Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#16 2013-11-18 11:44:05

Hokou

Mag niezrzeszony

11709944
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hokou Tentora Uchiha
Magia główna: Katon
Umiejętności bojowe: Manipulacja ogniem
Magiczna energia: 15k

Re: Trybuna RavenTail

Hokou obserwując poczynania ogólne wokół niego słyszy , iż po pogłaskaniu Cherci , usłyszał jej głosik. Jednak na zadane pytanie nie odpowiedział , po prostu tu przemilczał . Kolejnym znudzonym na naszej patelni widowiskowej był Tsugaru , który nawiązywał do " wyluzowania się " . Hokou odpowiedział w jego stronę .
Wiesz , niektórzy jedynie oglądają przedstawienie ,a  niektórzy tu pracują nawet będąc na trybunie . Taka już moja rola. A , gdybym za bardzo się wyluzował , nie wiem czy było by to dla ciebie miłe w skutku . Dla mnie to całe oglądanie też jest nudne , jednak muszę wyłapywać wszystkie informacje odnośnie fairy tail i innych . Także skoro już nawiązałeś to , to ty i haru macie za zadanie opowiedzieć mi wszystko o obecnych magach ft , ponieważ jak zauważyłem byliście w owej gildii .
Kiedy Hokou usłyszał głosik cherci zwracający się do Tsugaru , hokou wtrącił się Tsu , możesz iść jej to kupić , a swoją część powiesz jak wrócisz , także Haru  raport poproszę .
Zaś gdy Chercia zapytała się o sens gildii Hokou odpowiedział :
Najlepiej wytłumaczył by to pierwszy mistrz gildii , Mephisto . Za jego czasów gildia ravenu była trzymana całkowicie pod ścisłym nadzorem . Panował w niej totalny mrok , sam mistrz był strasznie dyscyplinarny , ale to miało ogromne plusy . Z słabego maga , szybko można było w chwilę nauczyć się wytrzymałości i walki . Potem nadeszła pierwsza wojna , gdzie trzy gildie stanęły przeciw RavenTailu , za porwanie dziewczyny . Może nie miałem na ten temat dużo informacji , ale kojarzy mi się , iż była mowa o obecnej w wodzie misaki . Mephisto niszcząc razem z Mistrzem FT pole walki umarł . A nas zostawił . Także raven został osłabiony . Dodatkowo to , o czym mówiła ta wróżka , Mizashi . On zdradził raven podczas owej bitwy . Potem nastały czasy , w których rządziła Sheryl , jednak długo one nie trwały . Bowiem sam nie czułem klimatu gildii . Teraz przed samym turniejem zniknęła , a mistrzem został mani .
Więc o co chodzi w RT ?  Jesteśmy gildią , formalnie legalną . Umysłowo już nie . Działaby na własną korzyść , nie lubimy kiedy inne gildie uznają się za najsilniejsze . Lubimy walczyć i  zabijać  no nie wszyscy , ale główny korzeń . Jak naradzie tym korzeniem zostałem ja i Mani . Wartości ?  Hmm Gildia , Siła , Posłuszeństwo .
Jednak na owym turnieju naszym zadaniem jest przeszkodzić  Fairy tail , upokorzyć ich , tak jak oni zabili mephista.

http://oi39.tinypic.com/30k7pr7.jpg
http://oi42.tinypic.com/29f7am9.jpg

#17 2013-11-21 17:01:30

Tsugaru

Mag niezrzeszony

43686503
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Tsugaru Hitsugaya
Partner/ka: tylko kobiety
Magia główna: Demonów i Aniołów
Umiejętności bojowe: Fechtunek
Umiejętności fabularne: wyczuwanie energii
Zręczność / Witalność: 61 / 17
Koncentracja / Szybkość: 30 / 17
Magiczna energia: 17.000 (łącznie)

-Hokou... chętnie bym zobaczył ciebie wyluzowanego. Trochę śmiechu mi nie zaszkodzi. Wiesz... pracuj dalej nie przeszkadzaj sobie, ja tu przejechałem by się zabawić.- powiedział miłym głosem ze specyficznym uśmieszkiem. Mówił jak zwykle szczerze... oczywiście nie wyobrażał sobie Hokou wyluzowanego, turlającego się, klaszczącego, głośnego. Dlatego pewnie by padł śmiechem na podłogę. Mimo wszystko spodziewał się ostrzejszej reakcji. Możliwe, że się pomylił i ten człowiek nie jest w 110% prawym krukiem. Ale co ja mogę wiedzieć... ja sam jestem nim w 50% reszta mnie tu nie pasuje. Dlatego... zjadłbym tego placka jagodowego.
Słowa Cherbuni lekko zatkały chłopaka. No tak... nawet nie wiedzą jak dobrze wykorzystać sytuację. Chociaż może przejdę się do Fairy Tail... pogadałbym z Michim, fajny był z niego koleś... może jakaś rozróba?
-Wiesz... z chęcią pójdę. Sztylet? spokojnie wezmę najlepszy jaki będzie... no chyba, że wcześniej potknę się i złamię sobie obie nogi wbijając sztylet sobie w oko. Wtedy nie licz, że wrócę. Ale do tego raczej nie dojdzie.- wyszczerzył zęby chwycił pieniądze oraz zwrócił się w kierunku schodów. Jednak przez wykonaniem dwóch pełnych kroków wysłuchał tych jakże dziwnych zdań wypowiedzianych przez Hokcia.
-Yare Yare... aż tak to ty się nie wczuwaj. Nie mam zamiaru opowiadać ci o wszystkim co sobie zażyczysz. Człowieku... znaj swoje miejsce. Raport? Hahaha!- i machnął ręką na pożegnanie. Nikt nie miał prawa wyciągać takich informacji z białowłosego. Oczywiście nie licząc mistrza. Po za tym... jeśli się kogoś prosi o pomoc bo samemu sobie nie da rady, bądź chce wszystko wiedzieć lub liczy się na miłą współpracę, to na pewno nie w taki sposób. Tak uważał Tsu i nic tego nie zmieni.
-Wrócę z parę minut.- powiedział schodząc już ze schodów. Zerknął jeszcze na Hokou. Jego oczy były poważne, rzadko takie bywały, pomimo tego uśmiech nie zniknął z jego ust. No i zaczęła się ciężka część wyprawy do sklepu. SCHODY!

[z.t]

Ostatnio edytowany przez Tsugaru (2013-11-21 18:24:57)

Theme Song ~ Fight Song

Karta Postaci

http://24.media.tumblr.com/1cd899102ae28bf38d103692ec1e848b/tumblr_mvf2xavGE11s1oyyao7_500.gif

NARESZCIE ZNALAZŁEM UŚMIECHNIĘTEGO *-*

Liczy się dobra zabawa, no nie?
Czy ty mnie zabijesz, czy ja ciebie, grunt, że nie będziemy się nudzić!

#18 2013-12-28 13:22:49

Hokou

Mag niezrzeszony

11709944
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hokou Tentora Uchiha
Magia główna: Katon
Umiejętności bojowe: Manipulacja ogniem
Magiczna energia: 15k

Hokou słuchając słów odchodzącego Tsugaru na jego twarzy pod maską zawitał złowieszczy uśmiech .
Znaj swoje miejsce co . Zobaczymy jak bardzo powiesz to jeszcze raz . A raporty są częścią obmyślania planu . A taki zwykły zapatrzony w walkę człowiek ich niby nie potrzebuje? Pomimo tego ,iż ja też lubię walczyć wole mieć wszystko pod kontrolą .
Poruszywszy się w stronę tsu kiedy już wychodził
Właśnie nałożyłeś na siebie mój wzrok .

http://oi39.tinypic.com/30k7pr7.jpg
http://oi42.tinypic.com/29f7am9.jpg

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS