Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-22 14:24:18

 Inori

Mag niezrzeszony

7284192
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 86
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Inori Airashii
Wiek: Dwadzieścia lat
Partner/ka: Heteroseksualna
Magia główna: Magia muzyki
Zręczność / Witalność: 20/10
Koncentracja / Szybkość: 30/20
Magiczna energia: 16'250

Inori Airashii


http://i39.tinypic.com/339hd3q.pngImię: Inori
Nazwisko: Airashii
Gildia:
~Znak: Blado różowy na zewnętrznej stronie prawego uda
Data urodzenia: 14 XI 866
~Wiek: 20 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Wzrost: 155 cm
Waga: 40 kg

Wygląd: Cechą charakterystyczną tej kruchej osóbki jest z pewnością jej wzrost, gdyż mierzy zaledwie 155 centymetrów co z czasem stało się to jej czułym punktem. Posiada smukłą, dziewczęcą sylwetkę, którą stara się podkreślać dopasowanymi strojami jednocześnie starając się nie być wyzywającą, nie interesują ją tego rodzaju atrakcje. Jasna, alabastrowa karnacja przywodzi na myśl drogą porcelanową lalkę, a duże błękitne oczy otoczone wachlarzem ciemnych i gęstych rzęs idealnie współgrają z jej małą buzią, delikatnymi rysami twarzy oraz małymi, ale kształtnymi ustami tworząc spójny obraz całkiem uroczej damy. Dopełnieniem są długie włosy odcieniami wpadające w kolor płatków wiśni, które niesfornie opadają na jej ramiona by skończyć się  lekkimi falami dopiero za udami dziewczyny. Przez ich długość Inori dość często musi związywać je w  koki, warkocze czy też inne umyślne fryzury by opanować ich dziką chęć swobody.
Co do stroju ciężko jest opisać główny, gdyż mamy do czynienia z kobietą, ot co! Z pewnością gustuje w jasnych, pastelowych barwach, ale nie widzi przeszkody by ubrać coś ciemniejszego gdy tylko najdzie ją na to ochotę. Garderobę jak z pewnością większość przedstawicielek płci żeńskiej ma dość sporą więc nie szczędzi sobie... choć można zauważyć jej zamiłowanie w stronę wstążek...

Charakter: Otwarta i pogodna dziewczyna, która zawsze stara się odnaleźć w każdej sytuacji pozytywy, obojętnie jak źle by to nie wyglądało. Można pokusić się o określenie jej naiwną gąską, ale tylko dlatego, iż wierzy w dobre intencje ludzi, którym najczęściej nie powinna poświęcić ani krzty uwagi. Nie klasyfikuje jej to do głupich osób, wręcz przeciwnie. Potrafi wyciągnąć wnioski z własnych jak i czyiś błędów, jest spostrzegawcza oraz oczytana. Większość swojego dzieciństwa spędziła w bibliotece stąd posiada dużą wiedzę teoretyczną, jednakże przypłaconą zabawą z rówieśnikami. Nigdy nie żałowała tych lat otoczona tomiszczami wraz ze swoją matką, która poświęcała jej każdą wolną chwilę by nauczyć swoją córkę wszystkiego co sama wiedziała.
Inori jest dość nieśmiała w kontaktach z nowo poznanymi osobami. Nie zmienia to faktu, że zawsze stara się być miła i pomocna. Nie boi się powiedzieć prawdy komuś prosto w twarz, obojętnie jak okrutna by nie była, gdyż uważa, że szacunek do innej osoby i szczerość do samej Siebie są warte kilku gorzkich słów.
Kolejną dość charakterystycznym elementem osobowości jasnowłosej jest fakt, że przenigdy w świecie nie powinna być sama puszczana w miejsce, którego nie zna. Z niebywałą łatwością potrafiła zgubić się w drodze do domu więc jedynie wyobraźni pozostaje co potrafi uczynić z mapą w dłoniach, gdyż dojście na miejsce nie zalicza się jako mało możliwa odpowiedź. By tego jeszcze było mało zdarza jej się chodzić z głową w chmurach co przypłaciła już twardym spotkaniem z wieloma rzeczami jak i osobami. Nie mając wtedy nic na swoje usprawiedliwienie najczęściej śmieje się nerwowo chcąc zatuszować tym swoje zażenowanie zaistniałą sytuacją. By jednak nie mówić o samych jej słabych stronach trzeba wspomnieć, że jest obdarzona dość sporą ilością szczęścia... Ostatecznie w innym wypadku nie dożyłaby nawet osiemnastu wiosen. Jest lojalna wobec przyjaciół, których traktuje jak własną rodzinę i nigdy nie pozwoli by ktokolwiek skrzywdził ukochane jej osoby. Gotowa jest poświęcić wiele by bronić ich honoru bądź zapewnić im bezpieczeństwo choć z natury stroni od wszelkich bijatyk, czy to słownych czy fizycznych. Dodatkowo posiada przepiękny głos oraz potrafi grać na wielu instrumentach czym uprzyjemnia sobie wolne chwile.
Małą anegdotką jest fakt, że uwielbia wszystko co jest słodkie, a już w szczególności uwielbia koty. 

Historia: Jeśli można byłoby określić życie Inori aż do aktualnego punktu wyjścia jednym słowem byłoby to z pewnością: zwyczajne. Nie przeżyła żadnych tragedii, które odcisnęłyby trwały ślad na jej psychice, nie była rozpieszczana niczym księżniczka, której egoistyczne zachcianki były stawiane na pierwszym miejscu, nie przeżywała również katorg podczas treningów tylko dla zaspokojenia swojej bądź czyiś chorej ambicji. Nie. Może dzięki temu wyrosła na wyrozumiała i uczciwą młodą damę, która kierowała się własnym systemem wartości przekładając dobro rodziny oraz przyjaciół nad Swoje własne i z uśmiechem na ustach poświęciła się nauce takiego, a nie innego rodzaju magii.
Urodziła się chłodnej, naprawdę urokliwej listopadowej nocy kochającemu się młodemu małżeństwu. Mimo, iż był to środek miesiąca za oknem pojawiały się powoli pierwsze, puchate płatki śniegu, gdy  wyczerpana kobieta leżąc w łóżku tuliła kruche, różowawe zawiniątko do siebie. Skóra dziecka była tak delikatna, że z łatwością prześwitywały przez nie naczynia krwionośne, a duże błękitne oczy prawie od razu otworzyły się chcąc zbadać świat, na który przyszło jej wyjść. Była największym pragnieniem małżeństwa, pierwszym dzieckiem.
Kobieta miała na imię Himeko i była o trzy lata starsza od swojego ukochanego, Akihisy. Oboje przejawiali talenty magiczne, jednakże mężczyzna zdecydował się poświęcić do reszty literaturze i wybrał dochodowy rodzinny interes podczas gdy jego żona korzystając ze swoich zdolności magicznych pracowała w szpitalu.  Można ująć, że pomoc bliźnim była dla niej priorytetem i przekładała ją czasem nawet nad własną rodzinę. Sama pochodziła z zamożnego rodu, była dobrze wyedukowana dlatego od najmłodszych lat kształciła swoją córkę  przekazując jej całą wiedzę, którą wyniosła z domu w tym również ogromne zamiłowanie do muzyki. Zresztą, mała była w tym kierunku bardzo utalentowana co umożliwiło jej naukę takiego, a nie innego rodzaju magii z ogromną łatwością i zarazem przyjemnością. Bo chyba nie można nazwać czegoś większym szczęściem jak robienie tego co się kocha?
Mijały spokojne lata, a dziecko rosło jak na drożdżach otoczone miłością rodziców i serdecznością mieszkańców. Inori jednakże przejawiała większą chęć do spędzania czasu samotnie otoczona książkami. Jako dziecko była bardzo nieśmiała i najzwyczajniej w świecie bała się przebywać wśród rówieśników, choć nie stroniła od towarzystwa starszych osób chętnie pomagając im. Powoli z wiekiem przełamywała jednak swój irracjonalny lęk zaczynając na izbie dziecięcej gdzie pomagała Himeko jednocześnie doskonaląc swoją magie.
Mimo wszystko w każdej wolnej chwili można było ją znaleźć w ogromnej bibliotece jej dziadka studiującą kolejne książki, bądź też w sali muzycznej grającej na jednym z wielu instrumentów.
Po pewnym czasie i tego było jej mało. Wiedziała, że jej matka nauczyła ją wszystkiego co tylko mogła, a resztę musiała poznać już sama. Musiała, nie, chciała sobie samej udowodnić, że jest w stanie stać się silniejsza o własnych siłach. Na tym jej pragnienia się nie kończyły. Nie była na tyle zadufana w sobie by chcieć jedynie posiadać moc zdolną obronić ją i jej bliskich. W planach jasnowłosej damy było zdobycie przyjaciół. Osoby, którym mogłaby zaufać i którzy pokładaliby w niej samej zaufanie. Chciała pożegnać się ze swoją dawną, nieśmiałą osobowością na stałe i po raz pierwszy samej wyciągnąć do kogoś dłoń. Nie ukrywała również małego, płonącego pragnienia przygody!
Wraz z nastaniem lata X886 pożegnała swoich pacjentów, mieszkańców małej mieściny, w której spędziła całe swoje życie oraz rodziców obiecując, że odwiedzi ich gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Zabrała najpotrzebniejsze rzeczy w tym ukochane skrzypce i wyruszyła przed Siebie w poszukiwani miejsca, w którym mogłaby ziścić wszystkie swoje pragnienia - Gildii.


http://i41.tinypic.com/2exnitw.pngMagia główna: Magia Muzyki
~Zaklęcia:
-Chiyu
-Raien
-Aigo

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia: -

Zaklęcia nieprzypisane:


http://i44.tinypic.com/qo6on8.png
Umiejętności bojowe: -
Umiejętności fabularne: -

Zręczność: 20
~Predyspozycja:  Uniki
Witalność: 10
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 30
~Predyspozycja:  Reakcja; Siła duszy
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 20
~Dodatkowe ME: 10'000

Magiczna energia: 16'250

http://i40.tinypic.com/1zird3.png
Poziom: I
Klejnoty: 10'000
Ekwipunek:
Skrzypce - Dziewczyna pieszczotliwie nazywa je "Vivaldi". Dźwięk instrumentu jest niezwykle czysty i pobudzający zmysły. Wyglądem może nie odbiegać zbytnio od podstawowych modeli, jednakże jest to naprawdę przepiękny instrument wykonany z najwyższą starannością z drewna orzechowego. Pudło rezonansowe ma piękny kształt oraz posiada tzw "efy" - ozdobne, ale pełniące również funkcję wydobywającą dźwięk wycięte w pudle wzory.

Reputacja: 50%
Wady i zalety:
Brak orientacji w terenie (-2) ; Delikatna (-1) ; Fobia (-1) Achluofobia ; Maluch (-1) ; Marzyciel (-1) ; Naiwny (-2) ;

Dobra aparycja (+1) ; Inteligencja (+2) ; Lojalny (+2) ; Szczęściarz (+2) ; Piękny głos (+1)
Edit: 1 zmiana 22 X

Ostatnio edytowany przez Inori (2013-10-22 14:30:46)

Offline

 

#2 2013-10-22 14:31:21

 Tomiji

http://i.imgur.com/3INhtpd.png

34016860
Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 100000031
Punktów :   14 

Re: Inori Airashii

Zaklęcia: 3
Statystyki: 100
Magiczna energia: xxx (5'000 + 10'000 +1'250)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 0


http://fairy-tail-pbf.pun.pl/_fora/fairy-tail-pbf/gallery/2_1464021165.png

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
co muwi o włuczykiju muminek www.smka.pun.pl nathaniel poznań kilka słów o sobie po angielsku jak brzmiałoby twoje imię po japońsku