Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-21 00:17:03

 Aphrodite

http://i.imgur.com/ZwhIflU.png

4994650
Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 345
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Afrodyta
Wiek: ok 24 lat
Partner/ka: Biseksualna
Magia główna: Przejęcie Demona
Umiejętności bojowe: Magia bez mag. kręgu
Zręczność / Witalność: 50/40
Koncentracja / Szybkość: 45/40
Magiczna energia: 28'500 ME

ApHRodIte

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Imię: Aphrodite
Nazwisko: -
Wiek: ~24
Pochodzenie: Fiore
Ekwipunek: -

Poziom: III
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Fairy Tail
Znak: Biały lewa łopatka

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Wygląd: Kobieta lis. Istnieje kobieta kot w innym uniwersum to w tym zobaczymy lisa. Cechy, których nie spotkamy u pospolitego maga to przede wszystkim puszysty biały ogon, który oprócz roli ozdobnej pozostał jako pamiątka z przeszłości. Dalej kolejną cechą są uszy. Uszy znajdujące się na czubku głowy z dużą trójkątną małżowiną. Każdy facet marzy o tym by jego kobieta nosiła taki dodatek, a tu proszę mamy w zestawie. Ha, górną nasi. Wracając, pozostałością bo zbędnych wąsach są delikatne żłobki w okolicy policzkowych. I to wnet tyle cech budowy pozostałej po lisiej formie. Pozostał również bardziej wyczulony słuch oraz wzrok od ludzkiego, jednak w małym stopniu więc nie ma sensu dłużej się nad tym rozpisywać.
"Afrodyta" posiada smukłą sylwetkę, gdzie nie ma grama zbędnego tłuszczu. Dba o swoją linię by mieścić się w odpowiedni i od dłuższego czasu ten sam rozmiar ubrań. Nie na leży do wysokich kobiet, chociaż mikrusem jej nazwać nie można. Posiada długie ciemnoniebieskie włosy, które posiadają tą samą barwę co sierść uszna. Oczy o wielkich tęczówkach barwy złotej zwieńczone są długimi i gęstymi rzęsami. Drobny i lekko zadarty nosek dopełnia twarz. Wypada wypada również wspomnieć o pełnych ustach na których często widnieje szczery bądź też uwodzicielski uśmiech. O ubiorze... ten ubiór szafa za szafą i zapomnij by ubrać po raz kolejny tę samą sukienkę w tym półroczu. Tu problemu nie ma. Prosta czerwona tunika z dużym wcięciem wszerz, na wysokości dekoltu. Rękawy bufiaste, niekrępujące jakimkolwiek ruchom ręki. Od pasa prosta dość krótka spódnica z trójkątnym wcięciem z przodu, odsłaniając uda. Na stopach proste baletki z dość długimi sznurówkami, które oplatają krzyżowo kolanówki.

Charakter: Mimo, że człowiek to jednak coś z cwanego lisa zostało. Ten instynkt zwierzęcia. Spryt, przebiegłość czy chociażby zwinność. Ten rudzielec łatwo złapać się nie da i w tym ludzkim przypadku mamy podobnie. Wyciągnąć to co ważne i uciec w takim momencie kiedy jest głośno, ale nie o niej. Ludzkie cechy ino wzmacniają możliwości komunikacji. Otwartości i wiedza na wiele tematów sprawia, że rozmowy przebiegają godzinami, a dobrze puszczone oczko sprawia, że nogi robią się z waty. Tak tak. Trzeba wykorzystywać to co dobre i co złe. A w szczególności to złe w taki sposób by wyszło na dobre.
Do "lepszych" cech można zaliczyć śmiałość i brak dystansu w kontaktach między ludzkich. Nawiązywanie relacji nie sprawia żadnych problemów. Od to jakiś żart na rozluźnienie, tu podtrzymanie wątku, a gdy widać, że temat jest wrażliwy delikatne wycofywanie się. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wrodzony dar widzenia tego, co jest ledwie zauważalne. A tu gest ręką, mimika twarzy czy w inną stronę wystający kawałek materiału, jako brakujący element układanki.
Każdy człowiek jest inny, i każdy inaczej go opisuje. Chcecie poznać Afrodytę? Przekonajcie się sami jaka jest.

Historia: W odróżnieniu od innych lisów, które przemierzały lasy Hosenki, Aphrodite zawsze czuła niezwykłą więź z otaczającym ją magicznym światem; więź, która mimo to, była niekompletna. W głębi ciągle czuła, że skóra, w której przyszło jej się urodzić, nie pasowała do niej i marzyła, że pewnego dnia stanie się człowiekiem. Jej cel zdawał się nieosiągalny, do dnia, kiedy nagle znalazła się na polu ludzkiej bitwy. Była to obmierzła scena, ziemia pokryta była ciałami rannych i umierających żołnierzy. Jeden z nich pociągał ją szczególnie: zakapturzony mężczyzna, z którego szybko uciekało życie, otoczony słabnącym polem magii. Zbliżyła się do niego a coś w niej przyciągało ją do niego w sposób, którego nie rozumiała. Esencja jego życia wniknęła w nią, pełna niewidocznych drobin magii. Odczucie było odurzające i przytłaczające. Gdy jej zaduma minęła, z rozkoszą uświadomiła sobie, że jest zmieniona. Jej lśniące białe futro zniknęło, a ciało było smukłe i kształtem przypominało ciała żołnierzy, leżące nieopodal.

Mimo że jej postać wydawała się ludzka, wiedziała, że transformacja nie była kompletna. Będąc przebiegłym stworzeniem, przystosowała się do zwyczajów społeczeństwa ludzi i używała swojego daru, by uwodzić niczego niepodejrzewających mężczyzn. Odurzeni jej kuszącym wdziękiem, byli bezbronni, dlatego z łatwością pochłaniała esencję ich życia. Karmienie się ich żądzami przywiodło ją bardzo blisko spełniana marzeń, ale im więcej życia pochłaniała, tym dziwniejsze uczucie żalu poczynało się w niej odzywać. Miała wątpliwości co do czynów, które nigdy nie sprawiały jej problemu, gdy była lisem. Zrozumiała, że nie jest w stanie przezwyciężyć wyrzutów sumienia swojej rozwijającej się moralności. W poszukiwaniu rozwiązania, Aphrodite znalazła się w Fiore, domu najbardziej uzdolnionych magów w Fairy Tail

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Magia: Demon Soul || Projekcja Psychiczna
• Dusza Szatana (Aktywacja 6'000)

http://i.imgur.com/UhC2SEO.jpgZaklęcia:
• Zagłada Duszy: 7'000
• Eksplozja Zła: 4'000
• Strumień Ciemności: 1'000/1
• Prędkość Światła: 2'000


Umiejętności:
- Zaklęcia bez magicznego kręgu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zręczność: 50
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 30
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 45
~Predyspozycja: Reakcja, Siła duszy
Szybkość: 55
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 40
~Dodatkowe ME: 20'000
Magiczna Energia: 7'000+1'500+20'000=28'500~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Wady i zalety:
Ciekawski ( -1 )
Femme Fatale ( -1 )
Przebiegły ( -2 )
Sadysta ( -1 )
Pycha ( -1 )
Dobra pamięć ( +1 )
Dobra aparycja ( +1 )
Spostrzegawczy ( +2 )
Otwarty ( +1 )
Empatia ( +1 )


KP || Movie

http://i.imgur.com/wsx9mgM.png
Because "Life is Strange" ||Main Theme

Battle Theme || Metzil Game || A&L <3

Offline

 

#2 2015-11-05 21:55:19

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: ApHRodIte

Punkty Akcji
~ 300

Klejnoty
0'000

Sloty
Zaklęcia: 5
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 2
Statystyki: 220
Magiczna energia: 7'000+21'500[wartość z castera]

Zwerbowani
Brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ćwiczenia z geografii puls ziemi 1 obraz ziemi sf game na win phone czy szynszylom można dawać mleko zabawne testy psi katar na czym polega