Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-17 17:48:50

Melody

Gość

Melody Uno

Imię: Melody

Nazwisko: Uno

Gildia: Fairy Tail

~Znak: Prawę ramię, czarny jak węgiel

Stopień: III

Data urodzenia: 26.05.X868

~Wiek: 18

Orientacja: Heteroseksualna

Wzrost: 160cm

Waga: 60kg

Wygląd: Czy wygląd jest aż ważny? No dobra skoro już pytasz to Jezu, dziewczyna jak dziewczyna *masuje skronie* dobra od początku. Melody ma średnie białe włosy połączone z różem nie, czekaj krótkie włosy ma z przodu głowy a te z tyłu są dłuższe tak na pewno tak jest,albo są równej długości. A co do twarzy ma raczej okrągłą buźkę, co tu jeszcze hmm o wiem ma jasne oczy koloru niebieskiego , mały nosek i bardzo ponętne usta. Starcz ? Nie? No fakt w sumie jest tego mało co tam może być, ej nie ! Biustu ci nie powiem jaki ma bo jeszcze ten kto to przeczyta okaże się zboczeńcem. No dobra to co innego, ma raczej drobną budowę ciała, na oko ma jakieś 160 centymetrów wzrostu i z 60 kilo. To dużo ci powiedziałam, ale w sumie można powiedzieć coś ..nie czekaj napisać, chociaż to i tak na jedno wychodzi co nie ? Fakt biust na spory, jednak swoje ładne ciało zakrywa najczęściej nosi płaszcz ciemnego koloru nie czarny, ale ciemnego brązu. I co ? Pomyślałeś, że jest naga pod spodem ? Ty zboczeńcu ! Dobra dobra spokój ehh. Nosi ubrania żeby nie było najczęściej długie spodnie czarne i koszulki i luźne bluzy na wierzch, na nogach jakieś wygodne buty by mogła się poruszać bez żadnego dyskomfortu. Starczy ? No ja myślę, więcej ci mówić nie będę nie ufam ci żeby nie było !.  Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydaje się miła i przyjazna, kiedy rozmawia z kimś uśmiecha się,ale trzyma bezpieczną odległość woli być tajemnicza i trzymać się na uboczu, ale z innymi ludźmi chętnie porozmawia.

Charakter: Jest miła i otwartą dziewczyną. Bardzo często jest uśmiechnięta i wesoła, dlatego też dość często rozmawia z wszystkimi ludźmi nawet tymi obcymi. Bardzo rzadko miewa „gorsze” dni, dlatego jeżeli będzie ona miała taki dzień jest to od razu zauważalne ponieważ dziewczyna siedzi w ciszy, nie odzywa się i na jej ustach jest smutek. Jest otwarta na wszelką nową przyjaźń z innymi ludźmi, nie zawsze zaczyna pierwsza rozmowie, ale kiedy ktoś do niej zagada chętnie będzie kontynuowała rozmowę. Nie potrafi odmówić drugiej osobie w potrzebie i zawsze pomaga innym, lecz mówią ,że jeżeli ma się miękkie serce trzeba mieć twardą…twarde tyły . Nie należy do "standardowych" dziewczyn, które uwielbiają robić zakupy godzinami, robić fryzury czy paznokcie, Melody woli walczyć. Tak ona uwielbia walczyć w każdej możliwej chwili. Również trenuje by ciągle mieć dobrą kondycje.
Jednak kiedy przychodzi czas spotkania z nieznajomą jej osobą jest zamknięta i tajemnicza, nie otwiera się przypadkowej osobie musi mieć spore zaufanie do takiej osoby i mieć pewność, że nic nie zrobi jej. Pyta się o konkretne rzeczy nie owija nic w bawełnę, często trzyma się na bezpieczną odległość by w ostateczności uciec w bezpieczne miejsce.

Historia: Melody od dziecka fascynowała się magią i przeglądała wszelakie książki związane z magią na przykład magia, wody, ognia, powietrza, czy magia telekinezy, zawsze marzyła by mieć jedną z takich mocy i być w nich mistrzynią, no ale ponoć marzenia nie kosztują prawda ? No właśnie jak była jeszcze dzieckiem była marzycielką jak chyba każde dziecko,lubiła sobie wyobrażać jak wgląda za parę lat, co robi i jaką posiada magię. Uśmiechała się pod nosem i zadowolona zasypiała w własnym łóżku. Teraz dziewczyna mając już 16 lat poważnie myśli o magii i pragnie się jakiejś nauczyć o ile ma do tego predyspozycje, przez ten czas zwiedzała miasto Fiore i wiele podobnych miast dookoła by dowiedzieć się więcej o magii, ale jej starania szły na marne, mimo wszystko dziewczyna nie poddawała się i parła na przód, była uparta, ale i cierpliwa w niektórych sprawach. OD zawsze była cierpliwą osoba rzadko kiedy ktoś wytracał ją z równowagi, a jeżeli taki osobnik już się znalazł to kończył wąchając kwiatki od spodu. Dziewczyna jest spokojna, le jak już się naprawdę mocno zdenerwuje potrafi zniszczyć wszystko dookoła siebie niczym huragan, a po chwili byś spokojna i opanowana, to chyba magia bycia kobietą, przecież to u nich charakter i zachowanie jest zmienne niczym wiatr. Po jakimś długim czasie znalazła gildię Fairy Tail i za pozwoleniem mistrza gildii dołączyła do nich. I tak oto młoda Melody dołączyła do gildii i zaczyna poznawać tajemnice magii ,ale też uczy się jej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna:   Mieczy I
~Zaklęcia: Przywoływanie

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:
Tsaranuki
Do użycia tego zaklęcia potrzebny jest miecz, katana lub inna, dowolna broń biała. Na czas jednego ataku, miecz użytkownika staje się bardzo twardy i ostry. Bez problemu może przeciąć każdy, nawet najtwardszy, materiał. Tsuranuki, dzięki jego właściwościom utwardzającym miecz, można wykorzystać do obrony. Broń, na której użyto zaklęcia, jest w stanie zatrzymać wszystkie ataki fizyczne (niezależnie jaką bronią się atakuje) oraz ataki magiczne (wykonywane przy pomocy miecza), których użycie nie wymaga dużych pokładów magicznej energii. Techniki nie można używać ciągle. Należy aktywować ją przy każdym ataku i parowaniu ciosu.

Magiczna energia
Poziom I: 1'500
Poziom II: 1'000
Poziom III: 500


Zan
Użytkownik trzymając miecz wypełnia go magiczną energią przez co, przez parę sekund jest podatny na ataki.
Wtem wypowiadamy słowo Zan(Ścięcie) wykonujemy potężne cięcie podążające na odległość 5 metrów, która bez problemu może przeciąć drzewa oraz słabsze zaklęcia obronne. Zaklęcia jednak nie można używać co chwilę i marnuje dość sporo naszej magicznej energii.

Magiczna energia
Poziom I: 3'000
Poziom II: 2'500
Poziom III: 2'000
Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe: Fechtunek
Umiejętności fabularne: Sokoli wzrok

Zręczność: 30
~Predyspozycja: Walka bronią białą
Witalność: 36
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 25
~Predyspozycja: Celność
Szybkość: 45
~Predyspozycja: Przyspieszenie, sprint
Caster: 40
~Dodatkowe ME: 20'000

Magiczna energia: 26'000

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: I
Ekwipunek: Miecz- Wygląda jak połączenie miecza średniowiecznego z nowoczesnym, ale jest krótszy i nieco lżejszy, dlatego też pasuje idealnie do ręki Melody. Jej długość to 60 centymetrów, jej trzon jest metalowy, a rękojeść drewniana.
Reputacja: 50%
Wady i zalety:
Wady:
Brak orientacji w terenie : -1
Maluch: -1
Nieśmiała: -1
Nadpobudliwa - 1 (głównie w walce, kiedy adrenalina skacze)
Ciekawski -1
Mściwy -1
Zalety:
Odważny +2
Asertywna: +2
Cierpliwa: +1
Empatia +1
Szczera +1
Odporny na niskie/wysokie temperatury +1

Ostatnio edytowany przez Melody (2015-10-21 14:14:07)

 

#2 2015-10-18 09:48:06

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Melody Uno

Punkty Akcji
~ 250
Klejnoty
10'000

Sloty
Na zaklęcia: 3 + Slot
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 2
Statystyki: 166
Magiczna energia: podstawa + caster

Zwerbowani:
brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simsony.pun.pl manga postacie www.szkolamic.pun.pl www.nowavestroia.pun.pl jak usunąć napis golf z klapy