Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-09-07 00:10:17

Cloud

Gość

Cloud Strife ~Człowiek z lodowym sercem~

Imię: Cloud
Nazwisko: Strife
Wiek: 30 lipiec x866 (20lat)
Miejsce znaku gildii: Lewy bark
Stopień: I
Punkty Akcji: 0
Magiczna energia: 10'000

Wygląd: Cloud jest średniego wzrostu chociaż przez większość ludzi uznawany jest za wysokiego z muskularną budową której pozazdrościć mógłby mu nie jeden mężczyzna. Posiada kolczaste, półdługie blond włosy i niebieskie jak bezchmurne niebo oczy, patrzące bystro na świat. Zazwyczaj ubiera się na czarno w bluzkę z jednym długim a drugim krótkim rękawem oraz w buty przypominające glany. Na plecach nosi miecz który dostał od nieżyjącego przyjaciela. Jego dłonie zdobią czarne skórzane rękawiczki.
Charakter: Cloud ma dosyć trudny charakter. Jest dosyć otwarty, chociaż nie chce opowiadać o przeszłości, interesuje go tylko przyszłość i teraźniejszość. Jest strasznie uparty i jeśli coś zacznie to musi skończyć. Chociaż życie go nie oszczędzało, to nadal jest cały czas uśmiechnięty. Jest zabawny i wszędzie potrafi wprowadzić dobrą atmosferę do czasu kiedy znowu nie zaatakuje go jego agresywne i nie czułe ja. Czasami jest szczery aż do bólu, ale stara się po prostu być uczciwy. Jest dobrym przyjacielem. Za przyjaciół oddał by życie jeśli by była taka potrzeba. Chce wszystkim pomagać, nie może patrzeć na cierpienie innych. Często postępuje nieodpowiedzialnie przez co chce zwrócić na siebie uwagę innych.
Historia: Cloud urodził się w jakiejś nieznanej wiosce. Została ona jednak zaatakowana i zniszczona gdy on był jeszcze młody. Jako jedyny ocalał tą apokalipsę jednak został mocno poturbowany. Pewnego dnia gdy chłopiec był na skraju śmierci jakiś mężczyzna go zauważył. Na początku chciał zostawić chłopca na pastwę losu jednak ten zaczął płakać przez co zmiękło mu serce i zabrał go do domu.  W wieku około pięciu lat odkrył w sobie uśpioną do tej pory magię lodu. Lata mijały a chłopak doskonalił się w posługiwaniu magią której uczył go właśnie jego wybawca. Pewnego dnia ten odszedł gdzieś i już nie wrócił. Cloud poszukiwał go jednak nadaremnie. Po kilku tygodniach postanowił przeszukać świat i go odszukać aby dowiedzieć się co się stało. Po kilku latach Blondyn jest postrzegany jako przywódca Łowców twarzy, grupy ludzi w Magnolii, którzy zazwyczaj napadali ludzi a później zabierali ich drogocenne rzeczy. Pewnego dnia jeden z jego podwładnych mówi mu o nowym człowieku widzianym na przedmieściach . Kiedy tylko brunet się o tym dowiedział natychmiast wzrosło zainteresowanie nim i chciał sprawdzić czy ma coś wartościowego. Wkrótce potem sprowadził tego człowieka do portu na którym było dziesięciu członków jego gangu gotowych do walki. W tym czasie Cloud siedział na belce oglądając walkę z uśmiechem, czekając na przeciwnika, aby pokazać swoją siłę. Ku jego zaskoczeniu, okazało się że to Kyoya jego przyjaciel z dzieciństwa którego nie widział od śmierci Zack`a. Szatyn pokonał ich wszystkich łatwo i teraz chce walczyć z liderem łowców twarzy. W bliskiej walce, Kyoya wygrywa pozbawiając tym samym swojego rywala wspomnień. Od tego czasu Cloud nie pamięta niczego oprócz swego imienia i nazwiska. Wszyscy się od niego odwrócili a on sam został zwykłym złodziejem. Utracił swoje wpływy oraz honor co całkowicie go przybiło. Pewnego dnia podczas jakiejś potyczki  zauważył dwóch mężczyzn walczących z całą watahą przeciwników. Jeden z nich zdawał się obrywać jednak cały czas stał i nie poddawał się czym zaimponował młodemu wyrzutkowi. Cloud nie czekając dłużej wstał z ziemi i ruszył im na pomoc. We trójkę pokonali napastników i jak się później okazało tym który walczył ramię w ramię z Strifem był Nero członek Fairy Tail-gildii z tego miasta. Po wszystkim zaproponował aby dołączył do wróżek. Cloud się zgodził i od tamtej pory był lojalny wobec gildii.

Wady i zalety:
Amnezja -1
Mściwy -2
Samotnik -2

Asertywny +2
Lojalny +2
Uczciwy +1

Gildia: Fairy Tail
Reputacja: 50%
Ekwipunek: Fusion Sword - Fusion Sword składa się z sześciu oddzielnych mieczy, które łączą się w jeden duży. Miecze fuzyjne w swoich różnych stanach połączenia służą jako główna broń Cloud`a.
Klejnoty: 7.000

Magie: Lodowe Tworzenie
Umiejętności: -

Zaklęcia: Integracja

Zaklęcia specjalne: -

Witalność: 9
Szybkość: 11
Zręczność: 14
Koncentracja: 6

Ostatnio edytowany przez Cloud (2013-09-07 00:16:15)

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kapusta pekinska odzywcze pedagogika kwieciński śliwerski chomikuj operacja przerzutow do pluc laserem benzer yankee 50 opinie www.hetmanska1944.pun.pl