Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-11-12 17:40:44

 Violette Aguari

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-11-10
Posty: 37
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Violette Amelia Aguari
Wiek: 16
Partner/ka: hetero ;-;
Magia główna: Solidny Rękopis

Violette Amelia Aguari

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Personalne

Imię: Violette Amelia
Nazwisko: Aguari
Gildia: Fairy Tail
~Znak: umiejscowiony wewnątrz prawego uda, koloru fioletowego
Data urodzenia: 01-01-X870
~Wiek: 16 lat
Orientacja: Heteroseksualna
Wzrost: 158 cm
Waga: 51 kg
Historia: Gerarda Aguariego znali wszyscy, jednak bynajmniej nie dlatego, że pochodził on ze starego rodu, który w swoim czasie był symbolem chwały i zaszczytu. Nie dlatego również, że jako członek wielkiej gildii Fairy Tail, uchodził za jej chlubę i w pijańskich pieśniach wyśpiewywano jego imię. O tym wszystkim dawno już zapomniano. Gerard Aguari przeszedł do historii jako drobny złodziejaszek, pijaczyna i narwaniec, którego nie trudno było spotkać w jakiejś spelunie, gdzie przepijał swoje przegrane życie. Stoczył się tak tuż po tym, jak jego małżonkę, Amelię, zabrała mu choroba. Mężczyzna nie potrafił poradzić sobie z jej stratą. Była dla niego całym światem, gdy jej zabrakło, nie miał ochoty na nic. Wyrzucono go z gildii za kradzieże, rozpił się i przepiwszy cały swój majątek, popadł w ruinę i zhańbił się do reszty. Ze starego życia zostało mu już tylko jedno - córka. Violette Amelia Aguari.
Violette od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie magią. Miała również niewątpliwe zdolności do nauki zaklęć i przyswajania wszystkiego, co się z nią wiązało. Póki jej matka żyła, dziewczynka żyła skromnie, ale w dostatku, otoczona miłością i opieką najbliższych. W jej domu nigdy nie brakowało książek, które dziewczyna wręcz pożerała, sycąc swój głód wiedzy. Spędzała dnie na nauce i praktyce pod czujnym okiem ojca, który wtedy jeszcze liczył się w gildii. Widząc jej entuzjazm, zawarł z córką umowę - gdy skończy 16 lat, wstąpi do Fairy Tail i w tejże gildii dojrzeje i wyrośnie na wspaniałego maga. Niestety, sielskie lata prędzej czy później musiały się skończyć. Osłabiona chorobą płuc Amelia zmarła, a Gerard popadł w szał. Jego rozpacz zmieniła się w depresję, która pochłonęła nie tylko jego środki do życia, ale i całą duszę. Sprzedał z domu wszystko, co mógł, ale nie tknął niczego, czego używała Violette. Pomimo opłakanego stanu, w jakim się znalazł, Gerard nie zapomniał o swoim honorze. Poprzysiągł sobie, że wychowa córkę tak, żeby niczego jej nie zabrakło i nigdy nie musiała chodzić smutna. Ale Violette była bystra. Widziała spojrzenia, jakimi obrzucano ją na ulicy, pochylające się ku sobie głowy, gdy przechodziła, słyszała opinie o swoim ojcu i o sobie. Społeczne odrzucenie bolało ją i podkopywało jej samoocenę. Ale Gerard uczył ją, by nigdy się nie poddawała, by podnosiła głowę wysoko, gdy będą obrzucać ją błotem i z ironicznym uśmiechem przyjmowała wymierzone w siebie razy. Nigdy nie zaczynaj nienawidzić ludzi za to, że wydaje im się, że są od ciebie lepsi, zwykł mawiać. Ludzie potrzebują okazji, by pocieszyć siebie kosztem innych. To naturalne. Ale tylko ty znasz swoją wartość. Jednak nadszedł i czas na Gerarda. Podczas jednej z kradzieży wpadł i został zabrany do więzienia. Przed rozstaniem wymógł na córce obietnicę kontynuowania nauki i zrealizowania swoich marzeń. Jeśli się mnie wyprzesz, rzekł, patrząc w wielkie, zapłakane oczy dziewczyny. Nie będę miał ci tego za złe. Tamtego dnia Violette poprzysięgła sobie, że wstąpi do Fairy Tail, oczyści imię ojca i ponownie przywróci chwałę swojej rodzinie.
Dlatego też, drżąc z emocji i zimna, 24 czerwca X886 stanęła na progu gildii, gotowa błagać jej mistrza, by ją do siebie przyjął.


Wygląd: Drobna, niska dziewczyna samym swoim wyglądem wywiera wrażenie, że potrzebuje opieki. Wrażenia tego jeszcze dopełniają jej wielkie fioletowe oczy, w których prawie zawsze gości smutek. Szczupłą twarzyczkę okalają proste, długie czarne włosy przewiązane czerwoną wstążką, przez co jej skóra wydaje się jeszcze bledsza. Na co dzień nosi czarne buty na obcasie, czarne rajstopy ozdobione na bokach rzędem fioletowych deltoidów, fioletową spódniczkę z falbanami i białą szkolną bluzkę z czarnym kołnierzykiem. Na jej lewej ręce znajduje się złoty tatuaż z fioletowym środkiem, symbol starego, wymarłego już, rodu Aguari, na jej piersi zaś kołysze się fioletowy klejnot - jedyny prezent od ojca, który udało się zachować.

Charakter: Cicha, spokojna, nieśmiała. Typ raczej milczący, odzywa się rzadko i tylko, gdy jest o to proszona. Raczej stroni od ludzi, boi się kontaktów z nimi i nie radzi sobie zbyt dobrze w większym towarzystwie. Miła i uprzejma, rzadko zdarza się jej obrzucać kogoś stekiem przekleństw. Oczytana, czyta dużo i z chęcią, bo daje to jej poczucie bezpieczeństwa. Zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z chłopcami, ma skłonność do pokrywania się ciemnym rumieńcem, gdy poczuje się zawstydzona. Lojalna do bólu, ambitna i konsekwentna w dążeniu do celu. Cierpi w milczeniu, ma wrażliwą duszę. Trochę zazdrośnica, ale starannie to ukrywa. Przywiązuje się wolno, ale kiedy to już nastąpi, gotowa jest pójść w ogień za przyjacielem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Magie i zaklęcia

Magia główna: Solidny Rękopis (I)
~Zaklęcia:
* Podstawowy Napis: Hole, Silent

Magia wspomagająca: -
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane: -

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zdolności

Umiejętności bojowe: -
Umiejętności fabularne: -

Zręczność: 20
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 20
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 30
~Predyspozycja: Reakcja, Celność
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Trucht
Caster: 10
~Dodatkowe ME: + 5'000

Magiczna energia: 10'000 (5'000 + 5'000)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dodatkowe

Poziom: I
Klejnoty: 10'000
Ekwipunek: fioletowy klejnot rodowy Aguarich umiejscowiony w złotej klatce na złotym łańcuszku na szyi(nie wpływa na statystyki ani na magiczną energię)
Reputacja: 50%
Wady i zalety:
~Wady:
*nieśmiała (-2)
*pechowiec (-2)
*maluch (-1)
*delikatna (-1)
*uległa (-1)
*zazdrosna (-1)


~Zalety:
*ambicja (+1)
*cierpliwa (+1)
*inteligencja (+2)
*mól książkowy (+1)
*lojalna (+2)
*dobra pamięć (+1)

Ostatnio edytowany przez Violette Aguari (2013-11-12 17:59:15)


Theme || Full View
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://24.media.tumblr.com/de5d968e5a907819a86a5c3c2f593e8d/tumblr_mqex69DVJC1qbvovho1_500.gif
My work is done here

Offline

 

#2 2013-11-12 17:59:53

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Violette Amelia Aguari

Zaklęcia: 3
Statystyki: 100
Magiczna energia: 10'000 (5'000 + 5'000)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 0


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
opisy na gg skuter wierszyki anty messi www.animenarutomanga.pun.pl wprowadz karte gry nordeus skad wziac Ania3320