Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-26 21:24:39

 Hokou

Mag niezrzeszony

11709944
Skąd: Konoha
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 191
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hokou Tentora Uchiha
Wiek: 18
Magia główna: Katon
Umiejętności bojowe: Manipulacja ogniem
Magiczna energia: 15k
WWW

Hokou

☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁
  Personalne

Imię: Hokou Tentora
Nazwisko:  Uchiha
Data urodzenia: 12.12. X868 
~Wiek: 18

Gildia: RavenTail
~Znak:  Ramie
Grupa: Saikopasu (Założyciel)
~Znak:  Maska ( Anioł płaczący krwią )

Orientacja: Hetero
Wzrost: 192
Waga: 65

Wygląd:


Hokou to wysoki mężczyzna. Nosi on  kruczoczarne, długie włosy sięgające aż do ramion. Jego twarz zakrywa maska , na której została wyrzeźbiona podobizna wilka . Rysy twarzy skryte pod maską są ostre . Głównym powodem wkładania maski jest ukrycie jego  czerwono-czarnych oczu . Hokou zakłada na siebie czarny płaszcz spowity czerwonymi chmurami .Wewnętrzna strona płaszczu jest całkowicie biała z napisem  " Wzrok " . Płaszcz można nosić po obydwu stronach , lecz jednak ulubioną jest czarna   . Pod płaszczem znajduje się luźna ciemna koszulka , na plecach  której zostało wyszyte biało-czerwone herb klanu . Jego szyje często zakrywa kołnierz płaszczu , lecz jest ona normalna . Jego tors nie wyróżnia się ponad normę wagową , lecz jego ciało jest dość umięśnione . Hokou ma zawsze przy sobie wisiorek z małym niebieskim kamyczkiem w kształcie słońca z 12 promykami .   


Charakter: 


Charakter młodego Uchiha jest bardzo związany z przeżyciami z przeszłości . To właśnie one zmieniły go drastycznie . Jego podejście do życia uległo zmianie . Stał się małomówny i nieśmiały . Ma pragnienie zemsty na tych , którzy krzywdzą jego bliskich , o których zresztą zawsze jest zazdrosny  . Zazwyczaj poznaje charaktery ludzi w nietypowy sposób . Jest bardzo ciekawski , lubi usiąść tam gdzie będzie go trudno zauważyć , po czym obserwuje . Jego przeszłość nauczyła go życia , przez co jest spostrzegawczy i ma niezwykłą pamięć . Pomimo dziwnego zachowania jego główną drogą życiową jest bronić swoich towarzyszy .           


Historia: 


Jako mały chłopiec otoczony był szczęściem i miłością . Mieszkał w odległych krainach od Magnolii. Członkowie jego rodziny w krwi posiadali żywioł ognia , z tego powodu także Hokou zaczął w młodym wieku swój trening, lecz nie bral go na poważnie . Bawił się ogniem z ognisk , nie potrafił sam z siebie nic wykrzesić  . Cały swój czas spędzał ze znajomymi i przyjaciółmi . Mając 14 lat na jego wioskę napadli bandyci , w tym momencie nie było go w niej . Został wysłany , aby zapolować i przynieść kilka skór potrzebnych jego rodzinie .Po jego powrocie wioska stała już w płomieniach , nie pozostało tam nikogo . Na ten widok do jego serca zstąpiła ciemność , nie mogąc wytrzymać zaczął zbierać ekwipunek . Najbardziej jednak szukał ciała jego ukochanej . Miał Nadzieje , że zdołała przeżyć . Jednak po chwili jego marzenia zostały rozwiane . Obok Swojego domu zauważa ciała rodziców ,oraz Junihoshi. Na chwile zamarł w bezruchu , po czym opadł na kolana , zaczął iść na czworakach do jej ciała . Jej wisiorek - niebieskie słońce z dwunastoma promieniami - wziął ze sobą , na znak jego szczęśliwej przeszłości , po czym spalił jej ciało i odszedł . Błąkając się po świecie myślał co zrobi ze swoim życiem . Przypominając sobie o jego klanowym talencie władania ogniem postanowił trenować magię . Przez rok ćwiczył samodzielnie na odludziu . Jego umiejętności poprawiły się . Postanowił , że powinien znaleźć sobie nauczyciela . Wyruszył na wyprawę na północ . Po kilkunastu dniach drogi odnalazł małe miasteczko . Rezydowali tam dwaj magowie : Rufus i Reciro . Byli oni uzdolnionymi magami piorunów . Na jego szczęście  posiadali oni księgi o rożnych typach magii . Hokou spędził tam 3 miesiące na nauce . Chciał teraz za wszelką cenę znaleźć sobie miejsce bytu i nauczenia się nowych zdolności. Magowie poradzili mu znaleźć sobie znajomych w gildiach Magnolii oraz wskazali mu kierunek w którym ma odbyć daleką podróż .
Hokou niezwłocznie wyruszył . W połowie drogi do Magnolii trafił do przedziwnego lasu , w którym drzewa miały białą korę i kwiaty. Postanowił odpocząć . Kiedy szukał sobie miejsca noclegu zauważył wspaniałe jezioro , obok której znajdowała się jaskinia . Zciemniało się już . Hokou wkroczył do jaskini i rozpalił ogień na zebranym po drodze chruście . Trzymając ogień w swojej lewej ręce zaczął rozglądać się głębi jaskini . Po paru zakrętach ujrzał coś niebywałego . Był to jeden z potworów - srebrny wilk . Nagle obudzony potknięciem sie Tentory o kamień zaczął na niego biec .Hokou w obawie podpalił wilka , lecz nie była to zbyt dobra taktyka . Wilk  wpadł w szał , i jak wielki płomień zaczął biec w stronę Uchiha . Ledwo do udało mu się zrobić unik , poczuł jak ciepło muska go po rękach . Nie myśląc złapał dość ostry kawał kija i przebił wilka . Kiedy zauważył , ze wilk leży bez ruchu podszedł i przychylił się . Wtedy na wpół-martwe oczy otworzyły się . Hokou poczuł ból w jego oczach i zemdlał . Kiedy obudził się , ciała wilka już nie było . Hokou przechodząc obok jeziora zamarł . Kiedy zauważył w odbiciu wody swoje oczy podbiegł i uszczypnął się . Czuł , że oczy mają moc , lecz nie mógł jeszcze ich opanować . Jego ogień przybrał czarny kolor , lecz nie zmieniało to niczego innego . Hokou zapamiętał dokładnie to miejsce . Wiedział , ze wróci tu kiedyś , aby wytrenować oczy . Przechodząc przez kolejne miasteczka na trasie do Magnolii , zostawał źle traktowany przez swoje czarno-czerwone oczy . Miał dość , obiecał sobie nie pokazywać oczu innym . Przechodząc przez miasto Kunado zauważył sklepikarza . Znajdowała się tam biała maska z czerwoną ikoną wilka . Po kilku dniach dotarł do wymarzonego celu , gdzie zaczął szukać znaku gildii . Musiał nauczyć się magii , aby  odnaleźć i pokonać ludzi którzy zniszczyli jego marzenia . Po pewnym czasie doszły go słuchy o gildii w której jego żądze mogą się spełnić. Była to Raven Tail.     ☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁
  Magie i zaklęcia

Magia główna: Ogień III
Kolor: Czarny
Zaklęcia:
Ognisty deszcz
Znakomity Bat
Ognisty Pocisk


Zaklęcia nieprzypisane:

☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁
  Zdolności

Zręczność (Skradanie się):    15

Witalność (Kondycja ) :  10

Koncentracja (Reakcja , Wyostrzone zmysły):  50

Szybkość (Ucieczka):  15

Caster:   18

Umiejętności bojowe: Manipulacja Ogniem

Umiejętności fabularne:

Magiczna energia: 15k ( 6k + 9k caster)   

☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁☁
  Dodatkowe

Poziom: II
Klejnoty: 51.500 klejnotów   
Ekwipunek:


-Eliksir energii

- Niebieski wisiorek w kształcie słońca z 12 łezkami (promykami)  - Pamiątka z czasów młodzieńczych , dawana jako znak miłości drugiej osobie w klanie Uchiha. W centrum wisiorka znajduje się mały niebieski klejnot . Ten wisiorek noszony jest  przez Hokou

-Wisiorek składający się z trzech czarnych łezek - Zabrany w karczmie kruków nie do końca znanemu martwemu magowi . Takiego typu naszyjniki z łezkami są produkowane przez Uchiha, dla tego odruchowo został zabrany przez Hokou .  Czarny naszyjnik z trzech łezek oznacza wygnańca klanu.


Reputacja: 50%

Wady i zalety:
Ciekawski          ( -1 ) 
Małomówny          ( -1 )
Nachalny           ( -1 )
Zazdrosny          ( -1 )
Mściwy             ( -2 )
Przebiegły         ( -2 )
Sadysta            ( -1 )
Zazdrosny          ( -1 )
_____________________
Cierpliwy          ( +1 )
Dobra pamięć       ( +2 )
Empatia            ( +1 )
Opiekuńczy         ( +1 )
Spostrzegawczy     ( +2 ) 
Inteligencja       ( +2 )
Odporny wys. temp. ( +1 )

Ostatnio edytowany przez Hokou (2013-10-27 20:53:48)


http://oi39.tinypic.com/30k7pr7.jpg
http://oi42.tinypic.com/29f7am9.jpg

Offline

 

#2 2013-10-27 11:22:25

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Hokou

Zaklęcia: 3
Statystyki: 108
Magiczna energia: 6'000 (6'000 + caster)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 1


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zaznaczenie podstawa słowotwórcza Losowanie Pokemona tlen dla chorego gdzie kupic pokemon crystal poradnik www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl