Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-18 19:04:56

Nillion Rayra

Gość

Ether Rayra

Imię: Ether
Nazwisko: Rayra
Wiek: 19 lat
Pochodzenie: Małe miasteczko niedaleko Clover
Ekwipunek: -
Klejnoty: 10'000
PR: 10 

Poziom: 0
Funkcja: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Brak, za zasługi :v

Wygląd:
Jeśli spojrzymy na niego od strony zewnętrznej, ujrzymy dosyć wysokiego chłopaka [183cm], który za gruby to to nie jest [68kg]. Jakąśtam masę mięśniową to on ma, ale prócz tego to jest dosyć kościsty. Tak więc swoją budową ciała nie wyróżnia się spośród tłumu. Jego średniej długości włosy o kolorze brudnego blondu bezwładnie opadają na okrągła twarz. Ciut niżej ujrzymy nienaturalnego koloru oczy, jest to mianowicie krwista czerwień. Jego uśmiech jest przyjazny dla oka, mimo że nieczęsto się go ujrzy. Zwykle na jego twarzy gości grymas. Nie przykłada wielkiej uwagi do swego wyglądu. Z tego też powodu często jest nieuczesany i nieschludnie ubrany - byleby mieć coś na sobie. Koszula częściowo włożona w spodnie czy niewyprasowane ubranie to częsty element jego ubioru.

Charakter:
Jest cichym i spokojnym chłopakiem, dosyć skrytym. Stara się być opanowanym przez cały czas, przez co dosyć trudno wyprowadzić go z równowagi. Jest pewny siebie, czasem nawet aż za bardzo. Nie boi się podejmować ryzyka. Cechuje go egoizm, dla niego liczą się tylko własne zachcianki i pragnienia. Potrafi wykorzystywać innych ludzi do swych celów. Cechuje go punktualność, rzadko spóźnia się na umówione spotkania, o ile w ogóle ktoś będzie chciał się z nim spotkać. Uwielbia spać do południa. Z tego powodu zazwyczaj kładzie się późno spać. Jeśli chodzi o stosunki z innymi... BRAK LUB JAK NAJMNIEJ. Nie ma przyjaciół, jest samotnikiem i jest mu to na rękę. By tego nie zmieniać nie dopuszcza do siebie innych. Często w stosunku do innych jest odrzucający. Stara się pokazywać tylko negatywne cechy, a także mówić bolesną prawdę, o której się nie wspomina. W wszelkich sporach stara się być osobą postronną, neutralną, jeśli założymy, że ktoś taki jak on będzie osobą decydującą w kłótni.

Historia:
W roku X796 urodził się syn znanego alchemika i zwykłej kobiety. Dziecko odziedziczyło moc magiczną oraz zapał do alchemii po ojcu, a cechy wyglądu po matce. Wychowywał się w szczęśliwej rodzinie wraz ze swoim starszym o 2 lata bratem, który był także jego nauczycielem fechtunku. W wieku 16 lat został sam - Jego rodzice wyruszyli w podróż, z której nie wrócili, a brat zniknął 3 tygodnie później. Mimo wszystko dawał sobie radę. Utrzymywał się ze zlecanych mu prac fizycznych, a także ze sprzedaży prostych do wykonania mikstur. Co jakiś czas wspierali go także sąsiedzi. Był uznawany za ciut szalonego alchemika, jednak mogli na nim polegać. Aż do tego feralnego dnia...
W wiosce zaczęła rozprzestrzeniać się choroba. Objawiała się wysoką gorączką, a także szybką  utratą mocy magicznej, jeśli chory był magiem. Padł pomysł, by poprosić o pomoc lekarza z większego miasta, które było nieopodal. Ether jednak oświadczył, że poradzi sobie sam z tym problemem. Mieszkańcy zgodzili się i oczekiwali na lekarstwo. Przez dwa dni starannie dobierał składniki, by stworzyć jak najlepszy wywar. Ostatecznie udało mu się stworzyć lek i szczepionkę w jednym. Dał buteleczkę z płynem osobom chorym, a także starszym, a następnie oczekiwał na nudne, radosne twarze mieszkańców jak co dzień. Niestety, tak się nie zdarzyło. Każdy, kto zażył lekarstwa umarł poprzez krwotok wewnętrzny. Zginęło łącznie 9 osób. Nie spodziewał się tego, że mikstura nie zadziała. A raczej zadziała, ale z odwrotnym skutkiem. Wściekli mieszkańcy zaczęli szykanować chłopaka obwiniając go za te zło. Uważali go za zwykłego przestępce, który zrobił to celowo. Mimo prób złagodzenia sytuacji i wyjaśnienia pomyłki, nie miał już czego szukać w rodzinnej wiosce. Nie miał innego wyjścia - musiał uciekać. Wraz z tym wydarzeniem postanowił porzucić swoje dawne zachowania i przyzwyczajenia. Zapomniał o wyuczonym przez niego fachu, a także stał się samotnikiem, nieufającym innym, starając się także wykreślić z pamięci swoją przeszłość. I tak żyje sobie po dziś dzień.


Magia: Run
Zaklęcia: Promienie, Bariera, Ból
Umiejętności: Fechtunek

[center]
Zręczność: 24
~Predyspozycje: Walka bronią białą, Szybkie ciosy
Witalność: 22
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 22
~Predyspozycja: Reakcja
Szybkość: 17
~Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 25
~Dodatkowe ME: 12'500


Magiczna Energia: 5'000 + 12'500 = 17'500

Wady i zalety:
Skąpiec ( -1 )
Egoista ( -1 )
Samotnik ( -2 )
Zła sława ( -1 )

Cierpliwy ( +2 )
Pewny siebie ( +2 )
Punktualny ( +1 )

Ostatnio edytowany przez Nillion Rayra (2015-10-21 15:34:20)

 

#2 2015-12-01 21:18:49

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Ether Rayra

Punkty Akcji
~280

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: 3
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+[wartość z castera]

Zwerbowani
Brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naznaczony.pun.pl emulator symbian www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.simsony.pun.pl manga postacie