Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-11-03 18:14:20

 Tashiro

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Skąd: we mnie ten urok?
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 9
Punktów :   
Wiek: 17
Magia główna: Magia ognia (I)
Zręczność / Witalność: 22/18
Koncentracja / Szybkość: 17/19
Magiczna energia: 17 000

Tashiro Kubota

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Tashiro
Nazwisko: Kubota
Gildia: Fairy Tail
~Znak: Wewnętrzna część lewego przedramienia
Data urodzenia: X859
~Wiek: 17 lat
Orientacja: Biseksualny
Wzrost: 170cm
Waga: 59kg
Wygląd: Tashiru to przeciętnego wzrostu chłopak o średniej długości, brązowych włosach i jasnofioletowych oczach. Zazwyczaj nosi na sobie białą koszulkę z zielonymi plamami po lewej stronie, która dobrze kontrastuje z fioletowym szalikiem. Oprócz górnej partii ubioru, ma także czarne, dżinsowe spodnie i białe trampki. Na jego lewej ręce da się zauważyć biały tatuaż, jest on znakiem przynależności do gildii i znajduje się na wewnętrznej części przedramienia. Swoją broń, rodzinną pamiątkę – miecz Genji, jest to obusieczna broń z pofalowanym ostrzem, jego rękojeść można spokojnie trzymać zarówno w dwóch jak i w jednej ręce.
Charakter: Tashiro to zwyczajny chłopak, nie wyróżnia się zbytnio na tle innych. Jego zachowanie ściśle zależy od sytuacji i rozmówcy, więc nie można o nim za dużo powiedzieć. Zazwyczaj podróżuje w grupie, robi to ze względu na brak poczucia, orientacji. Nigdy nie mógł nigdzie znaleźć drogi, najczęściej pyta ludzi jak gdzie dojść, chociaż i to rzadko pomaga. Jednymi z nawet gorszych jego wad są fobia do pająków oraz uzależnienie od sake, zazwyczaj nosi z sobą butelkę tego alkoholu i popija łyczek co kilka godzin, pająki zaś… Cóż, wiele przedmiotów zostało zniszczonych ze względu na obecność na nich pająków. Na szczęście chłopak ma i zalety, jednymi z nich jest pewność siebie, która zazwyczaj w kombinacji ze skłonnością do mszczenia, często wprowadza go w kłopoty oraz niezwykła lojalność. Jego oddanie towarzyszom jest godne podziwu, nigdy nie zostawił nikogo samego na polu walki, a jego obietnica nigdy jeszcze nie została złamana. Tashiro nie lubi stać na uboczu, jeśli już to oznacza to… Oznacza to, że po prostu zamyślił się jak to ma w zwyczaju.
Historia:
Historia Tashiro nie jest niczym nadzwyczajnym… Urodził się on na obrzeżach Magnolii w królestwie Fiorre i wraz z rodzicami żył tam przez 17 lat. Jego ojciec był prostym rolnikiem, który stronił od walk, awantur i tego podobnych. Matka była natomiast jego zupełną opozycją, należała do Fairy Tail, używała magii podmiany i wykonywała wiele misji, które zawsze opowiadała swemu synowi, i choć jej wynagrodzenie mogło spokojnie utrzymać rodzinę, jej mąż nie porzucał pracy w roli. Magini nie często bywała w domu, zazwyczaj wracała tylko na weekendy, przez co ludzie mogli myśleć że miała słaby kontakt z synem, jednak tak nie było. Był on z nią niezwykle zżyty i każdego piątkowego wieczoru czekał, aż mam wróci do domu. W dniu czternastych urodzin, chłopiec dostał od niej rodzinny oręż – „Ten miecz nasza rodzina przekazuje sobie z pokolenia na pokolenie od milionów lat”, oczywiście przesadzała, ale wtedy dziecko nie zdawało sobie jeszcze z tego sprawy. Od tamtej pory Tashiro uczył posługiwać się dziwną bronią, liczył na to że w przyszłości również dołączy do Fairy Tail. Kilka miesięcy później umiał się już dobrze obsługiwać orężem, jednak nie zaprzestawał treningów i wkrótce odkrył u siebie talent do magii. W wieku 16 lat, młodzik rozpoczął naukę magii ognia, która wydawała mu się wtedy najpotężniejszą. Radził z nią sobie bardzo dobrze, po roku nauki zawarł umowę z matką, dotyczyła ona jego wstąpienia do gildii. Miał to zrobić po jej najbliższym powrocie z misji dziesięcioletniej. Gdy ta wróciła, następnego dnia postanowili iść by go zapisać, jednak w noc przed tym ważnym wydarzeniem, oboje jego rodziców zabiła kolonia pająków. Tashiro nie mógł przeboleć tej wiadomości, jego żałoba trwała 2 miesiące, po niej przystąpił do gildii i postanowił dorównać matce zarówno w magii jak i w fechtunku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna: Magia ognia
~Zaklęcia:
Płomienne cięcie
Znakomity bat
Ognisty Tajfun

Magia wspomagająca: -
~Zaklęcia:-

Zaklęcia nieprzypisane:
-

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe:
Umiejętności fabularne:

Zręczność: 22 (Główny)
~Predyspozycja: Uniki, Walka bronią białą
Witalność: 19
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 18
~Predyspozycja: Reakcja
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 22
~Dodatkowe ME:  11 000

Magiczna energia: 16 000

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: I
Klejnoty: 10 000
Ekwipunek:
- Butelka Sake.
- Miecz Genji - Jest to czarno-czerwony oręż, z lekko falistym ostrzem. Jego rękojeść jest wystarczająco duża by chwycić go zarówno dwoma jak i jedną ręką. Na początku ostrza znajdują się dwie ozdobne "osłody", a pod nimi wkuta jest niewielka czerwona lakryma. Cały miecz zrobiony jest ze stopu żelaza.
http://images.wikia.com/finalfantasy/images/archive/9/9a/20120525113758%21XIII-2_Genji_Bow_Weapon.png
(http://images.wikia.com/finalfantasy/im … Weapon.png - odnośnik, na czarnym tle czasem nie widać)
Reputacja: 50%
Wady i zalety:
- Negatywne:
- Brak orientacji w terenie (-2)
- Fobia (-1) (Pająki)
- Mściwy (-1)
- Niecierpliwy (-1)
- Uzależnienie (-1) (Sake)
- Marzyciel (-1)

+ Pozytywne
+ Charyzma (+1)
+ Dobra aparycja (+1)
+ Inteligencja (+1)
+ Pewny siebie (+2)
+ Lojalny (+2)

Ostatnio edytowany przez Tashiro (2013-11-03 22:24:08)

Offline

 

#2 2013-11-03 22:26:02

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Tashiro Kubota

Zaklęcia: 3
Statystyki: 100
Magiczna energia: 16'000 (5'000 + 11'000)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 0


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsofdeath65uni.pun.pl chip golf tdi 116 księga dobrej magi golf 5 jaki silnik wybrać zuzycie miesieczne lampy hps 400w