Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-09-12 13:39:35

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Łucznictwo

Łucznictwo to umiejętność praktycznego posługiwania się łukiem(łuk to broń miotająca, która w połączeniu ze strzałami może ranić wrogów na dystans). Strzelanie z tej broni to bardzo trudna sztuka. Do tej czynności wymagane są obie ręce. Jedną (wyprostowaną) kładzie na majdanie (środkowej części drzewca, przeznaczonej do trzymania), natomiast drugą naciąga cięciwę. Druga dłoń podtrzymuje strzałę tak, żeby utrzymywała się się prostopadle do łuku. Proces naciągania strzały polega na naciąganiu cięciwy ze strzałą oraz odpychaniu drzewca, siła naciągu zależy od odległości celu, do którego strzelamy. Po dokładnym wycelowaniu należy puścić cięciwę i uwolnić strzałę, która wystrzeli. Jest to bardzo skomplikowany proces, ponieważ strzelec musi uwzględnić prędkość i kierunek wiatru, opadanie strzały oraz dokładną odległość. Ci, którzy chcą strzelać z łuku, muszą poświęcić się długiemu treningowi. Zaawansowani łucznicy potrafią wystrzelać strzałę co kilka sekund, co czyni ich naprawdę silnymi, dystansowymi przeciwnikami. Zazwyczaj są słabi w walce w zwarciu, więc przy tworzeniu formacji zajmują tylne miejsca.

Klasa: mag, exceed

Wymagania:
Umieszczenie w histori = można wziąć na start
Treningi z osobą, która posiada tą umiejętność oraz wyższy poziom = 8 postów
Treningi samotne = 13 postów


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kody na bicie w gta4 www.gp2010.pun.pl przyrządy do mierzenia temparatury jak ustawić statyczny adress ip na wii brumschweig