Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-21 19:11:57

Terjei Jaeger

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2013-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Terjei i Jaeger
Wiek: 19
Magia główna: Magia Grawitacji [II]
Magia poboczna: ~
Umiejętności bojowe: ~
Umiejętności fabularne: Transformacja
Zręczność / Witalność: 40/40
Koncentracja / Szybkość: 40/30
Magiczna energia: 22.000

Terjei Jaeger

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Terjei
Nazwisko: Jaeger
Gildia: Raven Tail
~Znak: Lewa łydka - Srebrny
Data urodzenia:   19 Stycznia X867
~Wiek: 19 lat
Orientacja: Hetero (Sory chłopaki. xD)
Wzrost: 165 cm
Waga: 65 kg
Wygląd:   Od szczegółu do ogółu jest najlepszym sposobem opisu więc tak też zróbmy. Terjei jest niewysokim, a można by nawet rzec, że niskim chłopcem (około 165 cm). Nie posiada sylwetki gladiatora. Jest chudy, ale na pewno nie wątły, jakieś mięśnie tam ma. Może nie jakieś wielkie, ale za to małe więcej może. (Można to uznać za jego motto) Nosi Skórzane czarne wysokie buty. Ubiera jasnobrązowe spodnie, spięte paskiem. Górna cześć to biała lniana koszula i lekka kurtka w kolorze identycznym do spodni. Pod szyją charakterystyczna biała chusta. To tyle z ubioru. Teraz należałoby bardziej szczegółowo rozpisać konkretne elementy wyglądu. Tak więc zaczynając od góry - włosy. W jego wypadku mają jeden z bardziej pospolitych kolorów - czarne, ale za to tak intensywnie, że na usta ciśnie się słowo kruczoczarne. Fryzura jaką nosi uwarunkowana jest w dużej mierze tym, że jego włosy są bardzo gęste i co tu dużo mówić, łepetyna się grzeje, a konkretnie: boki krótko przycięte z kolei włosy na szczycie głowy nieco dłuższe, czesane mniej więcej na środku na boki. Oczy ma połyskująco szarawe, czasem wydawałoby się, że srebrne zabarwienie. Usta i nos też, ma ale są one tak nieprzyzwoicie pospolite, że nie warto o nich wspominać. Warto za to dodać, ze jego twarz (prawie) zawsze wygląda jakby Ter potwornie się nudził, jakby nic go nie interesowało, albo jakby był niezadowolony. To taka ciekawostka odnośnie jego wizerunku.

Charakter:   Po pierwsze nie można go określić mianem złego bądź dobrego. Istnieje między tymi dwoma przeciwieństwami tyle "ocieni szarości", że nikt tak na prawdę nie jest po prostu zły czy dobry. To za jakiego jest się uważanym w dużej mierze zależy od tego kto na ciebie patrzy. Terjei sam siebie określiłby jako neutralnego. Ale to są ogóły, a tutaj potrzeba większej ilości konkretów. Tak więc trzeba rzucić kilkoma przymiotnikami. Po pierwsze Terjei nie należy do osób narwanych, czy, niecierpliwych, on przeciwnie do tego jest spokojny. Nie daje się ponosić emocją. Nożna nawet podejrzewać, że jest czegoś takiego pozbawiony. Ale to nie prawda, on ich po prostu nie uzewnętrznia, przynajmniej przeważnie. Doszliśmy do tego, że nie jest lekkomyślny, jaki nie jest łatwo powiedzieć, trudniej wymienić jego cechy, ale z całą pewnością jest opanowany. Jeśli nazwać go perfekcjonistą to nie jest do dalekie od prawy, a przynajmniej stara się wszystko robić perfekcyjnie. Poza tym być może nie wygląda na kogoś kto chowa urazę, ale tak na prawdę nie zapomina osób, które wejdą mu na odcisk. Idąc dalej, jest osobą pewną siebie, czasem nawet do przesady. Ale to jest zarówno wadą jak i zaletą w jego wypadku... Jego wygląd, zdaje się, że zawsze jest niezadowolony, i przeważnie pokrywa się to z prawdą. Podsumowując jest to nieco pedantyczny, dążący do perfekcji, pewny siebie chłopak, który jednocześnie przeważnie jest posępny i zrzędliwy, który wyżej stawia własne dobro niżeli dobro innych.

Historia:   Jaeger Terjei to bardzo tajemnicza postać, naprawdę niewiele wiadomo na jego przeszłości. I nie ma się czemu dziwić, bowiem losy tego chłopaka nie są niczym ciekawym. Jego dotychczasowe życie nie obfitowało w żadne niezwykłe wydarzenia, o których mógłby opowiedzieć. Pochodzi z miasta, a raczej niewielkiego miasteczka. To nie tak, że każdy tam każdego znał, panowała swojska atmosfera i w ogóle, ale było to urocze miejsce. Jednak Terjei nie czuł się tam dobrze, już od najmłodszych lata starał się stamtąd wyrwać. Nieważne jak, nieważne gdzie, byle dalej. Możliwość nadarzyła się kiedy odkrył w sobie magiczną moc, a miejsce? Do wyboru miał tak na prawdę tylko dwa: gildia Fairy Tail, albo ich odwieczni wrogowie Raven Tail. Wybrał jedno, stał się nowym członkiem gildii. Teraz wszystko się zaczyna...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna:
~Zaklęcia:

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe:
Umiejętności fabularne: Transformacja

Zręczność: 33
~Predyspozycja: Uniki
Witalność: 34
~Predyspozycja: Wytrzymałość, Kondycja
Koncentracja: 33
~Predyspozycja: Reakcja
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 20
~Dodatkowe ME: 10.000

Magiczna energia: 17.000

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: III
Klejnoty: 37.500
Ekwipunek: 7x nóż, 5x eliksir energii
Reputacja: 50%
Wady i zalety:
Wady :
Maluch ( -1 ), Mściwy lvl.1 ( -1 ), Cynik ( -1 ), Zaborczy ( -1 ), Pycha lvl.1 ( -1 ), Przebiegły ( -2 ), Kobieciarz ( -2 )
Zalety :
Zorganizowany ( +2 ), Spostrzegawczy ( +2 ), Precyzyjny ( +1 ), Pewny siebie ( +2 ), Charyzma ( +1 ), Cierpliwy ( +1 )

Ostatnio edytowany przez Terjei Jaeger (2013-10-23 23:54:55)

Offline

 

#2 2013-10-21 19:56:55

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Terjei Jaeger

Zaklęcia: 3
Statystyki: 140
Magiczna energia: 7'000 (7'000 + caster)
Umiejętności bojowe: 0
Umiejętności fabularne: 1


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sf game na win phone 1 odcinek awantury o kase brumschweig ćwiczenia z geografii puls ziemi 1 obraz ziemi bby szarpie na niskich obrotach