Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-12-15 23:08:42

Sael

http://i.imgur.com/Am2IbvB.png

Zarejestrowany: 2015-11-14
Posty: 3
Punktów :   

Sael Greed

Imię: Sael (Nathaniel)
Nazwisko: Greed
Wiek: 21
Pochodzenie: Okolice Góry Hakobe
Ekwipunek:
-papierośnica
-zippo
-naszyjnik

Poziom: 0
Rasa: Człowiek (Mag)
Reputacja: 50%
Gildia: Sabertooth
Znak: Purpurowy na mostku

Wygląd:
Sael to urokliwy młodzieniec mierzący sobie około 190 centymetrów wzrostu. Ciało zbudowane z mięśni, które widoczne są wyraźnie pod jego bladą skórą, waży około 85 kg. Najbardziej charakterystyczną jednak cechą wyglądu młodzieńca są jego różnokolorowe oczy. Lewe oko tlące się kolorami krwistej purpury i czerwieni. Drugie oko zaś jest mieszanką szafiru, białego złota i platyny. Nie jest to jednak widok dla każdego, często bowiem na oczy chłopaka opada biała zapora stworzona z jego dłuższych włosów, które pomimo wiecznego braku uczesania zachowują konstrukcję „artystycznego nieładu”. Dopełnieniem tego wszystkiego jest lekko zadarty nos oraz smukłe usta, które potrafią czynić istne cuda.
Najczęściej ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem, na którą zawsze narzucona jest czerwona bluza z kapturem. Nic nadzwyczajnego by w niej nie było gdyby nie to, że cała była poprzebijana rzędami metalowych obrączek, które nadawały jej ciekawego, gotyckiego wyglądu. Spodnie jak to spodnie- jeansowe, ciemne, poszarpane na kolanach i opadające na czerwone trampki 8 dziurkowe.
Z elementów dopełniających jego wygląd wyróżnić można bransoletkę na lewej ręce stworzonej z czarnych kamyczków przypominających onyks. Na szyi zaś zawieszony jest łańcuszek, na którym widnieje naszyjnik w kształcie miecza.

Charakter:
Sael to bardzo szczera i wesoła istota. Niestety tak jak każdy posiada swoje zalety i wady… Postaram się powymieniać te główne:
Szczerość- Nie wiem czy można uznać to za wadę czy zaletę. Wydaje mi się, że w danej sytuacji może być odbierana tak, a w innej inaczej, ale przejdźmy dalej. Szczerość Saela różni się od innych. Jest ona prawdziwa aż do bólu. Sael nigdy nie owija w bawełnę. Jeśli coś go trapi, lub irytuje to potrafi dosłownie wykazać danej osobie błąd i w sposób dobitny i drastyczny zmusić ją do zmiany. Można więc uznać, że młodzieniec jest zaborczy. Po części jest to prawidłowe stwierdzenie, aczkolwiek też ma swoje wyjątki. Sael nigdy nie potrafi być zły w stosunku do kobiet. Choćby dana kobieta go gnoiła, biła, lub robiła w stosunku do niego inne okropne rzeczy to ten dalej będzie siedział spokojnie i nawet nie drgnie. Przez całe swoje życie Sael nigdy nie podniósł ręki na kobietę. I ma nadzieję, że nigdy nie będzie musiał.
Przesadny optymizm- Tak… to jest chyba jedna z największych zalet. Niezależnie co by się działo to chłopak cały czas będzie uważał, że wszystko jest w porządku i da się jeszcze wyjść z tego obronną ręką. Zapewne nawet jeśli znajdowałby się w sytuacji, w której śmierć zagląda mu w oczy to i tak cały czas zapewniałby siebie i wszystkich dookoła, że jest w porządku.
Tolerancja- Chodzi mi tu dokładnie o jej brak. Sael nie toleruje tego, gdy ktoś niszczy marzenia drugiej osoby. Nienawidzi ludzi deprymujących innych słowami typu „po co to robisz? I tak nie zostaniesz kimś ważnym”. W takich sytuacjach najczęściej dochodzi do walki między nim, a osobą nękającą.
To nie są wszystkie cechy charakteru Saela, ale na pewno te najważniejsze. Dzięki nim na pewno każdy da radę choć trochę poznać skomplikowany mózg chłopaka.

Historia:
Dwadzieścia jeden lat temu w małej wiosce u podnóża góry Hakobe na świat przyszło dziecko, a raczej dwójka. Były to bliźniaki, które pomimo podobnego płaczu w żadnym wypadku nie były podobne względem siebie. Bohater naszej historii, Sael, był białowłosym szkrabem o różnokolorowych oczach, kiedy to jego brat był typowym „czarnuchem”. Z czasem okazało się, że powodem tego braku podobieństwa jest posiadanie różnych ojców. Sael i Shad byli dziećmi spłodzonymi przez różnych ojców, a urodzonych przez jedną kobietę. Nie stało to jednak na przeszkodzie w tym, aby chłopcy nawiązali między sobą nierozerwalną więź- w końcu tak czy siak byli braćmi.
Mijały lata, a chłopcy dorastali w wiosce pod opieką matki i mieszkańców. Pomimo braku rówieśników chłopcy nigdy się nie nudzili- było ich dwóch, a dzięki temu zawsze znajdywali coś kreatywnego do roboty. Z czasem każdy z nich otrzymał wyjątkowy, jak się z czasem okazało, przedmiot. Było to w dniu ich 7 urodzin. W dłonie Sael’a trafił łańcuszek z naszyjnikiem w kształcie miecza ze skrzydłami, z Shad otrzymał zaś niezwykłą bransoletkę. Matka chłopców nie powiedziała dzieciom jakie jest prawdziwe przeznaczenie prezentów, broniąc się tym, że w momencie kiedy będą gotowi to sami odnajdą dla nich przeznaczenie.
W niedługim czasie okazało się, że chłopcy przejawiają ogromny talent magiczny. Potrafili oni manipulować swoją mocą, pomagając tym samym mieszkańcom w wielu czynnościach, które dla nie jednego zwykłego śmiertelnika były wprost tytanicznym wysiłkiem.
Wszystko układało się wprost perfekcyjnie- chłopcy razem trenowali, z czasem stali się istnymi mistrzami walki w zwarciu. Ta sielanka trwała aż do 16 roku życia chłopców. Wtedy na ich małą mieścinkę niczym plaga napadła jedna z pomniejszych mrocznych gildii. Zaczęła się istna rzeź, mieszkańcy padali jeden za drugim, a młodzieńcy zostali rozdzieleni w ferworze walki. Wtedy, w najbardziej dramatycznym momencie walki stało się to czego Sael spodziewał się najmniej. Czas staną, a rzeczywistość wydała się zamrozić na moment. Przed chłopakiem pojawiła się ciemna postać, która przemówiła:
-Nazywam się Dante. Jestem demonem Twojego ojca. W momencie kiedy byłem bliski śmierci nawiązał on ze mną pakt. Dzięki niemu przeżyłem, ale w zamian za to od teraz jestem przywiązany do Twojego rodu jako dusza demona. Niemniej jednak… Twój ojciec był silnym magiem- Ty jesteś jeszcze młodym gówniarzem. Aby osiągnąć całą moją siłę musisz mnie w pełni opanować… A to dotychczas udało się tylko Twojemu ojcu- był pierwszy od ponad 1000 lat. Tak więc próbuj szczylu! Ahahahaha!
W tym momencie postać wbiła w klatkę Sael’a swoją dłoń. Chłopak padł nieprzytomny. Obudził się za jakiś czas, zastając wszystko w zgliszczach. Panicznie zaczął szukać matki oraz swojego brata.. Shad wpadł na niego w niedługim czasie, niestety pomimo długich poszukiwań chłopcy nie dali rady odnaleźć swojej matki.
Jako jedyni, którzy przeżyli postanowili przybrać fałszywe nazwiska. Celem tego zabiegu była anonimowość w świecie- w końcu im mniej o nich wiedziano tym lepiej.. Zabierając jedynie najpotrzebniejsze rzeczy wyruszyli w świat. W niedługim okresie trafili do Szablozębnych- gildii, o której krążyło wiele pogłosek. Niemalże wszystkie z nich zostały jednak zdementowane przez Shada i Sael’a, których z czasem zaczęto szanować w gildii. Shad został jednak podwójnie wyróżniony zostając jednocześnie mistrzem gildii.

Magia: Przejęcie demona
Zaklęcia:
Umiejętności:


Statystyki
Zręczność:
~Predyspozycja:
Witalność:
~Predyspozycja:
Koncentracja:
~Predyspozycja:
Szybkość:
~Predyspozycja:
Caster:
~Dodatkowe ME:


Magiczna Energia:

Wady i zalety:

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rfm max romantyzm j.polski www.pvpmt2.pun.pl test osobowościowy elfa leśna