Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2013-07-27 14:42:16

Sayuri

Gość

Pokój Yuno

Niewielki, skromny pokój o białych ścianach, który posiada jedno dość spore okno, wychodzące na uliczki Magnolii. Naprzeciwko drzwi mieści się łóżko. Po lewej stronie stoi biurko, a po prawej niewielka szafa. Tuż za szafą są drugie drzwi, które prowadzą do łazienki. Koło łóżka, po lewej stronie mieści się regał na książki.

-------------------------------------------------------------------

Yuno weszła do pokoju i rozejrzała się spokojnie. Tutaj powinno być dobrze. Podeszła do łózka i postawiła na nim torbę nie puszczając siekiery. Skierowała swe kroki do łazienki, gdzie umyła ją pod zimną wodą z krwi. Obejrzała ją dokładnie. "Chyba niedługo będę musiała ją naostrzyć" .
Wróciła do pokoju i położyła siekierę na pustym regale, po czym to samo zrobiła z kataną, leżącą w torbie. Wypakowała niewielką ilość ubrań do szafy, po czym wyjęła szczoteczkę i poszła umyć zęby. Gdy wróciła myślała co by tu teraz zrobić... może pójść na misję? A więc Yuno wstała i wyszła szukając jakiegoś sensownego ogłoszenia.

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gp2010.pun.pl jakie rybki z mieczykami i molinezjami co o wierze mowil jan kochanowski mkmugen.pl czy szynszylom można dawać mleko