Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-29 15:48:44

Aria

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

9256888
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Aria Queen Midnight
Partner/ka: -
Magia główna: Niebiańska
Magiczna energia: 22'000

Aria Królowej Północy :3

Imię: Aria Queen
Nazwisko: Midnight
Pochodzenie: zachodnie wybrzeże Fiore
Ekwipunek: torba z ciuchami i butelką alko

Poziom:  II
Funkcja: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Fairy Tail
Znak: lewa łopatka w miejscu serca (czarno-czerwony)

Wygląd:

Spoiler:

Długie do łopatek krwistoczerwone włosy i zimne spojrzenie stalowoszarych tęczówek – to pierwsze, co rzuca się w oczy postronnemu obserwatorowi, gdy patrzy na tę dziewczynę. W niektórych kręgach może uchodzić za wysoką, ale sama uważa swoje 170cm wzrostu za standardową średnią. Włosy zazwyczaj ma rozpuszczone, bądź lekko związane czarną wstęgą po prawej stronie. Jej standardowym strojem są ciemne spodenki sięgające do pół uda, czerwona koszulka z czarnymi elementami (T-shirt lub bezrękawnik), ciężkie skórzane buty i długi do kostek ciemny płaszcz. Przez ramię przerzuconą ma torbę na pasku, a w niej (poza ciuchami na zmianę) zawsze nosi butelkę jakiegoś alkoholu, tak na zapas. Często można zauważyć ją ze słuchawkami w uszach, gdyż bardzo lubi muzykę, choć jej gust w tej kwestii zależy od nastroju. Dziwnym elementem może być zardzewiały nóż naznaczony czerwonymi plamami, który zawsze nosi z tyłu za pasem, ale nie używa go jako broni. Służy jej niejako w roli talizmanu i pamiątki, gdyż jest to ostatnia rzecz związana z matką. Nawet siostra nie wie, dlaczego Aria nadal ma go przy sobie i czemu nie pozwala nikomu go dotykać. Ale pewnych rzeczy nie zrozumie nikt poza osobą, której one dotyczą, i tak niech zostanie.

Charakter:

Spoiler:

Jak określić charakter tej dziewczyny? Jednym słowem – twardy. Od dziecka nie dawała sobie w kaszę dmuchać, siejąc postrach w dzielnicy tym bardziej, gdy chodziło o jej młodszą siostrę, której broniła niczym lwica własne młode niezależnie od sytuacji. Jest harda, często bojowo nastawiona, choć potrafi trzymać nerwy na wodzy, wyczekując odpowiedniego momentu. Od pewnego czasu przejawia ciągoty do alkoholu wszelkiej postaci, więc często bywa mniej lub bardziej trzeźwa, ale to nie przeszkadza jej w funkcjonowaniu, wręcz przeciwnie. Uważa, że nawet lekko pijana może lepiej chronić siostrzyczkę, a jej dobro stawia  nad wszystko inne, nawet sprawy gildyjne, zawsze w pierwszej kolejności myśląc o jej bezpieczeństwie. Łatwo zauważa szczegóły i jeszcze łatwiej łączy fakty, choć to też zależy od sytuacji i jej zainteresowania tematem. Jeśli nie widzisz jej akurat przy butelce czegoś mocniejszego lub po prostu przy kuflu z piwem, to z pewnością zauważysz w jej uszach czerwone słuchawki. Niech cię to jednak nie zmyli, zawsze pozostaje czujna i z uwagą obserwuje otoczenie. Jak najlepiej ją sprowokować? Zrobić cokolwiek, co uznałaby za zagrożenie dla siostry. Ale wtedy może być różnie, bo gdy Aria się wścieka, świat drży w posadach. Dlatego najlepiej zostawić ją w świętym spokoju. Zarówno ją, jak i Yuuki, jej siostrę.

Historia:

Spoiler:

Urodziłam się pewnego letniego dnia w nadmorskim miasteczku na zachodzie Fiore, zaskakując rodziców. Czym, zapytacie? Nikt nie spodziewał się mych krwistych włosów. Jednak mimo wszystko rodzice mnie kochali, a dwa lata później miałam już siostrę. Nie przypominała mnie z wyglądu, ale od razu stała się dla mnie ważna. Broniłam jej przed okolicznymi łobuzami, spuszczając im łomot do tego stopnia, że po pierwszych latach bali się już cokolwiek jej zrobić (chociaż zawsze znalazł się jakiś młodociany samobójca, któremu trzeba było wbić trochę oleju do głowy). Od samego początku byłam silniejsza i szybsza od innych, ale i bez tego wytrzymywałam dłużej nawet od starszych dzieciaków. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia o swoim magicznym potencjale, wszak nasza rodzina nie miała z magią właściwie nic wspólnego.
Nasz kochany tatuś poza wielką miłością, jaką darzył żonę i córki, miał też swoje słabości. Nazbyt często zdarzało mu się po pracy wpadać do baru i pić, niekiedy nawet wdawał się w bójki, po których do domu odstawiali go różni ludzie. Matka zawsze się nim wtedy zajmowała, lecząc drobne lub mniej drobne rany, i przez jakiś czas był spokój. Jednak całe życie takim szczęściarzem być nie mógł. Którejś nocy, gdy ktoś zapukał do drzwi, doszła do nas przykra wieść. Ojciec wdał się po pijaku w ostrą burdę z przyjezdnym magiem. Nie miał szans, przybysz nawet się nie patyczkował, a staruszek wykrwawił się, nim pomoc zdążyła przybyć. Dla matki było to ciosem prosto w serce, jednak przed nami, swoimi dziećmi, starała się ukryć trawiący jej duszę smutek. Wiedziałam, że po śmierci ojca będzie nam ciężko, zwłaszcza w kwestii finansowej. Z jednej pensji, i to wcale nie takiej dużej, długo byśmy nie wyżyły, więc starałam się dodatkowo zasilić budżet domowy, sprzedając na targu świeżo złowione ryby, czy imając się drobnych prac, na które pozwalał mi ówczesny wiek. Żyłyśmy w miarę spokojnie przez kolejne lata aż do tamtego dnia końca i początku.
To był całkiem pogodny dzień, choć akurat ten czas wybrała sobie Yuuki, by się rozchorować. Udałyśmy się zatem z matką do sąsiedniego miasteczka po lekarstwa dla niej. Zakupy szły sprawnie, dostałyśmy właściwie wszystko, co było nam potrzebne, nie wydając przy tym więcej, niż było w zamierzeniu. Powrót do domu też zapowiadał się odbyć bez żadnych przeciwności, jednakowoż los spłatał nam figla. Co właściwie się stało? Pamiętam mężczyznę, który wciągnął matkę gdzieś w boczną uliczkę, szarpiąc się z nią. Pamiętam błysk ostrza i rosnącą plamę czerwieni na jej koszulce. Pamiętam eksplozję gwiazd w mojej głowie, gdy odwracała w moją stronę przerażone spojrzenie. Potem była tylko wściekłość i ciosy zadawane raz za razem z niewiarygodną prędkością, a także plama krwi i czegoś jeszcze na bruku w miejscu, gdzie napastnik leżał już z roztrzaskaną na kawałeczki głową. Starałam się pomóc matce, ze łzami w oczach wołałam o pomoc, nikt jednak nie przybywał. Zimna dłoń rodzicielki na policzku i spływająca z jej ust posoka dawały wyraźnie do zrozumienia, że teraz już nic jej nie pomoże. Nim jej ręka opadła, znacząc moją twarz czerwienią, zdążyła powiedzieć jedno krótkie zdanie, które było zarazem jej ostatnią wolą. „Chroń Yuuki swoją mocą”. Tak, miałam moc, choć nigdy nawet nie przypuszczałam, że mogę ją posiadać. Mając gwiazdy po swojej stronie, jako mag, mogłam wypełnić wolę matki. Przysięgłam na jej duszę, że nigdy nie pozwolę, by mojej siostrze stała się krzywda, po czym okryłam ciało martwej już kobiety materiałem płaszcza i ruszyłam w drogę. Wróciłam do domu, zaopiekowałam się chorą siostrą, starając się ją wykurować, a gdy była już dostatecznie zdrowa, spakowałam nas obie i ruszyłyśmy w świat. W tym małym miasteczku nie trzymało nas już nic poza bolesnymi wtedy wspomnieniami. Jakby się nad tym zastanowić, tamte wydarzenia nadal sprawiają ból, choć jest on znośniejszy.
Wędrowałyśmy z miejsca na miejsce, szukając... właściwie nie wiedziałyśmy jeszcze, czego. W każdym razie w tej podróży zatrzymywałyśmy się w danym miejscu na krótko, zaledwie na kilka dni, niekiedy tygodni. Jakoś przecież trzeba było zdobywać pieniądze na jedzenie i noclegi. Najmowałam się do pomocy w karczmach, bo o taką pracę było właściwie najłatwiej i nie wymagała ona dodatkowego brudzenia sobie rąk (co miało miejsce w przypadku pracy w stajni, a z tej opcji zrezygnowałam już po pierwszym razie). Zajęcie było w miarę przyjemne, choć niektórzy klienci już mniej, przez co nieraz miałam problemy, a że byłam wtedy jeszcze młoda, niedoświadczona i głupia... Nic więc dziwnego, że któregoś razu dałam się namówić jakiemuś chłopakowi na spróbowanie alkoholu. Trunek palił gardło i zmienił moje spojrzenie na świat, moje patrzenie w ogóle. Pierwszy raz czułam się tak... lekko. Moje zmysły się wyostrzyły, ruchy stały się bardziej płynne, reakcja ciała na ruch z zewnątrz następowała wyjątkowo szybko. Nie trudno było to zauważyć zwłaszcza, gdy chłopak mi towarzyszący próbował się do mnie dobierać. Cóż, nawet ja nie spodziewałam się takiej zmiany percepcji, a co dopiero biedny chłopaczyna, który skończył poobijany i nieprzytomny gdzieś w stodole. Wyjątkowy stan upojenia tak mnie zafascynował, że zgłębiałam go przy każdej możliwej okazji, co zaowocowało wpierw delikatnym uzależnieniem, które z biegiem lat się nasiliło. Zaczęłam, mając 15 lat, a obecnie butelka alkoholu towarzyszy mi na każdym kroku.
Od śmierci matki kształtowałam umiejętności magiczne, jak się jednak okazało, nie tylko ja miałam potencjał. W krótkim czasie po rozpoczęciu naszej podróży nawet Yuu-nee odkryła swoje talenty, a były one wielce destruktywne, zważywszy naturę jej magii. Obie uczyłyśmy się kontrolować nasze zdolności, zawsze trzymałyśmy się razem, a ja w dalszym ciągu wypełniałam wolę matki. Dlatego też musiałam się rozwijać. Kolejne długie miesiące wędrówki zaprowadziły nas na drugi koniec kraju, gdzie postanowiłyśmy zostać na nieco dłużej niż zwykle. Jak wyjdzie? Zobaczymy. Tak czy inaczej, gildia magów wydała nam się całkiem dobrym pomysłem na życie, więc przyłączyłyśmy się do zgrai Wróżek.
Co z ciągiem dalszym? Tworzy się na bieżąco aż do momentu, w którym nasza historia będzie musiała się skończyć. Jednak mamy zamiar trochę pożyć, więc do śmierci nam nie spieszno.
~Aria Queen Midnight~

Magia:Niebiańska Magia (II)

Zaklęcia:
Gwiezdny podmuch
http://vignette2.wikia.nocookie.net/fairytail/images/e/ef/Gwiezdny_Podmuch.gif/revision/latest?cb=20120821074738&path-prefix=pl
Poziom II: 4'000 ME

Meteor
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110911192306/fairytail/pl/images/0/0a/Meteor.gif
Poziom II: 3'000 ME (w każdym poście)

Grand Chariot - Wielki Wóz
http://vignette2.wikia.nocookie.net/fairytail/images/6/69/Grand_Chariot.gif/revision/latest?cb=20110911192234&path-prefix=pl
Poziom II: 7'000

Umiejętności:
Bojowe: Pijana pięść
Fabularne: -

Statystyki 130
Zręczność: 20
~Predyspozycja: Szybkie ciosy
Witalność: 23
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 29
~Predyspozycja: Reakcja, Równowaga
Szybkość: 24
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 34
~Dodatkowe ME: 12’000

Magiczna Energia: 5’000 + 17’000 = 22’000

Wady:
Fanatyzm – ochrona siostry (-2); Femme Fatale (-1); Mściwa (-1); Przebiegła (-2); Pycha (-1); Sadysta (-1); Uzależnienie – alkohol (-2); Zazdrosna – głównie względem siostry (-1).

Zalety:
Ambicja (+1); Lojalna – względem siostry (+2); Odwaga (+2); Otwarta (+1); Pewna siebie (+2); Pomysłowa (+1); Spostrzegawcza (+2).

Ostatnio edytowany przez Aria (2015-10-29 15:51:33)

http://i.imgur.com/5PtlWdL.png

https://lh6.googleusercontent.com/-kUTfIwrdcLw/VKhxHKGqMYI/AAAAAAABdXo/dA_SUPCSZE4/w500-h281-no/tumblr_inline_mso507qIpx1qz4rgp.gif

#2 2015-10-29 22:38:47

Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Aria Królowej Północy :3

Punkty Akcji
~ 205
Klejnoty
10'000

Sloty
Na zaklęcia: 2 + 1 slot
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 190
Magiczna energia: 5’000 + 17’000

Zwerbowani:
brak

Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.

https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS