Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-26 19:24:55

Sayuri

Gość

Cherubina

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/ux/ot/p7/qdc3or.jpg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Personalne

Imie: Cherubina
Nazwisko: Fernandess
Gildia: Raven Tail
~Znak: kark~ biały
Data urodzenia: X869
~Wiek: 17 lat
Orientacja: płeć przeciwna
Wzrost: 160 cm
Waga: 40 kg


Wygląd: Cherubina jest osobą niezwykle delikatną, eteryczną i na pozór niewinną. Swoim wyglądem kusi, lecz jednocześnie pozostaje niedostępna. Jest niezwykle piękna. Z wyglądu przypomina porcelanową laleczkę, która strach choćby dotknąć. Wszędzie gdzie wchodzi wtacza ze sobą aurę tajemniczości, która przyciąga wzrok. Jest jak dzieło sztuki, które można tylko podziwiać. Wzrok ma zawsze skupiony, a twarz rozluźnioną i spokojną. Jej mimika twarzy ogranicza się jedynie do lekkich uśmiechów, którymi czasami zaszczyca ludzi. Jest pogodna, oraz przyjaźnie nastawiona do innych, jednak trudniej jej okazywać emocje. Porcelanowa skóra rzadko pokazuje większą ekspresję. Ma dziewczęcy, bardzo melodyjny głos. Zazwyczaj mówi cicho, jednak jej głos potrafi przebić się przez krzyki innych, gdyż zwyczajnie się wyróżnia.
Jest bardzo drobna i szczupła, o wzroście 160 centymetrów. Ma bardzo jasną; prawie białą cerę. Podobnie jak szyja, jej palce sa długie i smukłe, nadając jej postaci szlacheckiego wyglądu.
Jej tęczówki maja barwę niewiarygodnie jasnego, głębokiego błękitu, który zdaje się idealnie kontrastować z porcelanową cerą. Jej rysy sa lekko dziecięce. Twarz o łagodnym zarysie i wąskiej szczęce, przyozdobiona jest lekko zadartym nosem i dużymi oczami. Twarz okrywa burza jasnych włosów, sięgających aż do bioder, które zazwyczaj naturalnie opadają jej wzdłuż ciała.
Zazwyczaj na co dzień ubiera skromną, białą sukienkę.

Charakter: Jest bardzo krucha i delikatna, o przyjaznym i bezkonfliktowym usposobieniu.
Jest małomówna i niezwykle spokojna, i zazwyczaj zgadza się z opinia większości, bądź zwyczajnie milczy. Rzadko zdarza się, by czemuś lub komuś się postawiła, gdyż zwyczajnie kłótnie traktuje jako coś niewartego wysiłku. Zawsze nazywała siebie obserwatorem. Gdziekolwiek by się nie znalazła, trzyma się na uboczy, przewiercając wszystkich intensywnym spojrzeniem i starając się ocenić sytuację wokół siebie. Lubi ludzi dzielić. Podczas pierwszych rozmów często zadaje zagadkowe i powierzchniowo niewinne pytania, pozwalające ocenić jej poziom rozmówcy. Jest bardzo dumna. Gdy uzna kogoś za interesującego czy wartego jej obecności, traktuje go inaczej. To ona ocenia, który człowiek jest w porządku, a który nie. Lubi myśleć, że to ona rządzi swoimi relacjami i losem. Jednak jest sprawiedliwa. Po prostu, gdy ktoś będzie według niej nie w porządku, od razu go skreśla. Ludzie, którzy zyskali w jej oczach, otrzymują od niej wsparcie w postaci leczenia, w którym się specjalizuje. Albo będziesz miał przerąbane, albo zostaniesz ułaskawiony. Można powiedzieć, że jest postacią... neutralną.
Jest słaba fizycznie, lecz psychikę ma silną. Jest szczera i zawsze mówi to, co myśli, przez co czasami doprowadza do rozpaczy, bądź furii jej rozmówców, na co ona tylko wzrusza ramionami. Jest samolubna i zarozumiała, co prawdopodobnie rozwinęło się u niej przez pełne dostatku dzieciństwo.

Historia: Urodziła się we wpływowej i bogatej rodzinie Fernandess, rezydującej obecnie w malej wiosce niedaleko Crocus, gdzie mieści się ich dworek. Wychowywała się wraz ze swoją starszą siostrą, Sheryl, z którą jednak nigdy nie miała lepszych stosunków.
Gdy siostra opuściła dom, Cherubina miała 14 lat. Nie wiedziała dokąd poszła, jednak mało ją to obchodziło, gdyż wychowała się na samolubną panienkę z dobrego domu, którą obchodził tylko czubek własnego nosa.
Cherubina dalej mieszkała z rodzicami i rozwijała swe umiejętności oraz magie. Matka uczyła ją tkactwa, śpiewu czy gry na instrumentach, a ojciec kupował jej coraz to droższe prezenty i ubrania, próbując zadowolić swą kochaną córeczkę. Na szczęście, jej dziecięce zachwycenie własną osobą przystopowało trochę tempa, pod wpływem dorastania i poznania życia. O dziwo, zauważyła, że nie jest najlepsza i najmądrzejsza. Przytemperowała swoje ego, tak zawyżone przez rodziców i zaczęła rozwijać się w... zdrowy sposób, zostając jednak jeszcze trochę zarozumiała.
Trzy lata później dziewczyna otrzymała od Sheryl list. Dowiedziała się w nim, że jest ona mistrzem Raven Tail, i że niedługo rozpocznie się turniej magiczny. Wiedziała o magii Cherubiny, i chciała ją ściągnąć na turniej, jako pomoc dla kruków. Cherubina zgodziła się i postanowiła wyruszyć. Miała już dość nudnego i monotonnego życia w rodzinnym domu, a chciała spotkać dawno niewidzianą siostrę, oraz, przy okazji, obejrzeć igrzyska, które były wydarzeniem roku i przyciągały tłumy z całego Fiore.
Rodzice nie popierali tego i bardzo namawiali ja do zostania, gdyż zwyczajnie się o nią bali. Niepokoili się, by Cherubina nie poszła w ślady ich starszej córki, która zostawiła w ich sercach krwawą ranę.
Nie posłuchała się ich i poszła, zabierając ze sobą list, ze wskazówkami jak dostać się do gildii.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Magie i zaklęcia

Magia główna: Magicae Curatio Angeli
~Zaklęcia:
- Zwiększenie Magicznej Energii
- Leczenie Powierzchniowe
- Leczenie Mechaniczne

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Zdolności

Umiejętności bojowe: -
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie Energii

Zręczność: 15
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 15
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 20
~Predyspozycja: Siła duszy, Reakcja
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Ucieczka
Caster: 50
~Dodatkowe ME:25'000

Magiczna energia: 32'500
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Dodatkowe

Poziom: II
Klejnoty: 10'000
Ekwipunek:
Reputacja: 50%

Wady i zalety:
Wady:
Chorowita (-2)
Delikatna (-2) (~ tylko fizycznie)
Egocentryk (-2)
Małomówna (-1)
Pycha (-1)
Samotnik (-2)
Zalety:
Cierpliwa (+1)
Dobra Aparycja (+3)
Uczciwa (+1)
Piękny Głos (+1)
Pewna Siebie (+1)
Szczera (+1)
Lojalna (+2)

Ostatnio edytowany przez Sayuri (2013-10-27 12:06:43)

 

#2 2013-10-26 20:54:34

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Cherubina

Zaklęcia: 3
Statystyki: 120
Magiczna energia: 32'500 (6'000 + 26'500)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 1


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
emulator symbian www.szkolamic.pun.pl Show up logowanie osobowość unikająca forum wsnhid politologia