Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-28 17:55:30

Melody

Gość

Pokój nr. 16

Łazienka:
http://i42.tinypic.com/2zeb3hy.jpg
Mała biblioteczka połączona z salonem:
http://i43.tinypic.com/augo7s.jpg
Sypialnia:
http://i39.tinypic.com/2qsvv5s.jpg
Oraz kuchnia:
http://i41.tinypic.com/2m3igpj.jpg

 

#2 2013-10-28 21:07:36

Melody

Gość

Re: Pokój nr. 16

Doszła do swojego pokoju włożyła kluczyk do zamka i otworzyła je westchnęła cicho po czym położyła się na łóżko plecami. Nie minęła chwila,a dwa może trzy pokoje dalej usłyszała głośną muzykę i krzyki i hałas. -No ciekawie będzie Mruknęła pod własnym nosem leżąc i patrząc w sufit, jednym uchem słuchała muzyki i hałas , który jest kilka drzwi dalej. -Oj cicho nie będzie to na pewno Dodała po chwili sama do siebie i uśmiechnęła się cicho, w sumie to nawet ciekawe doświadczenie być w takiej gildii dość ruchliwej.
Dziewczyna po chwili wpadła na pomysł zsunęła się z łóżka i klasnęła w dłonie po czym ręką dotknęła dywanu, kiedy nastała biały dym dziewczyna odsunęła rękę i usiadła na łóżku ,kiedy pojawił się jej biały psi przyjaciel merdając wesoło ogonem na jej widok, dziewczyna uśmiechnęła się wesoło i poczochrała go po łepku i podrapała za uszkiem. PO chwili uspokoiła go podnosząc jeden palec ku górze.-Posłuchaj dwa lub trzy pokoje stąd jest dwójka lub trzy osoby masz zobaczyć co tam się dzieje Powiedziała do niego takim tonem jakby wszystko rozumiał, pies szczeknął,a Melody wstała i otworzyła mu drzwi kiedy ten wybiegł z pokoju,dziewczyna wróciła na swoje łóżko.
Obwąchiwał wszystko dokładnie kiedy wyczuł trzy osoby, usiadł przed pokojem 14 tuż koło drzwi i zaglądał do pokoju machając wesoło ogonem, jedyne co to było widać jego biały pyszczek, kiedy pies zobaczył Taurosa wrócił czym prędzej i zaczął pociągać Melody za nogawkę, dziewczyna zaskoczona wstała i skierowała się do danego pokoju.

z.t

10'000-1'000=9'000

Ostatnio edytowany przez Melody (2013-10-28 21:33:52)

 

#3 2013-10-28 23:42:27

Melody

Gość

Re: Pokój nr. 16

Kiedy weszła do pokoju z psem u boku, jedyne co to zamknęła drzwi i opierając się o komodę śmiała się jak nienormalna przez dobre z 10 minut, kiedy brzuch zaczął ją boleć zaczęła się uspokajać nawet policzki ją bolały. Położyła się na łóżku i śmiała się co jakiś czas nie mgła uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się w gildii, a to dopiero początek ! Toż to świetna zabawa być w gildii ! Nawet to ,że jest samotnikiem  nie przeszkadzało jej teraz, atmosfera w tej gildii coraz bardziej się jej podobała . Kiedy się uspokoiła całkowicie położyła się na brzuchu i pogłaskała psa po głowie a po chwili podrapała za uszkiem uśmiechała się lekko, po chwili zmęczona usnęła w własnym łóżku to był długi i męczący dzień jak by nie patrzeć, ale bardzo dobry i wesoły jednocześnie co u Melody zdarza się bardzo rzadko.

 

#4 2013-11-04 18:46:17

Melody

Gość

Re: Pokój nr. 16

Obudziła się nad ranem koło 11 tak się jej wydawało przynajmniej. Otworzyła oczy i wyciągnęła się obudziła się na plecach, a słońce już gdzieś powoli wschodziło i świeciło. Nie dostrzegła Akiry, bo tak nazwała swojego pupila co pewnie oznaczało ,że zniknął, no nic dziewczyna wstała i poszła do łazienki, umyła się porządnie i po jakiś trzydziestu minutach wyszła z łazienki z ręcznikiem na głowie i ręcznikiem zapasanym pod pachami. Po chwili podeszła do szafy i ubrała czyste majtki, stanik, spodnie i koszule. Mniej więcej po kolejnych 10 minutach wysuszyła włosy suszarką i ułożyła je sobie, ubrała buty i torbę na ramię, a i nie zapomniała o kurtce , bo na dworze może być chłodno , tak ubrana stwierdziła, że pójdzie pozwiedzać miasto, a przynajmniej okolice. Rozejrzała się po pokoju jeszcze raz. -Zapomniałabym Odpowiedziała sama do siebie po czym klasnęła w dłonie i przyłożyła do ziemi ,kiedy pojawił się jej biały przyjaciel  uśmiechnęła się lekko i pogłaskała go, po chwili wyszła z pokoju wraz z psem.

z.t

10'000-1'000=9'000

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.automatyka.pun.pl zabawne testy administracja tomasz greń opinie przyrządy do mierzenia temparatury www.pedago.pun.pl