprawi, że zostaniesz inaczej odebrany? Oh... ale może to przeczy nadal Twojej szczerości?

Ostatnio edytowany przez Bairei (2015-12-22 19:01:05)

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
suchary o hitlerze pokemon emerald kody master ball www.hetmanska1944.pun.pl opel omega czyszczenie silnika krokowego www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl