Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-20 21:59:28

Manipyureta

http://oi44.tinypic.com/ao2r60.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 271
Punktów :   

Manipyureta

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Manipyureta
Nazwisko: Hanakari
Gildia: Raven Tail
~Znak: plecy, pomiędzy łopatkami
Data urodzenia: 14.XI.X864
~Wiek: 22
Orientacja: hetero
Wzrost: 192cm
Waga: 83

Wygląd:
Manipyureta jest dobrze zbudowanym człowiekiem, mimo tego, że mało ćwiczy. Należy do wysokich sób, ponieważ mierzy aż 192cm wzrostu. Przy czym waży 83kg. Jego krótkie włosy mają kolor lekko szary i zawsze są postawiano w charakterystyczny dla niego sposób. Na jego twarzy ma wręcz wymalowaną swoją pewność siebie oraz w mniejszym stopniu inteligencje. Zazwyczaj chodzi ubrany w niebieską koszulkę bez rękawów z białymi paskami na krawędziach, zielone spodnie cargo, czarne buty wojskowe oraz pomarańczowe rękawiczki. Jeśli mu się dokładniej przyjrzeć to można także zaobserwować trzy nieduże kolczyki w jego prawym uchu.

Charakter:
Manipyureta jest z reguły bardzo pewną siebie osobą. Jak sobie postawi jakiś cel nawet najtrudniejszy to na pewno będzie starał się go wykonać. Nie odpuści nawet na chwilę dopóki nie osiągnie tego co będzie chciał. Jego wrodzona przebiegłość stanowi ciekawe połączenie z jego inteligencją dzięki czemu oszukiwanie innych osób przychodzi mu z większą łatwością niż przeciętnemu człowiekowi. Jego towarzysze jednak bardzo często narzekają na jego dzikie zachowanie przez które już nie raz narobił sobie problemów z których zazwyczaj jakoś wychodzi cało czego nie można mówić o jego przeciwnikach. Bardzo lubi walczyć, by zademonstrować swoją siłę, jednak gdy zobaczy krew to lepiej trzymać się od niego z daleka, ponieważ wtedy zamienia się w prawdziwą bestię, bo przecież po co zwyczajnie pokonać przeciwnika skoro to jest takie nudne i monotonne. Zdecydowanie lepiej się z nim pobawić i dopiero, kiedy już nie będzie miał nadziei, ze umknie z tego cało i będzie błgał o ostateczny cios to spełnić jego wolę.

Historia:
Manipyureta wychowywał się w średniozamożnej rodzinie w której każdy członek od małego uczył się magii zwanej Dark Ecriture. Nie inaczej było też w jego w jego przypadku. Kiedy już osiągnął wystarczający wiek ojciec zabierał go codziennie za dom, żeby z nim ćwiczyć. Natomiast matka uczyła znaczenia każdej runy potrzebnej każdemu dobremu użytkownikowi tejże magii. Od samego początku wykazywał niezwykły talent w posługiwaniu się tą magią. Jego rodziców ten fakt nie zwykle cieszył i byli z niego dumni, kiedy nauczył się swojego pierwszego zaklęcia. Ojciec z tej okazji postanowił dać mu w prezencie miecz, który był przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Był wykuty ze stali przewodzącej magię dzięki czemu umożliwiał sprawne pisanie nim runów. Mani bardzo się ucieszył, że ojciec podarował mu swój ukochany miecz i postanowił o niego dbać i oczywiście uczyć się od swojego ojca jak pisać runy za pomocą miecza. Jak już Mani trochę podrósł wyruszył w podróż po królestwie Fiore w czasie, której miał wędrować po świecie i poznawać nowe rzeczy oraz jak nadarzyła się okazja to pomóc komuś, ale kiedy ukończy  18lat miał powrócić do domu rodzinnego, żeby przejść według tradycji  rodzinnej przez rytuał inicjujący ukończenie szkolenia władania magią Dark Ecriture. Podczas owego rytuału rodzice podali mu dziwny wywar o kolorze szkarłatu. Nie pytał się co to jest, bo może nie chciał wiedzieć co smakuje tak paskudnie. Po krótkiej chwili jak już opróżnił puchar poczuł jakby jego całe ciało się paliło i stracił przytomność. Obudził się dopiero po kilku dniach, a i tak nie mógł przez kolejny tydzień widzieć na jedno oko. Dopiero później zorientował się, że po tamtym rytuale podczas używania swojej magii jego oko zmienia kolor na czarny, a tęczówka zmienia kolor na szkarłatny. Po tych wydarzeniach Mani mieszkał jeszcze trochę z rodzicami, by wrócić do sił i w końcu wyruszył w kolejną podróż jednak tym razem w poszukiwaniu gildii o której tyle słyszał podczas swojej poprzedniej podróży do Fairy Tail. Niestety nie zabawił w tej gildii zbyt długo, ponieważ podczas jednej z misji na którą się udał człowiek, którego miał złapać został ranny i Manipyureta widząc krew wpadł w swego rodzaju szał w którego efekcie zabił nieszczęśnika w bardzo okrutny sposób. Urażony tym, że wszyscy po tym wypadku się od niego odwrócili postanowił dołączyć do gildii, której Mistrzem jest brat jego dotychczasowego mistrza do Raven Tail.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna:
Magia Zmysłów[III]
~Zaklęcia:
- Intensyfikacja [1'500]
- Przeciążenie [1'500]
- Zniszczenie [6'000]
- Tortura [8'000]
- Strefa [6'000]

Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:
- Amaterasu [15'000]
- Krąg Samozniszczenia [7'000]
- Trzy Boskie Filary [9'000]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe:
- Zaklęcia bez magicznego kręgu
- Drugie źródło
Umiejętności fabularne:
- Wyczuwanie energii
- Unison Raid
- Znajomość pism

Zręczność: 86
~Predyspozycja: Walka wręcz
Widalność: 66
~Predyspozycja: Kondycja
Koncentracja: 92
~Predyspozycja: Wyostrzone zmysły, Reakcja
Szybkość: 46
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 10
~Dodatkowe ME: 5'000

Magiczna energia:
10'000+10'000+5'000=25'000

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: S
Klejnoty: 19.500
Ekwipunek:
- 3x eliksir energii
- Miecz- Podarowana mu przez ojca pamiątka rodzinna, którą dostał jak nauczył się swojego pierwszego zaklęcia. Dobrze przewodzi magiczną energie przez co nadaje się do pisania run.
- Płytowe ręce z naramiennikami oraz kryciem pleców
Reputacja: 50%
Wady i zalety:
Wady:
- Sadysta -2
- Dziki -1
- Przebiegły -2
- Zaborczy -1

Zalety:
- Ambitny + 1
- Dobra aparycja +1
- Pewny siebie +2
- Wielkolud +1
- Inteligencja +1

Ostatnio edytowany przez Haru (2013-10-27 22:14:53)


Doktor Mani zaprasza na darmowe konsultacjehttp://www.picshot.pl/pfiles/113134/Mani1.pnghttp://31.media.tumblr.com/tumblr_mahz3jcCyZ1r7sxgoo3_500.gif

Offline

 

#2 2013-10-20 23:18:31

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Manipyureta

Zaklęcia: 4
Statystyki: 300
Magiczna energia: 10'000 (10'000 + caster)
Umiejętności bojowe: 2
Umiejętności fabularne: 3


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wymiana zamka tylnd drzwi golf 4 golf 4 przekaźnik abe s turret development opinie opinie wspia rzeszów tuning chip kielce