Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-10-19 02:26:19

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Capricorn (złoty)

http://i.imgur.com/lASckLd.png
Klucz do bramy Koziorożca
Capricorn z wyglądu przypomina humanoidalną wersję kozy. Z białej koziej głowy wystaje mu para jasno-brązowych rogów. Jego oczy przysłania para przeciwsłonecznych okularów. Nosi na sobie strój kamerdynera I ma zwyczaj zwracania się do osób dodając tytuł: “-sama” Jest uprzejmy lecz wymagający także od swojego właściciela.

Zdolności
 Capricorn jest mistrzem w swoim fachu. Mistrzem walki wręcz. Aby go pokonać trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Wiadomo, że mistrzostwo osiąga się poprzez zjednoczenie ciała z umysłem. Dlatego treningi te cielesne jak i umysłowe w oparciu o pomoc Capricorna przynoszą znacznie więcej. Swymi umiejętnościami bojowymi przescignął nawet lidera zodiaku - Lokiego.

Statystyki
Zręczność 87
Witalność 78
Koncentracja 32
Szybkość 61


Były Właściciel: Layla
Aktualny Właściciel: Misaki Valliere


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tlen dla chorego gdzie kupic państwa europy i ich stolice mapa www.wrestlegame.pun.pl pokemon crystal poradnik kapusta pekinska odzywcze