Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-28 17:52:17

Kyoryoku

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 21
Punktów :   

Kyoryoku

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Personalne

Imię: Kyoryoku
Nazwisko: ?
Gildia: Raven Tail
~Znak: Fioletowy znak na plecach
Data urodzenia: 26.05.X866
~Wiek: 20
Orientacja: Hetero
Wzrost: 180 cm
Waga: 73 kg
Wygląd: W miarę wysoki chłopak. Jego skóra jest bardzo blada, natomiast oczy są czarne. Jego spojrzenie samo w sobie jest zimne i bezduszne. Włosy ma czarne jak oczy oraz krótkie ulizane do tyłu. Na czole ma tatuaż w kształcie krzyża. Przebił sobie parę uszu kolczykami w kształcie niebieskich kul. Ubiera się w czarne spodnie, oraz buty. Na górze nie nosi nic prócz czarnego płaszczu ze złotymi guzikami. Płaszcz od wewnętrznej jest koloru czerwonego, a i jeszcze jego okrycie ma biały futerkowy kołnierz oraz taki sam wrzorzec mają nadgarstki. Z tyłu na płaszczu widnieje Krzyż św. Piotra. Na plecach widnieje Fioletowy znak gildii
Charakter: Spokojny i opanowany młodzieniec. Niestraszny mu widok krwi, oraz kompletnie się tym nie przejmuje. Nie jest bezdusznym sadystą, lecz nie jest także świętoszkiem po prostu jest obojętny na takie coś. Jak ma kogoś zabić to zabije, a jak nie to zostawi go w spokoju. Gdy już kogoś ma zabić to zrobi to woli to zrobić szybko, aby nie ubabrać się we krwi i nie robić niepotrzebnej sensacji. Nie potrafi zrozumieć ludzi, którzy zabijają, bo to lubią, bądź też dla zwykłego sportu. Uznaje tylko dwa rodzaje zabójstw: przez zlecenie i z zemsty. Nie lubi trzymać się w stadach i lepiej mu się pracuje samemu. Ma neutralny stosunek do gildii, choć uważa iż i tak jest lepsza od Fairy Tail.
Historia: 26.05.X866 Dzień urodzenia Kyoryoku. Na świat przychodzi małe blade dziecko. Wszyscy, którzy byli przy porodzie zamarli ze strachu, gdy ujrzeli małe blade dziecko jakim był chłopczyk. Nawet jego własny ojciec był przerażony, jedyną osobą która się cieszyła na jego narodziny była jego matka. Ojciec trzymał chłopaka na dystans, gdyż nie mógł zrozumieć jak jego własny syn może być taki blady. Ogólnie jego rodzina była bardzo religijna, ale to szczegół. Gdy miał siedem lat jego ojciec zaczął miewać halucynacje o tym iż jego własny syn jest dziełem szatana, a jego zadaniem jest zabicie go. Gdy zaatakował go nożem kuchennym został powstrzymany przez jego żonę, która umarła w wyniku szarpaniny. Ojciec został zabrany do psychiatryka, podczas gdy małym dzieckiem nikt nie chciał się zająć, w ogóle nikogo nie obchodził jego los, więc musiał sam się zająć własnym życiem. W sumie to mógłby być koniec, lecz tak nie było. Gdy chłopak miał 14 lat jego ojciec uciekł z psychiatryka i rozpoczął polowania na "szatana". Specjalnie po to, aby go zabić stworzył siedem noży, które nazwał "Noże Siedmiu Grzechów Głównych". W końcu ojciec znalazł Kyoryoku w domu rodzinnym, można wręcz powiedzieć iż czekał tylko na jego powrót. Szaleniec rzucił się na chłopaka, lecz ten nie przypuszczał pułapki, którą chłopak zastawił. Gdy tylko przekroczył próg domu pociągnął za żyłkę, która w następstwie wystrzeliła ukryty nóż kuchenny prosto w jego brzuch. Kyo w spokoju patrzył jak jego ojciec umarł przez wykrwawienie, a następnie zaaranżował wszystko jakby miało to wyglądać na samoobronę. Gdy już było po wszystkim i chłopak został uznany za ofiarę ataku zabrał noże, które stworzył jego ojciec i wziął jako swoją własność, gdyż spodobały mu się i uznał że należą mu się za to co zrobił jego matce. W ciągu roku udało mu się udoskonalić technikę używania tych noży. Po tych wydarzeniach opuścił swój rodzinny dom i zaczął swoją podróż po całym świecie. Miał także plan opanować jakąś magię, która by pomogła w walce. Po dwóch latach podróży nigdzie nie znalazł, ani magii która podpadła by mu do gustu, ani też nauczyciela magii. Po długiej podróży nauczyciela spotkał w najmniej oczekiwanym miejscu. W przydrożnym barze. Spostrzegł jak jakiś stary dziadek zabiera wielkiemu gościowi szklankę piwa poprzez jakąś dziwną linę. Kyoryoku polubił tę magię, gdyż uznał iż to będzie magia w sam raz dla niego. Dziadek od razu się zgodził nie zważając na bladą skórę chłopaka od razu zaczął go kształcić w magii, lecz nie zdążył go nauczyć wszystkiego, ponieważ zmarł na zawał. Chłopak nauczył się tylko podstaw, więc całą resztę tej magii musiał zgłębić sam. Z czasem trafił do jakiejś gildii atmosfera była dość mroczna. Nie to że polubił tę gildię tylko zwyczajnie przypadła mu do gustu atmosfera w niej panująca. I z czasem został jej członkiem czego dowodem jest fioletowy znak gildii na plecach.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Magie i zaklęcia

Magia główna: Gumowa Lina
~Zaklęcia: Gumowa Lina, Kauczuk, Manipulacja

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Zdolności

Umiejętności bojowe:
Umiejętności fabularne:

Zręczność: 25
~Predyspozycja: Walka Wręcz, Uniki
Witalność: 17
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 16
~Predyspozycja: Celność
Szybkość: 24
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 18
~Dodatkowe ME: 9.000

Magiczna energia: 14.000

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Dodatkowe

Poziom: I
Klejnoty: 10.000
Ekwipunek: "Noże Siedmiu Grzechów Głównych": Siedem noży reprezentujących Siedem Grzechów Głównych. Każdy nóż ma na rękojeści wygrawerowany jeden z grzechów. Jeden z Noży. Noże są trzymane po wewnętrznej stronie płaszcza.
Reputacja: 50%
Wady i zalety:

Wady:

Samotnik (-2)
Nieczuły(-1)
Mściwy(-1)
Brak Orientacji W Terenie(-1)


Zalety:

Cierpliwy(+2)
Inteligencja(+1)
Pomysłowy(+2)

Ostatnio edytowany przez Kyoryoku (2013-10-28 21:41:30)

Offline

 

#2 2013-10-28 18:28:02

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Kyoryoku

Zaklęcia: 3
Statystyki: 100
Magiczna energia: 14'000 (5'000 + 9'000)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 0


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
próba moonowa sojuszu kapsaicyna so close to perfection cwel w więzieniu prisonwars jakie skille