Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#16 2015-10-26 19:48:39

Ichiro

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Punktów :   
Imię i Nazwisko: Ichiro Hayami
Partner/ka: Hetero
Magia główna: Magia Run
Magia poboczna: ---
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: ---
Zręczność / Witalność: 20/15
Koncentracja / Szybkość: 35/20
Magiczna energia: 10000

Re: Domek Melody

No i jednak odpowiedź uzyskałem. Osiemnaście lat. To rok starsza jest ode mnie. Nie przypuszczałbym  wcześniej, że ma tyle lat. Chociaż "tyle" to źle powiedziane. Spodziewałem się, że będzie młodsza.
- No cóż. Jestem od Ciebie rok młodszy. Mam siedemnaście lat. - odrzekłem na jej wtórne pytanie. Trochę dziwna ta zasada, że kobiet się o wiek nie pyta, ale chłopaków już tak. No, ale nie narzekam, nie narzekam.
- Może jutro pójdziemy na jakąś misję? Razem? - zapytałem się. No trzeba było zrobić w końcu jakieś zadanie, w kieszeniach pusto, a samemu to nie warto iść, a tylko Melody znałem lepiej niż inne osoby z gildii. Także wybór padł na nią.

#17 2015-10-26 20:30:17

Melody

Gość

Uniosła lekko brew do góry słysząc wiek chłopaka, czyli jednak się nie myliła. Choć on wyglądał na swój wiek ona już nie zupełnie. Ale nie była mocno zdziwiona tym faktem, a nawet zadowolona?
-Misję? Czemu nie, możemy iść - odpowiedziała. Po chwili odwróciła się do wanny i wsypała sole do wody o zapachu lawendy. Po chwili jednak poszła do sypialni po swoją koszulę nocną i bieliznę na zmianę.
-Myślę, że po śniadaniu możemy ruszyć - dodała po chwili mijając salonik i położyła ubranie na pralce by się nie wybrudziły. Następnie zamknęła drzwi na klucz i rozebrała się do naga, swoje włosy upięła w kucyk i weszła do wody. Westchnęła zadowolona i oparła głowę o brzeg wanny jednocześnie przymykając oczy. Tak zdecydowanie to było to czego jej brakowało.

#18 2015-10-27 14:10:28

Ichiro

Punktów :   

Klasnąłem cicho w dłoni i rzekłem, praktycznie sam do siebie:
- To świetnie.
Jednak już wtedy kąpiel Melody była gotowa, także tylko wgapywałem się jak krąży dookoła. Zamknęła drzwi do łazienki, a ja tylko słyszałem dźwięk zrzucanych ubrań. No i wtem się położyłem, wpatrując się beznamiętnie w sufit. No to znalazłem sobie przyjaciółkę. Powoli już usypiałem, jako iż śpiący już byłem. I tak leżałem, aż do uśnięcia.

#19 2015-10-27 17:29:09

Melody

Gość

Leżała w wannie przez dobre pół godziny myjąc się dokładnie.  Kiedy się umyła wypuściła korek z wanny i następnie wyszła i wytarła się dokładnie na całym ciele, następnie ubrała na siebie koszule nocną oraz bieliznę. Następnie wyszła z pomieszczenia i skierowała się do swojej sypialni. Położyła się do łóżka i zakryła się cała, a następnie usnęła ze zmęczenia. Obudziła się dopiero nad ranem koło ósmej, wyciągnęła się leniwie i  przeciągnęła. Po chwili mając nadzieję, że Ichiro  nadal śpi skierowała się ku kuchni by zrobić śniadanie. Wstawiła wodę na herbatę, zrobiła również cały talerz z kanapkami: z serem,szynką zwykłą, suchą. Z dodatkiem pomidora i ogórka świeżego. Kręciła się po domu, lecz po jakimś czasie poszła się przebrać do łazienki w zwykłe ubrania. Padło na nieco luźniejsze jeansowe spodnie i koszulkę fioletową bez ramiączek oraz bluzę rozpinaną.

#20 2015-10-27 21:46:36

Ichiro

Punktów :   

No i tak po przespanej nocy w domku Melody, obudziłem się rześki i przepełniony energią. No. Prawie. Nie chciało mi się wstawać. No, ale to nie mój dom był, także musiałem, aby źle nie wypaść. Więc z leżenia przeszedłem do siedzenia. Poskładałem koc w kwadracik, który podłożyłem pod poduszkę. Naprawdę miło się spało.
No i zaraz po chwili z łazienki wyszła Melody. Na początku myślałem, że przesiedziała tam całą noc, ale dopiero później słyszałem dźwięk gotowanej wody, więc wstała wcześniej.
- Dzień dobry. Tak wcześnie na nogach? - rzekłem do niej, przecierając oczy. Śniły mi się smoki.

#21 2015-10-27 22:17:21

Melody

Gość

-Dzień dobry, jak się spało? - spytała po chwili widząc, że Ichiro wstał. Uśmiechnęła się do niego ciepło lecz po chwili poszła do kuchni by zalać herbatę. W dość krótkim czasie przyniosła do saloniku gdzie spał chłopak talerz z kanapkami, a następnie przyniosła ciepłą herbatę.
-Częstuj się - uśmiechnęła się do niego i usiadła na kanapie wygodnie. Wyciągnęła się leniwie i mocno na kanapie, wyspała się choć faktycznie wstawać jej się nie chciało.

#22 2015-11-20 22:44:23

Melody

Gość

Mistrz Gry

Z powodu zbyt długiego czasu na odpis z Strony Ichiro: z/t dla obojga.

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS