Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-28 17:30:54

Haru

http://oi43.tinypic.com/9ka5g7.jpg

31548732
Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 77
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Haru Shiromi
Wiek: 17
Partner/ka: Heteroseksualna
Magia główna: Magia Gwiezdnych Duchów
Umiejętności fabularne: Unision Raid
Zręczność / Witalność: 26/24
Koncentracja / Szybkość: 29/27
Magiczna energia: 21 500

Pokój nr. 202

Otwierając dębowe, solidne drzwi numer 202 czujesz już zapach pokoju. Pachnie lawendą, jak większość pomieszczeń w tym hotelu, lecz w pokoju jest inaczej. Woń jest bardziej intensywna, ale nie sprawia, że odczuwasz dyskomfort, dusisz się. Przekraczając próg zauważasz dwa małe okna, które sprawiają, że pokój jest lekko przyciemniony. Białe firanki nie ograniczały światła wpadającego do pokoju. Jeśli ktoś chciałby zasłonić okno może to zrobić dzięki długim, ciężkim, płóciennym zasłoną przywieszonym w fantazyjny sposób do karnisza. Całość konstrukcji okna wraz z karniszem sprawia wrażenie dzieła sztuki. Rzeźby, którą aż szkoda naruszyć.
Pod samym oknem stoi sosnowy stolik. Sprawia wrażenie lekkiego w konstrukcji. Delikatna konstrukcja nie wykluczała solidności drewna, który służył klienteli hotelu już bardzo długo. Dwie małe pufy obok stolika wykonane były z płótna o białej barwie. Zasiadając w tej miękkiej pufie miało się wrażenie, jakby pochłaniała nas toń oceanu. Niestety uczucie to było tylko chwilowe, i szybko mijało. Pod stolikiem znajdował się mały barek z dosłownie trzema butelkami. Ich zawartość była zawsze taka sama, lecz poznać ją można było dopiero w pełnym świetle.
Nieopodal stolika stała również sosnowa komoda. Ta była już masywna, monumentalna wręcz. Zdobienia wyciosane w drewnie przypominały głowy zwierząt. Uroczy obrazek, ale oczywiście nie dla wszystkich. Przykuwającym uwagę elementem były świeże kwiaty lawendy, stojące w kryształowym wazonie. To one wydawały ten intensywny zapach. Nad komodą, znajdowała się szeroka półka na książki. Znajdowało się tam parę pospolitych tytułów, i zazwyczaj wprawny czytelnik był już z nimi zaznajomiony.
Na przeciwległej ścianie znajdowało się łóżko z jasnego drewna z wielkim błękitnobiałym baldachimem. Wyglądało niezwykle monumentalnie, cudownie wręcz. Było czymś na tyle kunsztownym, że żal było na tym siadać a już co dopiero spać. Piękna, haftowana pościel ułożona była w tradycyjny sposób, a jej kolorystyka pasowała do reszty pokoju. Trzy wielkie poduszki wyglądały bardzo kusząco, i już nie jedną osobę skusiły na małą drzemkę.
Całość pokoju wyglądała bardzo elegancko, dlatego też miło się w nim mieszkało. Niejeden podróżnik z pewnością przedłużając pobyt w tym miejscu miał na względzie tą funkcjonalność ale jednocześnie wytworny i szykowny wystrój.

Ostatnio edytowany przez Haru (2013-10-28 17:34:15)

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
emulator symbian przenoszenie sposobem matczynym kody do gta liberty city Show up logowanie www.narutoiprzyjaciele.pun.pl