Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-12-10 20:07:00

Kai

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2015-12-10
Posty: 16
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kai
Wiek: 7 lat
Partner/ka: Hideki, Melody
Magia główna: Aera
Magia poboczna: -\-\-\
Umiejętności bojowe: Maksymalna prędkość
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie energii
Zręczność / Witalność: 35 / 10
Koncentracja / Szybkość: 15 / 40
Magiczna energia: 5,000

|Kai|

https://lh3.googleusercontent.com/-ye9Ko8ws364/VSc4QAtKN7I/AAAAAAAABVU/aXlCHkOgHjs/w810-h986/fairy_tail_chiima_by_emobunny07-d53v7vf.png

Imię: Kai
Nazwisko: ---
Wiek: 7 lat
Pochodzenie: Edolas
Ekwipunek: Mały, fioletowy wisiorek w kształcie księżyca zawieszony wokół szyi.

Poziom: 0
Rasa: Exceed
Reputacja: 50%
Gildia: Fairy Tail
Znak: Fioletowy, na plecach.

Wygląd: Mówi się, że Exceedy to tak naprawdę rasa kotów ze skrzydłami. A tu szok i zdziwienie! Kai w porównaniu do reszty kotem nie jest. Jest on lisem. Jego ogon, kawałek futra nad oczami, dolna część twarzy oraz brzuch z tułowiem są koloru białego, podczas gdy reszta jest czarna. Jego oczy mienią się w kolorze fioletu. Oprócz tego ma dwa ostre, dziecięce kiełki po obu stronach buzi. Na szyi zawiązany ma wisiorek koloru fioletowego zawieszony na szyi. Jego futerko jest naprawdę miękkie, tylko by przytulać!

Charakter: Kai jest bardzo empatycznym liskiem. Zawsze dba o swoich przyjaciół, jest im wierny, opiekuje się nimi w chwilach goryczy i smutku. Uwielbia poznawać nowych ludzi oraz zawiązywać więzi z tymi poznanymi. Oprócz tego, maluch ma bardzo wielkie szczęście. Chociaż to chyba częścią jego charakteru nie jest. Jednak mimo tych zalet, ma on także swoje gorsze strony. Jest on niezwykle nadpobudliwy. Wszystko chce zrobić szybko, nienawidzi czekania na innych. Uważa, że czas jest bardzo ważny i nie należy go marnować. Dodatkowo, Kai ma lęk przed.. lisami. Dziwne, prawda? Otóż to. Kai jest przerażony faktem, że istnieje ktoś lub coś podobnego do niego. Prócz tego, maluch uwielbia się obżerać. Chociaż nie widać tego po nim. Nie wykształciło to jednak w nim skąpstwa, przez co – ładnie poproszony – podzieli się posiłkiem.

Historia: Co z jego historią? No właśnie. Exceed jak to Exceed – urodził się w Edolas. Czy miał spokojne życie? A owszem. Jedynym chyba problemem byli jego rodzice. Bo byli.. no cóż.. kotami. A on był lisem! Jednak mimo wszystko, kochał swoich rodziców, nawet po tym, gdy Ci mu powiedzieli o tym, że znaleźli go w lesie porzuconego. Życie przebiegało mu spokojnie. Już po kilku latach nauczył się latać przy pomocy Aery. Jak to się stało, że trafił na ziemię, do Fiore? Już wyjaśniam.
Pewnego dnia, gdy nasz maluch miał lat 5, wyruszył on na poszukiwanie swojego przysmaku – jagód. Zobaczył krzaczek na innej wysepce, więc rozprostował skrzydełka i wzbił się w powietrze. Mimowolnie spojrzał w dół, lecz, mimo że nie bał się wysokości, coś go przeraziło. W dole była ogromna Anima – portal łączący Ziemię z Edolas. Biedny przestraszył się, stracił równowagę i spadł w czeluść portalu. Spadał dobre kilka minut. Nie dał rady zatrzymać się, więc jedyne co zrobił to spowolnił upadek. Mimo to, uderzył on w gałąź i przebił się przez liście na samą ziemię. To wydarzenie sprawiło, że zapomniał skąd pochodzi, kto jest jego rodziną. Pamiętał tylko, że jest Exceedem. I ta wiedza mu pozostała.
Przez bite dwa lata błąkał się. Nie miał problemów z przetrwaniem – jagody były wszędzie, a w razie zagrożenia, mógł wzbić się w powietrze przy użyciu Aery. I po tym czasie, znalazł się w gildii magów Fairy Tail.


Magia: Aera.
Zaklęcia: Raczej brak.
Umiejętności:
Wyczuwanie Energii
Maxymalna prędkość

Statystyki
Zręczność: 35
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 10
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 15
~Predyspozycja: Reakcja
Szybkość: 40
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 0
~Dodatkowe ME: 0
Magiczna Energia: 5000

Wady i zalety:
[-1] Amnezja
[-1] Fobia – Lęk przed lisami
[-1] Maluch
[-1] Nadpobudliwy
[-1] Niecierpliwy
[-1] Niedokładny
[-1] Uzależnienie – jedzenie
[+1] Empatia
[+2] Lojalny
[+1] Opiekuńczy
[+3] Szczęściarz

Ostatnio edytowany przez Kai (2015-12-10 20:30:34)

Offline

 

#2 2015-12-10 20:34:59

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: |Kai|

Punkty Akcji
~10

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: -
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 2
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+[wartość z castera]

Zwerbowani
Brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piratesofthenewworld.pun.pl SMUTNE OPOWIADANIA O ZYCIU wierszyk o piesku rfm max www.wielkastella.pun.pl