Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-09-29 18:48:21

Melody

Gość

Domek Melody

Niewielki domek z drewna leżący na obrzeżach miasta,posiadający solidną podstawę. Z zewnątrz domek jest z drewna oczywiście. Dookoła niego jest skrawek niewielkiej polany i las. Moje pierwsze słowa ,kiedy go zobaczyłam były: wow jak tu pięknie i cicho.Teraz wiem,że to idealne miejsce dla mnie.Idąc w stronę domku widać cztery małe schodki.Drzwi są z drewna jak cały domek,kiedy je otworzymy zobaczymy ładne wnętrze również zrobione z drewna.

Wchodząc do domku na pierwszy rzut oka można dostrzec duży dywan jasno-brązowy w mozaikę. Niewielką kanapę w kolorze jasny brąz, stolik drewniany oraz telewizor,który stoi na małej szafce w rogu domku.Na środku domku stoi kominek,którym Melody rozpala i dzięki nim jest ciepło w całym pomieszczeniu.Jest to salon oczywiście.

Wchodząc głębiej do pomieszczenia możemy zobaczyć sypialnie.Łóżko standardowych rozmiarów,obok niego mała szafka ,a na niej lampka,książki oraz zwoje.Na przeciwko łóżka stoi szafa a po prawej stronie jej stoi zaś komoda.Oba meble wypełnione ubraniami niezbędne do życia.

Dalej mamy niewielką kuchnie,gdzie są trzy szafki wiszące w kolorze białym.Kuchenka,mikrofalówka i lodówka w białym kolorze oczywiście.Jak wiadomo w kuchni są najpotrzebniejsze rzezy do gotowania,a na ich tle są deski z drewna.

Na końcu widać niewielką łazienkę w,której jest toaleta,wanna oraz umywalka.Łazienka to chyba jedyne pomieszczenie gdzie podłoga jest podgrzewana.Na ziemi oczywiście leża kafelki w kolorze jasnego różu.A inne przedmioty w kolorze białym. Na ścianie w salonie,wisi obraz matki oraz ojca Mel.Ona sama lubi patrzeć na te obrazy i wspominać czas,kiedy je z nimi spędzała.

#2 2013-09-29 18:51:42

Melody

Gość

Re: Domek Melody

Wychodząc z gildii skierowała się od razu do swojego skromnego domku, weszła do środką i pierwsze co to wzięła długą kąpiel odprężającą po czym ,kiedy wyszła z wanny wytarła się dokładnie cala wyszła z łazienki owinięta w ręcznik, kiedy doszła do sypialni tam przebrała się w piżamę nocną i położyła się spać.

Rano ,kiedy wstawała miała dylemat iść czy nie iść, jednak postanowiła pójść , bo obiecali Astorowi, wstała umyła się i ubrała dżinsy i koszulkę na ramiączkach,a na wierzch luźną bluzę zapinaną zamek. Przełożyła przez ramię swoją torbę po czym wyszła z swojego domu zamykając go na klucz.

z.t

#3 2015-10-24 18:20:38

Melody

Gość

Kiedy oboje ruszyli z karczmy  w dość krótkim czasie oboje doszli do mieszkania. Uśmiechnęła się widząc swój drewniany domek.
-To tutaj - powiedziała łagodnie, po czym wyjęła z kieszeni klucze i otworzyła drzwi, oczywiście Ichiro zaprosiła pierwszego do środka, sama weszła zaraz po nim. Od razu po wejściu można było poczuć zapach drewna, w domku był też kominek by ogrzać mieszkanko, było skromnie, ale elegancko, czyli jednym słowem jak dla jednej osoby idealnie.
-Rozgość się. Może i domek jest mały, ale za to ma swój urok. Chcesz coś do picia? - spytała po chwili. Niespecjalnie miała czas najeść się w gildii, a po tym wybryku z smokiem chyba jej apetyt wzrósł.

#4 2015-10-24 19:11:12

Ichiro

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Punktów :   
Imię i Nazwisko: Ichiro Hayami
Partner/ka: Hetero
Magia główna: Magia Run
Magia poboczna: ---
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: ---
Zręczność / Witalność: 20/15
Koncentracja / Szybkość: 35/20
Magiczna energia: 10000

Szedłem za Melody równym krokiem, cały czas patrząc jak jej włosy latają przy tym lekkim wiaterku. Nawet nie zauważyłem, a już staliśmy pod drzwiami jej drewnianego domku. Wszedłem jako pierwszy, od razu poczułem ten zapach. Przypomniał mi się nawet mój własny dom. A byłem w nim kilka lat temu. Rozejrzałem się po wnętrzu. Chwilę spacerowałem po salonie, aż w końcu spocząłem na kanapie stojącej na środku pomieszczenia.
- Przytulne mieszkanko. Od dawna tu jesteś? - zapytałem, jednak po chwili usłyszałem jej pytanie, odnośnie napicia się czegoś. Sprostowałem tą kwestię tuż po chwili.
- Może jakaś herbata? Zwykła woda także wystarczy.
Zaraz po tym swój wzrok przesuwałem po ścianach. Widziałem kilka obrazów, głównie pewnej kobiety i mężczyzny, także już sobie uświadomiłem, że to pewnie jej rodzice.

#5 2015-10-24 19:30:54

Melody

Gość

Oparła się lekko o ścianę, kiedy wyczekiwała odpowiedzi chłopaka. W sumie sama też tu dawno nie była, ale o dziwo nie było tu brudno. Kilka dni to nie tak wiele, zaglądała tu często, nawet jak planowała wyjazd poza miasto wracała tutaj by się wyspać, warto było przejechać te kilka kilometrów by przespać się w własnym łóżku.
-Hm w sumie zaraz po tym jak opuściłam dom i udomowiłam się w Fairy tail, koło dwóch lat pewnie już będzie. Choć rodziców nadal co jakiś czas odwiedzam, staram się przynajmniej. - powiedziała łagodnie z lekkim uśmiechem. Wiadomo było, że odwiedza rodziców w ich domu, ale ostatnio nie ma kiedy, smoki i informacje, które chciała zdobyć nie powiodło się. Mówi się trudno.
-To nie problem, sobie też zrobię herbatkę - odwróciła się plecami i poszła do niewielkiej kuchni. Było tam wszystko co niezbędne, pewnie dwie osoby w kuchni się by zmieściły, ale nie więcej. Domek nie jest duży, więc i to pomieszczenie takie nie jest. Wstawiła wodę by się gotowała oraz wyjęła szklanki i do każdego szkła wsadziła woreczek z herbatą. Na stół położyła również cukier. Na szybko zniknęła w łazience by umyć twarz całą i uszy z krwi. Po dobrych kilku minutach odświeżona i wyglądając już normalnie bez żadnej krwi przebrała się na szybko oczywiście w łazience. Ubrała luźne spodenki trzy czwarte i do tego bluzeczkę z niewielkim dekoltem. Jakoś w między czasie też udało jej się rozpalić w kominku. W sumie to biegała dookoła by jakoś to ogarnąć i by mieć ciepłą wodę do kąpania, bo bez niej do średnio widzi swój kąpiel.
-Przepraszam, że tak latam, ale muszę napalić by było ciepło w domku i woda się nagrzała - powiedziała dopiero wtedy, kiedy jakoś wszystko w miarę ogarnęła i mogła chwilę odsapnąć opierając się plecami o ścianę. Uśmiechnęła się niepewnie w stronę chłopaka.

Ostatnio edytowany przez Melody (2015-10-24 19:31:20)

#6 2015-10-24 20:02:37

Ichiro

Punktów :   

Jej dłuższa wypowiedź przypomniała mi, że cały czas zapominam o swojej przeszłości.
- Cieszę się, że masz kochającą rodzinę. - rzekłem wtedy do niej, ale po chwili dokończyłem zdanie - Ja straciłem matkę kilka lat temu. - prawie zbierało mi się na kolejne, słone łzy, ale przemogłem się i nie chciałem uronić nawet kropelki przy dziewczynie. Otrząsnąłem się i zmieniłem następnie temat.
- Więc przeprowadziłaś się tutaj.. Gdzie wcześniej żyłaś? Ja mieszkałem na samych obrzeżach Fiore.
Pochyliłem się, siedząc na kanapie. Splotłem dłonie ze sobą, więc Melody mogła zauważyć na wewnętrznej stronie moich rąk dwa symbole, których znaczenia mogła nie znać.
Dziewczyna latała po całym swoim małym domku jak szalona. A to herbata, a to napalić, aby była ciepła woda. Mogło to wydawać się trochę komiczne, także uśmiechnąłem się mimowolnie.
- Nie przejmuj się tym, najpierw trzeba się napracować, aby móc odpoczywać. - Odrzekłem w jej stronę. Wtedy wzrok wlepiłem w szklankę z woreczkiem herbaty. I tak czekałem. I czekałem. Czekałem, aż woda będzie gotowa.

#7 2015-10-24 21:29:58

Melody

Gość

Kiedy tak stała przez chwilę woda zaczęła gwizdać, wróciła więc do kuchni i zalała obie herbaty. Wzięła ze sobą oczywiście podstawkę by każdy z nich mógł wyrzucić woreczek, a w szklankach były łyżeczki. Postawiła herbatę na  stole i po chwili znowu zniknęła, jak na panią domu przystało przyniosła również coś słodkiego do herbaty. Tym razem padło na czekoladowe wafelki, które położyła na stoliku.
-Częstuj się - wskazała ręką na  herbatę i wafelki. Po chwili jednak wypowiedziała się na temat wcześniejszych słów chłopaka.
-Wiesz, moi rodzice nie za bardzo są szczęśliwi wiedząc, że walczę mieczem, ale przynajmniej akceptują fakt, że posiadam takie zdolności. Przykro mi z powodu Twojej mamy. Gdzie mieszkałam? Z rodzicami, potem przeniosłam się tutaj - odpowiedziała łagodnie po czym przysiadła się do chłopaka na kanapie i oparła się o nią wygodnie.
-Woda powinna być w miarę ciepła za jakieś pół godziny - dodała po chwili uśmiechając się ciepło do chłopaka.

#8 2015-10-24 23:02:06

Ichiro

Punktów :   

Chwyciłem za łyżeczkę i wymieszałem zawartość szklanki, woreczek po herbacie zaś odłożyłem na podstawkę. Podziękowałem za całe te ugoszczenie, zagryzając wafelki i popijając je herbatą. Dawno tak ugoszczony nie byłem.
- Wspominając o pochodzeniu, raczej chodziło mi o to, gdzie się urodziłaś.
Nim dostałem odpowiedź, Melody wspomniała, że woda gotowa będzie za pół godziny. Ale po co mi to powiedziała? Wolałem o tym nie myśleć. Piłem co chwilę tą herbatę, wspominając niedawne wydarzenia, a z nostalgii aż znowu zaczęła mnie boleć noga.

#9 2015-10-24 23:26:36

Melody

Gość

-Tutaj w Mangolii, więc nie mam daleko do rodziny - odpowiedziała ze spokojem. Kiedy się tak oparła po chwili wymieszała herbatę i po wycedzeniu woreczka odłożyła na podstawkę. Wsypała również łyżeczkę cukru i po chwili znowu wymieszała. Widziała również, że Ichiro przeżywa to co się stało, nie tak jak ona. Była pewna, że mu przejdzie, jedynie co mu brakuje to czasu by się z tym wszystkim oswoił. Włączyła telewizje, akurat leciał jakiś film. Nastała trochę dziwna cisza, więc nie za bardzo wiedziała o co się spytać.
-Jaką posiadasz magię? - spytała nie dodając nic więcej widząc, że mimo wszystko przeżywa to co się stało w karczmie.

#10 2015-10-25 08:25:17

Ichiro

Punktów :   

//Ichiro przeżywa to co było przed karczmą D:\\

I tak też wypiłem całą herbatę, jaką Melody przygotowała. Wsłuchiwałem się, gdy mówiła o swoim pochodzeniu. Telewizor został włączony, a w nim leciał film, na pierwszy rzut oka wydawał się nudnawy. A po chwili otrzymałem kolejne pytanie, na które odpowiedziałem w naprawdę krótkim odstępie czasu. Uśmiechnąłem się do niej ciepło i zamiast powiedzieć, przedstawiłem jej to na żywo. Przejechałem palcem w powietrzu, rysując fioletowo-czarną runę. Po chwili jednak, aby dopełnić przedstawieniu, podałem nazwę owej magii.. A było to
- Magia run. Albo raczej.. Dark Écriture. Za pomocą tych symboli kształtuję swoją magię. Ma wiele zastosowań, lecz wciąż nie panuję nad nią w pełni.

#11 2015-10-25 13:42:29

Melody

Gość

/Przecież nie czyta mu w myślach to nie wie xD/

Kiedy trzymała w rękach swoją ciepłą herbatę upiła kilka większych łyków, kiedy chłopak pokazywał jej swoją magię. Przyglądała jej się badawczo w trakcie przedstawiania magii.
-Całkiem fajna magia, ja mam magię mieczy. - Zsunęła rękę dotykając miecz, który był schowany w pochwie.
-Niestety ja Ci nie pokaże mojej magii, bo coś zepsuje przy okazji - zaśmiała się cicho pod nosem. Po chwili jednak kiedy i ona dopiła herbatę wstała odstawiając szklankę na stolik. Następnie wyszła by pójść do swojej sypialni i wsiąść z niej koc oraz poduszkę. Wróciła do salonu i ułożyła obie rzeczy obok chłopaka.
-Może nie będzie to jakiś wielki luksus, ale mam nadzieję, że się wyśpisz - dodała łagodnie z lekkim uśmiechem stojąc obok chłopaka. Spojrzała na zegarek i powoli mogła by puszczać wodę do kąpania, przyda jej się ta kąpiel.

#12 2015-10-25 14:54:56

Ichiro

Punktów :   

No tak, Melody posługiwała się magią mieczy, jeśli tak to brzmi. Cóż. Poznawałem z każdą minutą więcej informacji o niej, a ona o mnie. Zaraz po dopiciu swojej herbaty, Melody poszła do swojego pokoju i przyniosła mi koc wraz z poduszką. No tak, przecież domek był mały, także gdzie indziej jak nie na kanapie.
- Nie jestem przyzwyczajony do luksusów, także to najlepsze co może być. - odrzekłem i uśmiechnąłem się do niej w podzięce. Ułożyłem poduszkę na narożniku kanapy, ubijając ją porządnie przy okazji. Odwróciłem się więc za siebie, aby spojrzeć na okno. Zrobiłem to w celu doinformowania samego siebie o tym, jaką mamy porę dnia.

#13 2015-10-25 15:40:10

Melody

Gość

Uśmiechnęła się i kiwnęła lekko głową na zgodę. Było już dawno po zmierzchu, więc pewnie było koło godziny dwudziestej pierwszej, może dalej. Cóż szybko minął dziś dzień.
-Ja już pójdę do łazienki, jakbyś czegoś potrzebował to mów - uśmiechnęła się do niego lekko po czym poszła do łazienki. Kucnęła przy wannie i odkręciła kurek sprawdzając przy okazji czy leci ciepła woda. Nie myliła się, bo woda była faktycznie ciepła. Uśmiechnęła się lekko i przysiadła na krawędzi wanny patrząc jak woda napełnia się powoli do wanny.

#14 2015-10-26 14:34:35

Ichiro

Punktów :   

Tak więc przytaknąłem głową na zrozumienie, no i poszła do łazienki, wziąć tą swoją wymarzoną kąpiel. No i tak też położyłem się na kanapie, swoją głowę umieszczając na poduszce. Wpatrywałem się w sufit i myślałem o niebieskich migdałach. Jednak po chwili odezwała się moja wrodzona ciekawość. Podniosłem się z mebla i spojrzałem w stronę drzwi. Wtedy zadałem do Melody jeszcze jedno pytanie.
- Wiem, że to niestosowne, pytać dziewczynę o wiek, ale ile masz lat, Melody? - Chciałem także coś wtedy potwierdzić. Nie musiała odpowiadać, ale moja natura nie pozwalałaby zostawić tego pytania bez odpowiedzi.

#15 2015-10-26 18:06:21

Melody

Gość

Kiedy tak siedziała zamyślona nieco na brzegu wanny po chwili ocknęła się z swoich przemyśleć słysząc pytanie Ichiro. Zamrugała kilka razy i spojrzała na drzwi z łazienki. W sumie... Kobiet o wiek się nie pyta, ale skoro jest tu tylko  Ichiro to raczej nie zaszkodzi mu powiedzieć, prawda?
-Niedawno skończyłam osiemnaście lat. A ty, skoro już o wiek pytamy. - pytała po chwili o podniosła się na chwilę by stanąć w progu i oprzeć się lekko na nim krzyżując ręce luźno pod swoimi piersiami. Spoglądała na chłopaka z progu uśmiechnięta ciepło w jego stronę. Wydawało jej się, że był w jej wieku, może niewiele młodszy, cóż pewnie zaraz się dowie czy jej przeczucie się sprawdzi czy też nie.

Ostatnio edytowany przez Melody (2015-10-26 18:12:50)

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS