Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-26 20:33:56

Alice

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 2
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alice Sato
Wiek: 16 lat
Partner/ka: Hetero
Magia główna: Magia Piasku
Zręczność / Witalność: 25/21
Koncentracja / Szybkość: 25/25
Magiczna energia: 8'250

Alice

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Alice
Nazwisko: Sato
Gildia: Raven Tail
~Znak: Na prawym przedramieniu, znak jest koloru czarnego.
Data urodzenia: 12 września 869
~Wiek: 16 lat
Orientacja: Hetero
Wzrost: 165cm
Waga: 50kg
Wygląd: Alice to dziewczyna o długich blond włosach, które zwykle nosi rozpuszczone. Chodzi ubrana w białą koszulkę z krótkim rękawem i dość luźne spodnie jeans'owe. Skarpetki na nogach ma różne, ale zwykle da się zauważyć, że są one koloru żółtego, lub czerwonego, na skarpetach ma buty. Zwykłe trampki o białym kolorze. Nie nosi biżuterii oprócz wisiorka na szyi, który oznacza miłość [dla wtajemniczonych ten wisiorek to znaczek taki jak Gaara na czole]. Kolor oczu ma niebieskie, wręcz błękitne przypominające kolor morza, zaś same paczajki są dość duże. Ma szczupłą sylwetkę i nie jest zbyt wysoka, wygląda jak normalna dziewczyna i nie rzuca się zbytnio w oczy.
Charakter: Alice jest straszną marzycielką, ale nie odlatuje w ciągu walki. Często zastanawia się jak to jest być chmurą i ogólnie sobie gdyba na temat sensu życia, właściwie w każdej wolnej chwili to robi. Jest strasznie niecierpliwa i zwykle się nie guzdrze, nie lubi na nikogo czekać, więc jest też oczywiście bardzo punktualna. Jest również strasznie ciekawska i nie lubi kiedy czegoś nie wie, przez co czasem potrafi być nachalna, ale czasem odczuwa na sobie to, że wie za dużo, do tego wszystkiego jest strasznie zazdrosna czy to o przyjaciół, czy o miłość, czy nawet rodzinę, nie ma znaczenia. Nie lubi kiedy ktoś bliski jej znajduje sobie nowych przyjaciół, bo boi się, że go straci. Za to rekompensuje sobie tym, że jest opiekuńcza i umie wysłuchać towarzyszy, oraz postawić się na ich miejscu dzięki potrafi świetnie pocieszać. Ma bardzo dobrą pamięć co idzie w parze z jej ciekawością. Nienawidzi kiedy ktoś dla niej ważny odstawia ją na bok, albo trzyma dystans i zrobi wszystko, aby się do niego zbliżyć.
Historia: Urodziła się w biednej rodzinie, w której od wielu pokoleń we krwi płynie Magia Piasku i to nie zmieniło się w niej. Często musiała pracować w młodym wieku, przez co wyrobiła sobie punktualność, ale była strasznie niecierpliwa więc nie dawała sobie rady z zadaniami, które wymagały czekania. Wkrótce jej rodzice umarli, a ona została sama. Została przygarnięta przez inną rodzinę pewnego dnia, kiedy żebrała na ulicy. Zaprzyjaźniła się szybko z ich pozostałą dwójką dzieci. Nie byli oni z tego państwa, niedawno się przeprowadzili więc i nietypowe mieli imiona. Byli to Isabelle i Alexander, ale wszyscy mówili na niego Alec [czyt. Alek]. Poznała też wielu innych przyjaciół, ale... pewnego dnia... wszyscy się od niej odwrócili, gdyż do miasta przyjechał jakiś nowy chłopak, o imieniu Sebastian. Wszyscy go lubili, oprócz Alice. Już nikt nie miał dla niej czasu i była sama, nawet jej rodzeństwo, widywali się tylko w domu, ale i tak rzadko się tam pokazywali. Nawet jej rodzice polubili Sebastiana, więc czuła się sama i nie chciała więcej dopuścić do utraty bliskich przyjaciół. Pewnego dnia miała dość, znów pokłóciła się z rodziną i przyjaciółmi i postanowiła ich wszystkich opuścić, na pożegnanie od wszystkich dostała wisiorek z medalikiem, który oznaczał miłość. Tułała się długi czas po świecie i często musiała ciągle dorabiać sobie żeby mieć co jeść. Nigdy już nie skontaktowała się ze swoją starą rodziną... w wieku 16 lat, czyli niedawno dołączyła do gildii Raven Tail.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna: Magia Piasku
~Zaklęcia:
- Piaskowe Cięcie
- Piaskowy Taniec
- Piaskowa Ściana


Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe:
Umiejętności fabularne:

Zręczność: 25
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 21
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 25
~Predyspozycja: Siła Duszy
Szybkość: 25
~Predyspozycja: Ucieczka
Caster: 4
~Dodatkowe ME: 1'000

Magiczna energia: 5'000 + 1'000 (Caster) + 1'250 (Siła Duszy)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: I
Klejnoty: 10'000
Ekwipunek:
Reputacja: 50%
Wady i zalety:

Wady:
~ Ciekawska - 1
~ Marzycielka - 1
~ Niecierpliwa - 1
~ Zazdrosna - 1
~ Nachalna - 1

Zalety:
~ Dobra pamięć +2
~ Empatyczna +1
~ Opiekuńcza + 1
~ Punktualna + 1

Ostatnio edytowany przez Alice (2013-10-26 21:09:25)

Offline

 

#2 2013-10-26 21:31:54

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Alice

Zaklęcia: 3
Statystyki: 100
Magiczna energia: 8'250 (5'000 + 2'000)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 0


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
benzer yankee 50 opinie najlpsze pociski Zaznaczenie podstawa słowotwórcza pokemon crystal poradnik wilk zając