Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-22 21:39:58

 Aphrodite

http://i.imgur.com/ZwhIflU.png

4994650
Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 345
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Afrodyta
Wiek: ok 24 lat
Partner/ka: Biseksualna
Magia główna: Przejęcie Demona
Umiejętności bojowe: Magia bez mag. kręgu
Zręczność / Witalność: 50/40
Koncentracja / Szybkość: 45/40
Magiczna energia: 28'500 ME

Koneko Yatuzaru

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Still
Nazwisko: You
Gildia: Dont
~Znak: - know?
Data urodzenia: 23 listopada X869
~Wiek: 16
Orientacja: Bi
Wzrost: 142 cm
Waga: 41 kg

Wygląd: Koneko jest drobną jak na swój wiek niską (niecałe 140cm bez jednego cala) osobą o charakterystycznych czystych, białych włosach. Na przedzie, jej włosy przechodzą koło jej ramion w dwa dłuższe pasma, a pomiędzy nimi jest rozczapierzona krótka grzywka. Z tyłu natomiast, włosy są równo przycięte. Po obu stronach głowy (prawa lewa) przypięte do włosów ma czarne klipsy w kształcie głowy kota. Małe uszy najczęściej zasłaniają wyżej opisane włosy.
Jak na małą twarz dziewczyny, posiada ona duże, barwy piwnej, oczy z wyrazistą linią rzęs. Do kompletu dołącza mały zgrabny nosek. Ostatnim ważniejszym elementem głowy stanowią małe usta, na których dosyć rzadko widnieje uśmiech.
Przechodząc do stroju w jakim Koneko najczęściej widać, zaczyna się od brązowych, zamszowych butów. Dalej widzimy długie ciemne skarpety. Dalsza część nogi jest odsłonięta, aż do krótkiej plisowanej spódnicy z postrzępioną białą koronką. Idąc dalej dobrniemy do wstążki wiązanej z przodu do białej bluzki z mankietami przez pętlę. Ostatnim widocznym elementem jest nie pełny gorset z kieszeniami. Dodatkiem chodź już nie tak często spotykanym są skórzane rękawiczki z odsłoniętymi palcami - używane najczęściej w pojedynkach.

Charakter: Dziewczyna ma zimną osobowość. Nie okazuje żadnych uczuć ani emocji. Mówi mało i krótkim zdaniami, jest spokojna i cicha. Unika wręcz kontaktów z innymi (tylko ze względu na swoją nieśmiałość). Koneko wydaje się być odcięta od społeczeństwa, lecz na swój sposób jest to urocze. Bywa też bardzo surowa dla swoich kompanów, choć darzy ich zresztą dużą troską. Zwłaszcza wtedy, gdy mają jakieś kłopoty i zawsze wyraża chęć pomagania im. (Przy bliższym kontakcie). Krótko mówiąc postać o takim charakterze musi się "oswoić" z nowym znajomym. Może kiedyś w przyszłości dziewczyna otworzy się na świat? Kiedyś zawita uśmiech na jej twarzy...?
Koneko ma również lekką obsesję na punkcie swojego wyglądu i wścieka się, kiedy ludzie mówią o niej, że jest zbyt mała, albo wyrażają uwagi na temat jej nierozwiniętego ciała. Ludzie bywają okropni. Jakby mogła coś na to poradzić... Charakterystyczne jest również to, że ma ona nienasycony apetyt i niemal zawsze coś je. Drugą rzeczą od której wręcz dziewczyna jest uzależniona to koty.

Historia: Koneko przyszła na świat 23 listopada jako Shirone, rzadkiego gatunku nekomata (mag ze specyficznymi umiejętnościami. Charakteryzuje go kocie cechy m.in. uszy czy ogon) w 4-ro osobowej rodzinie. Była drugą, a zarazem ostatnią z córek państwa Yatuzaru. Życie toczyło się swoim tempem, aż do pewnego incydentu, w którym zginęli rodzice dziewczynek. Wtedy zadania opieki nad Koneko podjęła się jej starsza siostra. Zadanie to łatwe nie było, przerosło wręcz młodą dziewczynę. Niebawem siostry znalazły się pod opieką rodziny zastępczej. Tam Koneko osiągnęła 15 lat. Może nie był to najlepszy okres w życiu dziewczyny. W świetle innych wypadała blado. Była wyśmiewana przez inne osoby w jej wieku. W raz z ukończeniem 16 roku życia, w dziewczynie ujawniły się jej naturalne moce, kontroli materii. Kilka dni po opanowaniu zaklęć dziewczyna w noc opuściła "rodzinne strony". Jedynie co ze sobą zabrała to pluszową maskotkę - białego kota, którą jest pierwszą rzeczą jaką zapamiętała w swoim życiu.
I tak dziewczyna została sama jak palec. Od roku szuka nowego powołania. Żelazo, bo tą materią aktualnie się posługuje nie ułatwia jej sprawy. Jedno jest pewne, świat jest ogromny, a Koneko... niekoniecznie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna: Kontrola pierwiastków ( I ) [ żelazo + potas]
~Zaklęcia:
-Manipulacja Kształtem 2'000/4'000 ME
-Manipulacja Właściwościami 1'500 ME
-Kontrola żywym pierwiastkiem 2'500/- ME

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe:
-Nadludzka Siła
Umiejętności fabularne:
-Transformacja

Zręczność: 25
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 25
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 45
~Predyspozycja: Reakcja, Siła duszy
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 20
~Dodatkowe ME: 10'000

Magiczna energia: 7'000+10'000+1'750=18'750

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: II
Klejnoty: 19'000
Ekwipunek: Pluszowy kot
Reputacja: 50%
Wady i zalety:
-Maluch ( I )
-Małomówna ( I )
-Narcyzm ( I )
-Nieśmiała ( I )
-Uzależnienie ( I ) kotki
+Cierpliwa ( I )
+Lojalna ( II )
+Odwaga ( II )


KP || Movie

http://i.imgur.com/wsx9mgM.png
Because "Life is Strange" ||Main Theme

Battle Theme || Metzil Game || A&L <3

Offline

 

#2 2013-10-23 21:36:25

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Koneko Yatuzaru

Zaklęcia: 3
Statystyki: 155
Magiczna energia: 7'000 (7'000 + caster) [18'750]
Umiejętności bojowe: 1
Umiejętności fabularne: 1


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak wprowadzic karte gry do top eleven balram death spirit soram próba moonowa sojuszu fryzura pruska www.angelsofdeath65uni.pun.pl